Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aspect....dziękuję za życzenia.....

 

Zauważyłam że dużą popularnością cieszy się właśnie orzech i jeszcze złoty dąb...tylko ten ostatni raczej wybierają ci co mają jaśniejsze dachy np. miedziane .....widziałam kilka takich domków i ślicznie to wyglądało....u ciebie orzech będzie bardzo ładnie wyglądał bo masz ciemny dach.......a mój jest ni jasny ni ciemny i dlatego się trochę obawiam....ale pożyjemy zobaczymy.......już wnet się przekonamy :wink:

 

Ps....jakby co to w dzienniku napisałam 2 posty......można się zaznajomić z ostatnim wyczynem naszego majstra :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to chłop miał pomysł, niech go kaczka kopnie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co do bramy to kolor dobrałaś wyśmienity do dachówki. Nie musisz się także obawiać, że do okien nie będzie pasować, na pewno się zgrają.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A tak serio to nieźle musieliście się napracować, aby, to zrobić. Gratuluję wytrwałości.

 

Na Podkarpaciu leje i leje. Na budowie takie błoto, że nic nie da się zrobić w dodatku pada ci na głowę. Koszmar.

 

To może i ja coś uzupełnię u siebie, bo mój dziennik w czeluściach forum znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:"Nie.....wszystko z kominami jest na 1000% dobrze - tylko, chciałem wam zaznaczyć gdzie jest przewód kominowy i w tym blaszanym kapturze wywierciłem wiertłem "10" dziurkę"

 

Ło Matko :o :o :o

 

Przeczytałam to Miskowi a on do mnie:

- a po co wiercił? Tylko, czy to oby od tej dziurki tam im leje :roll:

 

No mnie to tacy wkurzają, najwidoczniej facet żeby cokolwiek sobie zaznaczyć wierci dziurki -dobrze, że 25 -tka nie zaznaczył :o :evil: Ty jego się Gosia zapytaj, czy w penisie dziurka mu się nie zapchała, bo chyba za mało dotlenia mu się łeb -to niech sobie tam wywierci... :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja to mam te teksty -az sama się dziwię :roll: :lol:

 

Brama git :wink: Właśnie pada i pada ... a i MY chcemy na budowę... :cry: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:"Nie.....wszystko z kominami jest na 1000% dobrze - tylko, chciałem wam zaznaczyć gdzie jest przewód kominowy i w tym blaszanym kapturze wywierciłem wiertłem "10" dziurkę"

 

Ło Matko :o :o :o

 

Przeczytałam to Miskowi a on do mnie:

- a po co wiercił? Tylko, czy to oby od tej dziurki tam im leje :roll:

 

No mnie to tacy wkurzają, najwidoczniej facet żeby cokolwiek sobie zaznaczyć wierci dziurki -dobrze, że 25 -tka nie zaznaczył :o :evil: Ty jego się Gosia zapytaj, czy w penisie dziurka mu się nie zapchała, bo chyba za mało dotlenia mu się łeb -to niech sobie tam wywierci... :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja to mam te teksty -az sama się dziwię :roll: :lol:

 

Brama git :wink: Właśnie pada i pada ... a i MY chcemy na budowę... :cry: :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A jak się przewierci i do górnej głowy dojdzie to niech na sznureczek uważa, bo jak go przetnie to mu uszu odpadną.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego majstra to tylko zgłosić do "Mam talent", żeby budowlaniec takie babole robił :evil: . Ciekawi mnie jak on to naprawi i na ile i na jak długo będzie to wytrzymałe :roll:

 

Brama pomysłowa :lol:

 

Bajorko dookoła domu też niemałe :-? Margay ,a jak rozwiązaliście odpływ wody deszczowej,gdzie jest odprowadzana woda z rynien?

Jak patrzę na tą wodę u Ciebie,to normalnie,aż mam stracha jak to wygląda u mnie :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny.......

 

w ten kolejny paskudny ulewny dzień :-? ....końca z tym deszczem nie widac :(

 

No to chłop miał pomysł, niech go kaczka kopnie

 

Aniu.... nawet bym powiedziała....niech go koń kopnie......u nas się jeszcze czasem mówi "a żeby go świnia powąchała..." :o :o :lol: :lol: ale trochę to hasło bez sensu dla mnie :roll:

 

A tak serio to nieźle musieliście się napracować, aby, to zrobić. Gratuluję wytrwałości.

 

no fakt we dwóch zeszło cały dzień....oczywiście w deszczu :roll: ale to następna rzecz do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko

 

Przeczytałam to Miskowi a on do mnie:

- a po co wiercił? Tylko, czy to oby od tej dziurki tam im leje

 

po co wiercił to już tylko on wie :roll: ......matko.....Miśka nawet mnie nie strasz :o Łukasz z tatą dokładnie to oglądali i stwierdzili, że na pewno leje się z tej dziurki, bo komin suchutki (cegły) tylko ewidentnie ze środka z przewodu wylewa się na dole....no z tej dziury co jest na piec....a dziurkę pacan wywiercił centralnie na środku przewodu kominowego i z całej powierzchni kaptura ścieka do środka :roll: ...a że leje od kilku dni non stop to się tej wody zbiera.....poza tym mamy dwa kominy na tym drugim nie dziurawił kaptura i jest suchuteńko......wszystko gra....

