Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkiego najlepszego w dniu 18-tych urodzin ;)

 

Przepraszam że się wpisałem w dzienniku o tych oknach, nie zauważyłem gdzie piszę, czasem się człowiek gubi z tymi dziennikami, komentarzami.

Napisz do moderatora, to usunie, albo ja to zrobię.

 

Pozdrawiam, na szczęście masz już wybór okien za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I wiecie co usłyszałam dziś od pana Z Dako, który jest starym kawalerem......?????????? Ano, że:"takie klientki jak Pani przekonują mnie o słuszności życia w samotności"..... :o :o :-? :roll:

 

.

 

 

Co za palant z tego sprzedawcy. Jak widać nie dorósł do roli bycia odpowiedzialnym. W dodatku zdaje sobie z tego sprawę - nie poradziłby sobie w małżeństwie. Najwyraźniej jego rodzice nie mieli czasu na wpojenie mu pewnych wartości i dlatego biedny nie radzi sobie w życiu. A jak ktoś sobie nie radzi to próbuje ukryć ten fakt, a w jaki sposób a w taki, że atakuje poprzez uszczypliwe komentarze.

Nie ma co się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w dniu 18-tych urodzin

 

:lol: :lol: :lol: dzięki serdeczne......na tyle się właśnie czuję :lol: :lol: a mam tylko ciut więcej :wink: No w każdym bądź razie ostatnie w życiu -ścia w przyszłym roku będzie już -ści :roll:

 

A wpisem w dzienniku się nie przejmuj nic a nic....samej mi się zdarzyło kilka razy wrypać komuś do dziennika :lol: :lol: :lol: .......potem mi dziewczyny wytłumaczyły, że da się to całkiem usunąć tym X co jest w prawym górnym rogu.....ale pod warunkiem, że nikt po tym poście nic nie napisze.....a ponieważ ja zamieściłam po tobie posta, więc się nie da.......ale wogóle mi to nie przeszkadza także się nie przejmuj :D :D

 

Zresztą jak czytałeś w dzienniku, to się przekonałeś, że już bardziej niż ja nie da się być zakręconym :lol: :lol:

 

Napisz do moderatora, to usunie, albo ja to zrobię.

:o nawet się nie wygłupiaj :lol: :lol: nie przeszkadza mi to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I wiecie co usłyszałam dziś od pana Z Dako, który jest starym kawalerem......?????????? Ano, że:"takie klientki jak Pani przekonują mnie o słuszności życia w samotności"..... :o :o :-? :roll:

 

.

 

 

Co za palant z tego sprzedawcy. Jak widać nie dorósł do roli bycia odpowiedzialnym. W dodatku zdaje sobie z tego sprawę - nie poradziłby sobie w małżeństwie. Najwyraźniej jego rodzice nie mieli czasu na wpojenie mu pewnych wartości i dlatego biedny nie radzi sobie w życiu. A jak ktoś sobie nie radzi to próbuje ukryć ten fakt, a w jaki sposób a w taki, że atakuje poprzez uszczypliwe komentarze.

Nie ma co się przejmować.

 

Też się tym nie przejęłam......a nawet mnie tym rozśmieszył...... trochę......znamy się z widzenia bo to mała miejscowość, to mógł sobie na to pozwolić......bo jakby mi to powiedział jakiś zupełnie obcy facet, to bym go zjeb........a i na tym by sie skończyło.......ale, że powiedział to z nutką żartu to mu uszło na sucho :D........z drugiej strony czego się spodziewał :roll: nie poszłam tam wybierać odcienia lakieru do paznokci, tylko okna na najbliższe kilkanaście lat albo dziesiąt........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co usłyszałam dziś od pana Z Dako, który jest starym kawalerem......?????????? Ano, że:"takie klientki jak Pani przekonują mnie o słuszności życia w samotności".....

 

 

A mnie to rozbawiło.... śmiałam się jak stuknięta....

 

:lol: :lol: :lol:

 

Bo sobie wyobraziłam jego... to dopiero musi być Lolek ahahhhhhhhhhh...

 

Znowu chichram...o rany...

 

Gosiu... znając mnie to powiedziałabym do pana, że skoro szprosów niet to poproszę te -co ich nazwę zapomniałam ahahaaaaaaaaaaaaaa...

Ale nic się nie martw -jest dobrze...

U mnie cyrki z gąbkami -ręce opadają... nu chłopina dorobi się metalowych implantów w kroczu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-235.gif

Pragnę Ci życzyć odrobinę ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach, oraz ciszy tak pogodnej i czystej, aby dusza słyszała bicie serca. http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-141.gif

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-142.gif

Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/normal_bukiet_r%F3%BF.jpg

No to za zdrowie Gosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... Sto lat :wink: http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/PS_-_kieliszek_szampana.jpg

Buziaki ...Cmok... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: Misia dziękuję za piękne życzenia.........rozklejam się na starość....

 

 

U mnie cyrki z gąbkami -ręce opadają... nu chłopina dorobi się metalowych implantów w kroczu...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .....no żesz.......co zaś wymyślił don Korneliuszo Patałacho........ teraz się wnerwiłam :x .......kuźwa czy on jeden w Brzesku sprzedaje gąbki pod gąsiory?? Wzięłabym od niego te większe gąsiory......a po gąbkę poszłabym już gdzie indziej......a jemu bym powiedziała "spadaj na drzewo banany prostować" :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ......z tymi szprosami to pocieszam się powiedzeniem Izy:"jak się nie ma co się lubi - to się lubi co się ma..." :) ....przynajmniej bedę z salonu moje widoki podziwiać przez wielką taflę bez kraty........i mąż przeszczęśliwy z tego tytułu jest.....

 

Lepiej uważaj przy tych oknach, bo jak byłaś przeziębiona, to żebyś się nie doprawiła....bo na polu już koło zera to nieprzyjemnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę umyć okna,bo zwlekam już od tygodnia,ale byłam przeziębiona,teraz co prawda leczę się antybiotykiem,ale oknom już dziś nie odpuszczę :wink:

 

tylko nie mow, ze umyłaś okna? :roll:

chcesz się znowu porządnie pochorować?

 

w polarze i czapce umyłam wczoraj 2 ,ale jeszcze dziś powtórzę ten wyczyn,bo zostały mi jeszcze 2. Niestety muszę,mam zlot rodzinny przez cały weekend. Syn miał urodziny,a małż będzie miał imieniny,stąd ten tradycyjny zlot. Sprzątanie i gotowanie,właśnie to robię,ale fm trudno opuścić :wink: :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ja tam okien nie pucuję na żadne zloty i odwiedziny :lol: wogóle jakoś rzadko myję okna :oops: :oops: i nigdy nie w zimie i późną jesienią :roll: bo i tak zaraz będą uwalone..... :-? :lol: Myję wiosna, lato, i wczesna jesień i finito....zresztą mam w mieszkaniu drewniane okna starego typu......podwójne :-? uwmc to dziadostwo to się trzeba ogimnastykowac :evil:

 

Asia????.............ty tak myjesz te okna to coś czuję że teściowa nie przyjeżdża z wizytą tylko z wizytacją :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (żart) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...