Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:o u Miski 13 strona była pechowa :-?

 

A teraz...........TaaaaaaaaaaDaaaaaaaaaMmmmmmmmm :lol: :lol:

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/aa2d52d7a01e721c34d909f5c2f529a7,10,19,0.jpg

 

Co bym nie była gorsza :lol: :lol: ....i żeby u mnie można było się posilić domowym ciastem :lol: ....................................a w wykonaniu męża się liczy???

 

Częstujcie się .....smacznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o u Miski 13 strona była pechowa :-?

 

A teraz...........TaaaaaaaaaaDaaaaaaaaaMmmmmmmmm :lol: :lol:

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/aa2d52d7a01e721c34d909f5c2f529a7,10,19,0.jpg

 

Co bym nie była gorsza :lol: :lol: ....i żeby u mnie można było się posilić domowym ciastem :lol: ....................................a w wykonaniu męża się liczy???

 

Częstujcie się .....smacznego

 

Dla mnie 13 to szczęśliwa liczba. :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Za placuszka dziękuję, pychota. Cudowne ciacha piecze twój mężuś. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przyszłam się przywitać,u mnie co prawda nie ma śniegu,ale piździ,jakby jakaś ku...wa sie powiesiła :evil: A ja przeziębiona,po wczorajszym bieganiu,nic mi się nie chce.

 

Margay dziękuję za ciasto,aż mi ślinka cieknie,mogę poprosić o przepis na tego królewicza :wink: :lol:

Trzymajcie się ciepło dziewczyny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjjjj.....Gosia....Gosia.....mój czterolatek też się ucieszył że spadł śnieg :roll: :lol: :lol: ......ja jak szłam do pracy w przemoczonych butach....to już mnie to mniej rajcowało :-? .....a do tego jaki wiatr :o ....temp. 2 st. ale przy tym wietrze wydaje się dużo chłodniej :roll:

 

Asiu....(kamlotek)....na takiej pogodzie już nie fajnie pali się papieroska ....nie???? :( :(

 

No dobra.......Gosia specjalnie dla Ciebie.....zimowy krajobraz jaki mnie dziś rano przywitał za oknem :o :o

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/ea8e19ce8b2c5e17caffda9b4ca3f625,10,19,0.jpg

 

Dodam że przez cały dzień padało więc zdjęcie nieaktualne.....teraz jest trzy razy więcej :o ....a przed chwilą patrzyłam na pogodę i ma przez następne dni padać śnieg.....a ja nie mam butów na zimę :o ....lecę szukać kurtkę zimową....bo trza ją przeprać :-? ......bosheeee......czemu tak szybko???????........... :o :o :o :o :o i jak Miśka przykryje dach????? :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o :o :o

Ale super widok :p wiem ze zima przyszła szybko i wszystkich zaskoczyła :o

mi sie to podoba i tesknie bo tu pogoda tylko deszczowa w zime :cry:

teraz pewnie ruch w sklepach z zimową odzieżą :lol:

tylko gorzej jest z tymi co muszą pracować na zewnątrz :(

najgorzej to ze gdyby ten frajer dowiózł na czas Asi blachodachówkę to dach byłby juz skonczony i teraz spokojnie siedziałaby w domu a teraz bidulka musi sie na cebulke ubierac i przebywac na rusztowaniach przy takiej pogodzie :cry: :cry: :cry:

 

ps. dzieki za foteczkę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: jakaś masakra z tą pogodą :evil: ....śmiałam się z tej rozdzielni wiatru :lol: :o

....ale u nas nie jest lepiej :-? a od wczoraj od południa to szlag mnie trafia bo dopiero teraz połączyłam się z internetem :roll: ....a wiadomo.....kogo nie ma w internecie nie ma w świecie :lol: :lol: :lol: wszystko przez te wiatry, siadł serwer, nie dość że śnieg napieprza drugi dzień bez przerwy, to jeszcze tak wieje, że pozrywało linie energetyczne :evil: .....wczoraj w pracy nie miałam przez 2 godz. prądu :evil: ....a wieczorem byliśmy z mężem "zmuszeni" zjeść kolację przy świecach.....bo też nie było prądu.....potem włączyli ale tylko na chwilę :roll: i tak do północy na przemian gasili i wyłączali :evil: :evil: ....a wiadomo jak jest ze sprzętami w domu......wszystko się niszczy jak prądem tak strzelają :evil:....najgorzej w akwarium te cholerne filtry, grzałki i inne pierduły........

 

Gosia tobie się nie dziwię, że tęsknisz za śniegiem, bo naprawdę ładnie jest, jak tak biało za oknem, a domciu się siedzi w ciepełku.....ja jeszcze wdycham zapach drożdżowego ciasta - bo mężuś upiekł bułeczki :lol: 8) :p ....a najfajniej jest w Święta BN jak jest na polu biało.....wtedy jest taki niepowtarzalny klimat....

 

teraz pewnie ruch w sklepach z zimową odzieżą

 

:lol: :lol: :lol: nooooo..... :lol: :lol: nawet bym powiedziała że duży :wink:

 

tylko gorzej jest z tymi co muszą pracować na zewnątrz

najgorzej to ze gdyby ten frajer dowiózł na czas Asi blachodachówkę to dach byłby juz skonczony i teraz spokojnie siedziałaby w domu a teraz bidulka musi sie na cebulke ubierac i przebywac na rusztowaniach przy takiej pogodzie

 

:evil: nooo.... :evil: JAJA mu urwać przy samej DUPIE to mało :evil: ....jeszcze te obróbki muszą przez debila zmieniać :cry: ....przy takiej pogodzie jak u nas na południu, to nie narobią na dachu....ale...pocieszają, że ma tak być tylko do końca tygodnia więc może w przyszłym będzie ciepło i bez opadów.....

 

ps. dzieki za foteczkę

 

nie za ma co....polecam się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...