 

Ty jego się Gosia zapytaj, czy w penisie dziurka mu się nie zapchała, bo chyba za mało dotlenia mu się łeb -to niech sobie tam wywierci...

Ja to mam te teksty -az sama się dziwię

 

http://1.1.1.3/bmi/smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gifhttp://1.1.1.3/bmi/smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego majstra to tylko zgłosić do "Mam talent", żeby budowlaniec takie babole robił :evil: . Ciekawi mnie jak on to naprawi i na ile i na jak długo będzie to wytrzymałe :roll:

 

Brama pomysłowa :lol:

 

Bajorko dookoła domu też niemałe :-? Margay ,a jak rozwiązaliście odpływ wody deszczowej,gdzie jest odprowadzana woda z rynien?

Jak patrzę na tą wodę u Ciebie,to normalnie,aż mam stracha jak to wygląda u mnie :-? .

 

nie wiem co planuje z tym zrobic.....powiedział że przyjdzie jak przestanie padac....ale chyba nie będzie z tym jakiegoś wielkiego problemu....żeby tylko przez zimę nie lało się do środka....przecież to kawałek blachy.....jak będzie trzeba to sie wymieni na nowe....a na razie ma to zabezpieczyc bo jak nie to go w doopę kopnę.....

 

No brama też mi się spodobała.....wczoraj ją dopiero zobaczyłam bo rzadko teraz jeżdżę na budowę.....taki tam o tej porze roku wypizdów :-?

 

Jeśli chodzi o odpływ wody z rynien to przez to bajoro stoi że nie zdążyliśmy jeszcze nic z tym zrobic :roll: .........aleeeee.....plany są :wink: tylko ta cholerna pogoda...... :evil: warianty są dwa.....albo zrobic już na tip top, tzn wziąśc koparkę i odwodnic - połączyc rynny do studzienki, bo planujemy burzówkę sobie zrobic :D .....albo ręcznie okopac dom, zrobic spady żeby ta woda ściekała.....zobaczymy jak z pogoda......ale to jest właśnie plan na najbliższe dni :D .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

 

margay - baramy są the best!!! Oryginalne i komponujące się z otoczeniem :wink:

 

bajorko - w okół praktycznie żadne - żebyś u mnie baseny zobaczyła :evil: :o :wink:

 

Kawika witaj :D właśnie lecę zobaczyc co tam u ciebie :D

 

mi to bajorko jeszcze nie przeszkadza, bo nie muszę po nim łazic.....ale wy jak mieszkacie już, to dopóki nie zrobicie bruku to uciążliwe bardzo jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj...

przyszłam z rewizytą i do tej pory rozdziaw mi z gęby nie zlazł :o . Takie widoki to ja kochana na widokówkach oglądałam.

Ktoś mi tu kity wciskał o mojej działce, że taka och i ach... a gdzie nie spojrzę to krzaki... a tu panie, teściową 10 km dalej oglądać można... prześlicznie :roll: :roll: :roll:

A tak swoją drogą, to gdzie się takie egzemplarze jeszcze uchowały... teściowych znaczy się... no gdzie???? Kaczuszka z jabłkami... aż się zaśliniłam...

 

Pozdrawiam serdecznie, czy Ci się to podoba, czy nie będę podglądać, czekam na okna, pa

 

Ps. a nie boicie się, że nóg dostaną???? Będziecie od razu glify obrabiać????

Różne rzeczy znikają :roll:, a znajomym właśnie okna... wyszły :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica.......witam Cię serdecznie w moich skromnych progach :D

 

Ktoś mi tu kity wciskał o mojej działce, że taka och i ach

 

:o :o od kitowania to ja jestem daleka :wink: ....wiadomo.......moja działka bardzo mi się podoba, zresztą to była miłośc od pierwszego wejrzenia....co nie znaczy nie mogę byc pod urokiem innych miejsc......zawsze jest coś za coś....ja mam piękne widoki na mikroskopijnej w porównaniu z tobą działce a ty piękną, ogrooooooomną działkę z zabytkowymi drzewami.......ta przestrzeń :o i wiążąca się z nią intymnośc....ja bardzo sobie to cenię.....żeby sąsiad jeden drugiemu przez płot nie zaglądał......dlatego będziemy gęsto przy płocie sadzic ....ojj...gęsto!

Aha zapomniałam ci wczoraj napisac, że gały mi z orbit wyszły na twój wjazd do domku...ta alejka z drzew......cud miód.......

