Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Każdy kocha to co ma...swoje miejsce na ziemi.....wkłada w to dużo pracy i serca.....a szczególnie podziwiam ludzi takich jak ty czy Miśka, którzy robią wszystko sami...."tymi ręcami"......ja czuję satysfakcję a ekipa mi budowała to co dopiero wy :o ....chyba by mnie duma rozniosła :lol:

 

oj roznosi, roznosi... (co nie Miśka???? :roll: )

Szczególnie jak sie ma takich ludzi jak tu na fm, którzy potrafią docenić :roll: , pochwalą, miłe słowo szepną....

a i kopniaka na rozpęd zasadzą jak trza :wink:

 

Dumna czy ja jestem :roll: , aleeeeeeeeeeeee czuję radość -to fakt, że o daliśmy radę -sami - powoli, ale jest. Wiele razy mimo zmęczenia człowiek na koniec pracy czuł właśnie tę satysfakcję. O tak bym to ujęła :wink: Jak to duma to niech będzie dumna jestem :wink:

A cieszę się, że zawędrowałam na FM -bo fajnych ludków tutaj poznałam :wink:

A Misiek przed chwilą znowu:

-Miśka te forum to twoje drugie życie, co Ty tam wypisujesz tak non stop :wink:

Wolę nie mówić - czytaj pisać, jak wczoraj byłam obecna tylko nikiem bo zaczytałam się we wnętrzach i może dziwna jestem ale wszystko czytam i w dziennikach i innych postach -nie potrafię tak tylko przelecieć -po fotkach :wink: więc to zajmuje mi sporo czasu. Wczoraj zajrzałam do wątku -pochwalcie się swoimi kuchniami - kurczę dojechałam do 34 str. a jest ich 78 - a i to dobrze... nawet nie pytajcie ile siedziałam, bo sama straciłam rachubę czasu. :lol: :lol: :lol:

A to do psychologa zajrzę, a to poczytam problemy innych...

Nu poprostu -samo życie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To masz to samo, co ja. Ja tez nie przeglądam pobieżnie dzienników. Jak jakiś mi wpadnie w oko to czytam od deski do deski, komentarze oczywiście też. Zanim zacznę z kimś pisać najpierw przeczytam jego historię, aby wiedzieć, z kim mam przyjemność korespondować.

Poza tym uwielbiam czytać historię innych osób jak to się stało, że zdecydowali się na budowę i jak im to przebiegało. Same zdjęcia nie wykażą tego zaangażowania i trudu, jakie dany inwestor musiał przejść zanim osiągnął to, czym się może poszczycić na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Witam.....

Dobrze że ja mam ciut ostatnio czasu w pracy to buszuję po forum......albo i nie dobrze :-? ...bo przez to mniej kasy na budowę.....jak jest mniejszy ruch w interesie....

Ale buszuję po dziennikach i komentarzach......czytam i zatracam się....no ale na odwyk się nie wybieram :lol: .....tylko do siebie nie zaglądałam....bo mi czasu nie starczyło.....patrzę a tu 17 stronica......dzięki koffane że do mnie zaglądacie.....

Chyba skorzystam z chwili i uzupełnię dziennik....

 

Kurcze....mój małżonek też nie raz się już wkurzył na forum :-? ....że niby koleżanki forumowe ważniejsze :roll: ....i zaniedbuję go przez to :o ...a raczej małżeńskie obowiązki :oops: :) i w ogóle ileż można dudnic w tą klawiaturę :-?

 

Ale jak się nie siedzi na forum to, się nie rozumie, że zawarło się tu znajomości i człowiek czuje się zobowiązany i chce przede wszystkim....korci zobaczyc co słychac u innych na budowie jak postępy....czy wszystko gra....kibicowac wszystkim.....jednych tylko podglądac :lol: .....innych nawiedzac systematycznie......podziwiac.....dopingowac......doradzic w miarę możliwości.....a z innymi czekac byle do wiosny na rozpoczęcie wymarzonej budowy..........kończę bo się wzruszyłam.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj margay

Przyszłam z rewizytą :D musze powiedzieć, że bardzo mi się Twój domek podoba, zresztą wszystkie domy archonowe mają ten swój urok, prawda? :wink:

Piękną masz działkę, piękne widoki :roll:

Bardzo podoba mi się dachówka.. chyba też coś w ten deseń sobie sczelę :lol:

Z niecierpliwością czekam na okna, bo póki co sama swoich jakoś nie widzę.. :wink:

Pozdrawiam i mocno kciukuję :D

 

Gannia bardzo się cieszę, że znalazłaś dla mnie chwilkę i odwiedziłaś moje włości :D

 

Zgadzam się co do Archonu......projektu szukałam 2 lata :o :o :o :roll: ....no ale też miałam dużo czasu, bo działka się przekształcała z rolnej na budowlaną, to mogłam przebierac........ojjj kilka razy myślałam że rozwalę ten monitor.....bo jak znalazłam coś fajnego z zewnątrz, to w środku do kitu i na odwrót :roll:

A ile razu już był wybrany ten jeden jedyny :o :lol: :lol: :lol: a potem zmieniałam......przewaliłam wszystkie strony z projektami....ale zawsze wracałam do Archonu (mimo że znałam go już na pamięc :roll: ) i patrzyłam na nowości.......aż wreszcie wyszło kilka nowych projektów i wśród nich mój, ten jeden jedyny - wymarzony :D wszystkie domy Archonu mają swój urok.......

