Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nr 1 domu z oknami ja bym dla Ciebie wybrała

Nr 4 jest dla Ciebie za ciemny. Ten domek ma takie szprosy, co ja w mieszkaniu. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Z 4 zgadzam się się z tobą w zupełności.......wkleiłam bo zdziwiłam się że takie ciemne okna do duzo jasniejszego dachu mogą pasować :o i w całości po wykończeniu to ładnie wygląda ale u siebie nie widzę.....

 

Nr 1 i 3 mi się podoba.....ale nie uwierzysz sprzedawca twierdzi że tam jest zamontowany złoty dąb a wkleiłam go jako ostatni (powyżej jak wklejałam kolory okien dako) i zupełnie nie pasuje jak się patrzy na zdjęcie tego profilu :-? i badź tu mądry.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dla mnie na 1 i 2 zdjęciu te okna to złoty dąb :roll:

Asia dla Ciebie najlepiej by było gdybys w sklepie z oknami spytała się,które okna są z szprosami,potem wybrała ten kolor który Ci odpowiada i spróbowała dopasować do tego podbitkę. Zresztą czy nie może być tak,jak proponowałaś z kasztanem :roll: Poza tym moja droga to co wybierzesz będzie na pewno dobre,bo kto ma idealny kolor dachu,podbitki,okien i cokołu :roll: . Już same okna połaciowe burzą ten porządek . Będzie dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcami to nie ma się co sugerować. Ja tak kiedyś zrobiłam. Podobała mi się dachówka na jednym z dachów. Ze względu, że właścicieli nigdy nie mogłam zastać to zrobiłam zdjęcie, które później pokazałam w hurtowniach, aby się dowiedzieć, co to za fason i firma. Okazało się, że każdy mówił co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czy nie może być tak,jak proponowałaś z kasztanem

:o Z jakim zaś kasztanem.....chodzi ci o orzech????

Ze szprosami jest tylko orzech, mahoń (tu miałaś rację za czerwony i dla mnie za ciemny :wink: )i złoty dąb który jak Miśka pisze złoty dąb inny niż gdzie indziej :roll:

 

Boshe.....nich mam już to z głowy, bo i was pewnie wnerwiam z moimi dylematami :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: ahahaaa....oooo ja durna......zapomniałam że mam z archonu kolornik do naszego projektu :roll: :roll: :roll: zaraz sobie pierdyknę wizualizację :lol: :lol: :lol:

 

Kolornik z archont jest przekłamany ja już to robiłam. Te kolory w tym kolorniku to nie wiem skąd oni wytrzasnęli. Nigdy w życiu takich odcieni bym nie wybrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czy nie może być tak,jak proponowałaś z kasztanem

:o Z jakim zaś kasztanem.....chodzi ci o orzech????

Ze szprosami jest tylko orzech, mahoń (tu miałaś rację za czerwony i dla mnie za ciemny :wink: )i złoty dąb który jak Miśka pisze złoty dąb inny niż gdzie indziej :roll:

 

Boshe.....nich mam już to z głowy, bo i was pewnie wnerwiam z moimi dylematami :oops: :oops:

 

:oops: :oops: :oops: orzech,spokojnie,tylko spokój nas uratuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

 

Nr 1 i 3 mi się podoba.....ale nie uwierzysz sprzedawca twierdzi że tam jest zamontowany złoty dąb a wkleiłam go jako ostatni (powyżej jak wklejałam kolory okien dako) i zupełnie nie pasuje jak się patrzy na zdjęcie tego profilu :-? i badź tu mądry.....

 

a jednak oko mnie nie myliło :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki popatrzcie uważnie nr1 i nr3 to ten sam dom. Różnią się tylko tym, że jedno zdjęcie jest zrobione w oddali. Jak się tak przyjrzeć dokładniej to okna faktycznie są jaśniejsze, ale czy złoty dąb to nie byłabym pewna mi to bardziej na orzech wygląda. Ten sprzedawca to chyba daltonista.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzech,spokojnie,tylko spokój nas uratuje

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie wiem czy wy tak macie w sytuacji stresowej (jak czas nagli a człek w miejscu stoi) ale ja wtedy głupawki śmiechawki dostaje :lol:

 

spokój.....juz jestem spokojna :lol: zaczynam mieś wszystko w d.....

 

jeszcze dzis przy pomiarze wyszły takie jaja że tylko siąśc i płakać albo się śmiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

 

Nr 1 i 3 mi się podoba.....ale nie uwierzysz sprzedawca twierdzi że tam jest zamontowany złoty dąb a wkleiłam go jako ostatni (powyżej jak wklejałam kolory okien dako) i zupełnie nie pasuje jak się patrzy na zdjęcie tego profilu :-? i badź tu mądry.....

 

a jednak oko mnie nie myliło :wink: :lol:

 

 

 

 

to jest cytat Gosi nie mój.

 

 

Spokojnie dziewczyny, wybór jest naprawdę trudny, ale już coś mniej więcej wiemy.

Nasze rozmowy brną na temat nr 1, czyli orzech i w tym miejscu Gosiu musisz się nad tym poważnie zastanowić, bo wydaje mi się, że lepszego koloru nie dobierzesz. Przynajmniej nie z tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia a ty przypadkiem nie masz złotego dębu?????ale u Ciebie to inny złoty dąb niz w Dako.....taki ciemniejszy i pasuje......do naszego chorernego kasztanu :lol: :lol:

 

tak ja mam złoty dąb i nawet wkleiłam do Twoich komentarzy swoje okna dla porównania,wybrałam ten kolor bo na samym początku,jeszcze domu nie było,a ja juz miałam wybrany kolor słupów_Pinia. I ta pinia z złotym dębem najbardziej do siebie pasują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...