Każdy kocha to co ma...swoje miejsce na ziemi.....wkłada w to dużo pracy i serca.....a szczególnie podziwiam ludzi takich jak ty czy Miśka, którzy robią wszystko sami...."tymi ręcami"......ja czuję satysfakcję a ekipa mi budowała to co dopiero wy :o ....chyba by mnie duma rozniosła :lol:

 

 

A tak swoją drogą, to gdzie się takie egzemplarze jeszcze uchowały... teściowych znaczy się

 

fakt.....moja teściowa to los na loterii.....każdemu bym takiej życzyła.....kochana, rodzinna, ciepła, tolerancyjna, nie wtrącająca się 8)......jak rozmawiamy nie odczuwam bariery wieku....unikat jednym słowem :D szkoda że mieszka daleko.....bo na tej górce na przeciwko to mieszkają moi rodzice a teście na podkarpaciu........

 

a znajomym właśnie okna... wyszły

 

:o :o :o podłośc ludzka nie zna granic :evil: kurczę nie myśleliśmy jakoś zabezpieczac :-? trza się będzie zastanowic........

 

dzięki za odwiedziny i zapraszam :D

 

 

Przestało padac :o JUUUUUPIIIIII :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam :oops:

chyba dużo straciłam

 

ja już normalnie do dzienników nie zaglądam :oops:

a tu jeszcze tyle do nadrabiania w czytaniu i pisaniu

 

 

chciałam życzyć miłęgo dnia w ten piątek 13stego

 

Witam cię cieplutko....osobiście lubię piątki 13-stego :lol:

 

Niczym się nie przejmuj ja też nie jestem u ciebie i w innych dziennikach tak często jak bym chciała......żeby to wszystko oblatac.....trza by było cały dzień na forum siedziec :roll: ....a tu jeszcze praca.....dom......rodzina.....przy dzieckach trza czas poświęcic......

 

Miło mi że do mnie wpadłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margay - kochana dzień dobry

 

zrobiłam twoją sałatkę z buraczków

 

 

pychchchchhchcha

 

zrobię więcej :wink:

 

Kawika czuję się zaszczycona że pierwsze przetwory w nowym domku wg.mojego przepisu :D Cieszę się że wam smakują......ja też dużo jej narobiłam, bo mój syn do obiadu tylko tą sałatkę toleruje :roll: a i jeszcze ogórki kiszone.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Niestety Gosiu nie widzę tych obrazków pod tym jak mnie zacytowałaś, nawet nie działa pokaż obraz :cry:

 

Faktycznie okna chyba jednak lepiej zabezpieczyć, chyba, że macie ogrodzoną posesję :wink:

.....żeby sąsiad jeden drugiemu przez płot nie zaglądał......dlatego będziemy gęsto przy płocie sadzic ....ojj...gęsto!

Ja tez taki mam plan - tylko zanim urosną drzewka czy żywopłot to ula la... a i jeszcze sporo do ogredzenia mamy :wink: :-?

Mi najlepiej by b. wysoki mur pasował od jednej strony :wink: :lol:

 

Każdy kocha to co ma...swoje miejsce na ziemi.....wkłada w to dużo pracy i serca.....a szczególnie podziwiam ludzi takich jak ty czy Miśka, którzy robią wszystko sami...."tymi ręcami"......ja czuję satysfakcję a ekipa mi budowała to co dopiero wy ....chyba by mnie duma rozniosła

A u mnie jest tak -dom jest mój -taki chciałam, ale te miejsce -niby się cieszę, ale marzy mi się większa przestrzeń -żeby ta działka była w kwadrat i tak po te conajmniej 10 m od domu, a najlapiej to 20 metrów :wink: Żeby mi znowu 5 metrów nikt pod domem nie rozpalał ogniska :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj margay

Przyszłam z rewizytą :D musze powiedzieć, że bardzo mi się Twój domek podoba, zresztą wszystkie domy archonowe mają ten swój urok, prawda? :wink:

Piękną masz działkę, piękne widoki :roll:

Bardzo podoba mi się dachówka.. chyba też coś w ten deseń sobie sczelę :lol:

Z niecierpliwością czekam na okna, bo póki co sama swoich jakoś nie widzę.. :wink:

Pozdrawiam i mocno kciukuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kocha to co ma...swoje miejsce na ziemi.....wkłada w to dużo pracy i serca.....a szczególnie podziwiam ludzi takich jak ty czy Miśka, którzy robią wszystko sami...."tymi ręcami"......ja czuję satysfakcję a ekipa mi budowała to co dopiero wy :o ....chyba by mnie duma rozniosła :lol:

 

oj roznosi, roznosi... (co nie Miśka???? :roll: )

Szczególnie jak sie ma takich ludzi jak tu na fm, którzy potrafią docenić :roll: , pochwalą, miłe słowo szepną....

a i kopniaka na rozpęd zasadzą jak trza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...