Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Misia

 

Święta święta i po świętach.......ale fajnie było, odpoczęłam troszkę...

Wczoraj byłam w pracy, dziś też idę na popołudniu.....teraz postanowiłam chodzić tylko na 5 godzin........jeśli chodzi o zbliżające się wolne, to ja będę miała wolny tylko piątek i niedzielę :-? bo zawsze 02.01 (sobota wypada) mamy remanent (spis towaru)......i zejdzie cały dzień na liczeniu a potem kolejne 2 tyg. w papierzyskach :roll: .......wrrrrrrrrrrr...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica kochana......dziękuję......mi też się beczec chce.....ze szczęścia......a czasem i z innych powodów.....wiesz.....humorki przez hormony :roll:

 

Język mnie przez 5 tygodni swędział, żeby wam powiedziec.....ale nie chciałam zapeszac.....teraz jestem w 9 tygodniu......

 

Trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze i dzidziuś zdrowy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my tak sobie gady gadu o forumowym baby bum, a Ty już działałaś :D .

Tylko nie wiem czy maleństo się wszystkich ciotek doliczy :lol: , no i z chałupką trzeba będzie podgonić :wink: , a straszyłaś, że będę przed Tobą wykończeniówkę robić :lol: .

 

Ps. kciuki nie zaszkodzą, ale na pewno wszystko będzie ok :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ

 

Tak podkręcałaś nas,kluczyłaś i w tajemnicy trzymałaś :wink: :wink: :wink:

 

Nie martw się , na pewno wszystko będzie ok. Teraz będziesz miała przewagę nad wykonawcami,bo ciężarnej się nie odmawia,bo podobno myszy im coś zjedzą :roll: :wink: :lol: .

Chciałam przyjść z bukietem,ale fotoszok zbyt przeciążony i każą mi wrócić za chwilę,kiedy ja co chwilę wracam,a fotoszok cały czas przeciążony :x

Tak więc nasza droga Margay uważaj na siebie,odpoczywaj,miej zachcianki ,bo ten stan niestety tak krótko trwa,a tobie pozostało jeszcze 8 miesięcy. Cieszymy się razem z Tobą,że w końcu zostaniemy ciotkami Fm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...