A teraz nie raz widzę na forum jak ktoś buduje wg. projektu, który kiedyś był moim faworytem :D..........szkoda tylko że nie ma dziennika z moim domkiem :(

 

Gannia.....cieszy mnie bardzo że ci się u mnie podoba.....fakt....widoki piękne i mam wrażenie, że nigdy się mi nie znudzą....minus to potworne wiatry w niektórych okresach...ale da się przeżyc......

 

Pozdrawiam i zapraszam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fm potrzebne jest i już :lol: . Nasi wspólnicy w szaleństwie budowania tego nie zawsze pojmują . Często po wklejeniu zdjęcia,któś zwróci uwagę,że masz babola na budowie, podpowie jak masz dylemat,wesprze dobrym słowem,pochwałą,aż człowiek z dumy cumulusy zachacza :wink: :lol: .

 

Pozdrawiam i lecę dalej popijając kawkę,poczytać co u innych słychać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Witam.....

Dobrze że ja mam ciut ostatnio czasu w pracy to buszuję po forum......albo i nie dobrze :-? ...bo przez to mniej kasy na budowę.....jak jest mniejszy ruch w interesie....

Ale buszuję po dziennikach i komentarzach......czytam i zatracam się....no ale na odwyk się nie wybieram :lol: .....tylko do siebie nie zaglądałam....bo mi czasu nie starczyło.....patrzę a tu 17 stronica......dzięki koffane że do mnie zaglądacie.....

Chyba skorzystam z chwili i uzupełnię dziennik....

 

Kurcze....mój małżonek też nie raz się już wkurzył na forum :-? ....że niby koleżanki forumowe ważniejsze :roll: ....i zaniedbuję go przez to :o ...a raczej małżeńskie obowiązki :oops: :) i w ogóle ileż można dudnic w tą klawiaturę :-?

 

Ale jak się nie siedzi na forum to, się nie rozumie, że zawarło się tu znajomości i człowiek czuje się zobowiązany i chce przede wszystkim....korci zobaczyc co słychac u innych na budowie jak postępy....czy wszystko gra....kibicowac wszystkim.....jednych tylko podglądac :lol: .....innych nawiedzac systematycznie......podziwiac.....dopingowac......doradzic w miarę możliwości.....a z innymi czekac byle do wiosny na rozpoczęcie wymarzonej budowy..........kończę bo się wzruszyłam.........

ja tez powinnam na odwyk sie wybrać!!!! :p

jesli w jakiś dzień nie moge wpaść na FM......to chora jestem , poprostu nieszczęsliwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jestem jestem....jejku ile osób mnie odwiedziło :D

Nie miałam wczoraj weny i czasu siąśc na FM...

Witam Margay ile osób czeka na dzień okienny

:D dziękuję że ze mną czekacie na okna.......od razu się lżej robi na serduchu.....mam nadzieję, że dzięki waszym kciukasom wszystko będzie ok.... :D

 

Właśnie wróciłam z Dako...tak się wyrwałam z pracy na chwilę, bo to nie daleko.....a się już doczkac nie mogę :roll: ......i pan mi powiedział, że prawdopodobnie w poniedziałek montaż........JUUUUPIIII...........Jutro maja potwierdzic..... :lol: cieszę się jak głupek :lol:

Aka dzięki za odwiedzinki...to ja miłego popołudnia i wieczorku życzę :D

Kawika dla ciebie też dużo słoneczka.....

Jessi ja to dopiero umieram z ciekawości jak te okna będą wyglądały na tle całości :o matko....ale się boję......zaraz po montażu zapcham dziennik zdjęciami....

Kala na odwyk się nadajemy bo mamy pozytywny nałóg :lol: ......a jak tam twoje odchudzanie????.....bo ja jak zwykle od jutra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :-?

Gannia, Ktosiek no szkoda że nie możemy u innych na forum podglądac realizacji naszych projektów, ale......byc dla kogoś inspiracją to brzmi dumnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innymi czekac byle do wiosny na rozpoczęcie wymarzonej budowy..........kończę bo się wzruszyłam.........

 

łojesuuuu... to o mnie????? :oops: ...

Też się wzruszyłam ....

 

:D Arctika o Tobie...a także o Jessi, która też już odlicza dni.....o Ganni......o Ktośku.....mam nadzieję, że wszyscy na wiosnę wystartujecie JAK TORPEDY :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmm :wink: :D

 

To w poniedziałek wielki dzień :wink: :D :D :D

Trzymam i ja kciuki za okienka :wink:

A My też drzwi na zawiasy i zasuwki robimy - te zawiasy od tygodnia wozimy w aucie :lol:

 

Gosiu to zyczę wiekszej ilości klientów w pracy :wink:

 

a ja to ostatnio wpadłam w FM - czytam i dzienniki - a ostatnio nie tylko - a czas niestety leci :wink:

Miska nie zaniedbuję -on w tym czasie ogląda TV -obok :wink: Mam go pod okiem :lol: a on tylko mówi:

-ty się marnujesz, już książkę bys napisała - :lol:

 

Gosiu pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...