Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nio i ja jak zwykle spóźniona :(....

 

Też składam Ci najserdeczniejsze życzonka z okazji urodzinek!!! :D i spełnienia wszyyyyyyyyyyyystkich marzeń, wszyściusieńkich :D:wink:

 

http://4shared.com/download/119108776/37292f23/60_online.gif

 

http://4shared.com/download/119108938/be63ea2a/78_online.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Asia????.............ty tak myjesz te okna to coś czuję że teściowa nie przyjeżdża z wizytą tylko z wizytacją :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (żart) :wink:

 

Hehehehe pewnie tak :lol::lol::lol:......kurczę aż mnie to przeraziło,bo ja zaraz za miedzą mam teściową :o:o:o:lol::lol:.....chyba co tydzień okna będę musiała pucować :o:o:o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia,no więc widzę,że dylemat okien zakończony :D

Nie przejmuj się,że nie ze szprosami nie wyszło :) bo wiesz,jak ma Ci się coś do końca nie podobać,to po co robić,zwłaszcza jeśli to na tak długi czas ma być :o.....

A ten sprzedawca to chyba jakiś niedojrzały jest :o:lol::lol:....no cóż....zdarza się :wink:......Mamy szczęście,że nasi mężowie tak nie myśleli :lol::lol:......chociaż pewnie nie jeden raz tracili głowę i przewracali oczami :lol::lol:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia????.............ty tak myjesz te okna to coś czuję że teściowa nie przyjeżdża z wizytą tylko z wizytacją :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (żart) :wink:

 

Hehehehe pewnie tak :lol::lol::lol:......kurczę aż mnie to przeraziło,bo ja zaraz za miedzą mam teściową :o:o:o:lol::lol:.....chyba co tydzień okna będę musiała pucować :o:o:o:lol:

 

Jak to Wam powiedzieć :roll: :roll: :roll: , teściowa już nie z "tych",a ja po prostu źle bym się czuła,gdyby ktoś podszedł mi do okien spojrzeć na kwiaty i zobaczył kropki od deszczu na nich :o :oops:

To takie moje dziwactwo,że nawet na 5 min. przed przyjazdem gości ja jeszcze z mikrofibra latam :oops:

 

W każdym bądź razie okna są czyste,umyję dopiero przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to Wam powiedzieć :roll: :roll: :roll: , teściowa już nie z "tych",a ja po prostu źle bym się czuła,gdyby ktoś podszedł mi do okien spojrzeć na kwiaty i zobaczył kropki od deszczu na nich :o :oops:

 

Hehe dlatego właśnie nie będziemy mieć kwiatków na parapetach :wink:....nie no żartuję sobie :D ale nie będziemy mieć kwiatków,tylko jakieś ozdoby (świeczuszki itp.) bo szkoda by nam bylo drewnianych parapetów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja umyłam jakoś z 3 tyg. temu okna, może 3-y bo tracę czasami już rachubę czasu... też jestem taka jak Gosia -M., muszę mieć wenę i jak widzę, że ooooo okna trzeba myć -to myję :wink:

 

A dzisiaj mało nie dostałam fioła prądu nie było w domu już jak wyjeżdżaliśmy na budowę -cyrk, bo świetlna sygnalizacja nie działała i najgorzej było z wyjazdem z bocznych ulic na główną...

Pojechaliśmy na budowę, to tylko ciut posprzątaliśmy, ja poprawiłam konstrukcję drzwi swoich :wink: i wróciliśmy...a tutaj CYRK - prądu dalej niet... o rany, u mnie wsio na prąd - kuchenka i zero obiadu...

A na budowie był prąd :roll:

Ostatnio już pomyślałam, czy oby jednak tak nie zakupić kuchenki elektryczno -gazowej :roll: Ale jakoś takie dziwnie dla mnie wyglądają :-?

 

Uciekam spać, bo dzisiaj jakoś w nocy śniły mi się same głupoty i jak obudziłam się, to zasnąć nie mogłam... Barany wszystkie pouciekały i zliczyć ich nie mogłam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: Misia dziękuję za piękne życzenia.........rozklejam się na starość....

 

 

U mnie cyrki z gąbkami -ręce opadają... nu chłopina dorobi się metalowych implantów w kroczu...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .....no żesz.......co zaś wymyślił don Korneliuszo Patałacho........ teraz się wnerwiłam :x .......kuźwa czy on jeden w Brzesku sprzedaje gąbki pod gąsiory?? Wzięłabym od niego te większe gąsiory......a po gąbkę poszłabym już gdzie indziej......a jemu bym powiedziała "spadaj na drzewo banany prostować" :evil:

 

Gąbki się znalazły -za koszem..to w ogóle takie paseczki... :o

Właśnie dzisiaj oddaliśmy 3 arkusze blachy -takie króciutkie, więc tylko Misiek się z nim rozliczy i sajonara gościu :lol:

Kiedyś na kotłownię i budynek gospod. zamówimy u innego przedstawiciela -choćby miał mi wieźć od siebie i 30 km.

 

don Korneliuszo Patałacho

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

o rany chichram w koc - bo Misiek śpi i ma chyba pilota gdzieś pod ręką na łóżku bo teraz kolejny kanał - CNN :roll: :o

- Polish please - :lol:

 

U WAs też Gosia takie drogie paliwo - diesel to kongo -tutaj ponad 4 zł. :o :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 8) włączyłam cichaczem laptopka :lol: .....teśc na polowaniu ....teściowa obiedek gotuje (kaczka nadziewana jabłkami :D )........to myślę sobie czmychnę na forum :lol: ......

 

Gosia dzięki za życzenia :D

 

Miśka co do paliwa to ostatnio jechaliśmy do Łodzi....przedwczoraj do Krakowa....busa też mamy diesla......i też tato mówił że strasznie paliwo zdrożało :x ....jeszcze niedawno diesel był po 3,60 - 3,70 a teraz ponad 4 zł :evil:...tak jak my często wyjeżdzamy w dalekie trasy, to znacznie nam to podwyższa koszty....

 

Cytat:

don Korneliuszo Patałacho

 

 

o rany chichram w koc - bo Misiek śpi

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: Iza...dziękuję za życzenia.....kurczę myślałam że juz dziękowałam.....teraz patrzę , że nie...... :-? ........

 

Gosia,no więc widzę,że dylemat okien zakończony

Nie przejmuj się,że nie ze szprosami nie wyszło bo wiesz,jak ma Ci się coś do końca nie podobać,to po co robić,zwłaszcza jeśli to na tak długi czas ma być

 

A tymi szprosami się już nie przejmuję, bo bardzo podobały mi sie z zewnątrz.....od środka już nie koniecznie......a w sumie to dla mnie ma byc wygodnie a nie dla sąsiadów.......po za tym jak mi wszyscy w rodzinie ględzili za uszami, że :"będę siedziec jak w więzieniu"....albo, że :"światło rozproszone....."...."cienie w kratę...."...."okna zimniejsze....." - normalnie mi tak obrzydzili, że zrezygnowałam.......choc dalej mi sie z zewnątrz szprosy podobają :lol: ....ale wygrała wygoda w środku.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia M. napisała w wolnej chwilce (pokryjomu przed teściową :lol: :

 

jestem włączyłam cichaczem laptopka .....teśc na polowaniu ....teściowa obiedek gotuje (kaczka nadziewana jabłkami )........to myślę sobie czmychnę na forum ......

 

 

Kaczka z jabłuszkamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mmmmmmmmmmmmmmmmm ym

 

Jakie tam samki i smaczki są - a teściu pewnie dzika przyniesie :lol:

 

Wowwwwwwww...

 

Co do cen paliwa -to zgłupieli -szkoda, że tak wypłaty w takim tempie nie rosną :evil:

 

Pozdrowieńka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Rozmowa dwóch blondynek:

-Słyszałaś paliwo podrożało ponad 4 zł kosztuje-

- A niech drożeje, co mi tam ja i tak zawsze tankuje za 50 zł.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

 

http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gifhttp://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gifhttp://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif

 

Ja tez jestem b. ciekawa Napewno będzie domek super wyglądał

 

......też mam taka nadzieję.......trochę się denerwuję czy dobrze wybrałam.....i jak to będzie wyglądało.....no ale takie obawy są zawsze.....będzie dobrze - MUSI......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...