Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

.......ehhhh....takie te dzieci teraz zabiegane :wink:

 

:o noooo...

 

Poczekaj... w pierwszej klasie będzie o 12 w domu, to ciekawe jak mu czas wypełnisz :wink: :lol:

 

Jak to czym :roll: nauką :wink: :lol:

my musimy ustalać grafik :oops: normalnie maniak komputerowy(po mamie) :wink: :oops:

 

Ot i dlatego ja go nie dopuszczam teraz do netu, bo i tak to kiedyś nadrobi a teraz mamusi by blokował dostęp do sieci :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój synek jak skończył 2 lata to już umiał włączyć komputer. Nauczył się skubany, bo jak prosił o bajkę to my zawsze mówiliśmy, że nie mamy czasu na włączenie, więc on nas wyręczał. Pomimo to rzadko ogląda bajki i gra na komputerze, bo nie ma czasu taki zajęty. Ma tryle zajęć dodatkowych i jeszcze męczy, aby go zapisać na taniec. Tylko ja nie za bardzo nadążam z wożeniem go na to wszystko, więc na taniec już się nie zgodzę. Chyba. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek

 

widze że pierwsze ruchy dzidziusia masz już za soba, oj jak pamietam jakie to cudowne przeżycie ,pamietam jak byłam w drugiej ciąży i miałam juz dosyc duzy brzuszek to starsza córcia a miała raptem 2,5 roczku to uwielbiała kłaść swoją główke na moim brzuszku i nasłuchiwać odgłosów wydobywających sie ze srodka i lubiła patrzec jak rączka czy nóżka "wystawała "z brzuszka :D :D :D ,a jak urodziłam i przyszła do szpitala zobaczyc siostrzyczkę to pierwsze jej pytanie było czy "dzidziuś umie juz chodzic i czy może pójść sie z nia pobawic :o "ihihhiihhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......ehhhh....takie te dzieci teraz zabiegane :wink:

 

:o noooo...

 

Poczekaj... w pierwszej klasie będzie o 12 w domu, to ciekawe jak mu czas wypełnisz :wink: :lol:

 

Jak to czym :roll: nauką :wink: :lol:

my musimy ustalać grafik :oops: normalnie maniak komputerowy(po mamie) :wink: :oops:

 

Ot i dlatego ja go nie dopuszczam teraz do netu, bo i tak to kiedyś nadrobi a teraz mamusi by blokował dostęp do sieci :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ja nie byłam taka mądra... na szczęście mało netowy jest, dostał laptopka i stacjonarny z necikiem mam dla siebie.... noooo prawie, z chłopem się muszę dzielić :x :-?

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: A u mnie za oknem ATAK zimy!!!! :x świata nie widać tak sypie :( Wczoraj też tak sypało......a było już tak pięknie..................wrrrrrrrrrrrrr...........

 

U nas na razie spokój,mam prośbę,zatrzymaj tą cholerę u Siebie,skoro i tak już masz biało :wink: :lol: .

Pozdrawiam :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To dobrze, ze przynajmniej u was bliżej wiosny, to jest nadzieja, że i do nas kiedyś dojdzie......Asia, nie musisz się martwić o nagły powrót zimy, bo po tym jak żeś tą marzannę utopiła w łyżce wody, to na pewno się nie odważy do was zima wrócić :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entliczek, pentliczek, na kogo wypadnie na tego bęc - wypadło na imię

 

Joanna...

 

A imię hmmmmmmm b. historyczne...

 

Mój tato jak urodził się brat to powiedział- po Kolumbie będzie miał imię :wink: a jak byłam ja na świecie, to powiedział, będzie Joanna, jak Joanna D`arc :wink: :lol:

 

Moja kolezanka ma Jasia - ten to był urwis :lol: Potem trafił się Piotruś - taki śmieszek...

 

Super.......... ja też pamiętam ruchy i kopniaki, ojej, strasznie się wierciła...

a jak przyszła na świat, to powiedziałam jak mi ją dano - Haloooo witaj na świecie... To pielęgniarka miała łzy w oczach i stała wzruszona... :D

Wtedy dzieci były oddzielnie od mam, ale byłam w sali, gdzie za ścianą lezały noworodki wszystkie...

To moja jak się darła to smiały się kobietki w sali -to pewnie to moja! Patrzymy a jak zaraz niosą mi moją, tylko czarny łepek widać było... :lol: Oj z nią się natańczyliśmy, bo kolke miała...

Od 5 roku zycia siedziała przy kompie... ale ponieważ jest jeden komputer, jakoś siada na godzinkę, czasami wcale, ewentualnie jak pojadę po zakupy, bądź do znajomych z Miskiem.

Tak, jest w 5 klasie ale lubi ksiązki. Teraz czyta Mitologię, a ostatnio czytała Medaliony. Zastanawiałam się nad tą drugą, czy oby powinna, ale przeczytała sobie wieczorem.

Sama chodzi do biblioteki i wypozycza rózne ksiązki. Ja narazie się cieszę, że ona lubi je czytać. Ale wiem, że jakby miała komputer swój, to siedziałaby non stop przy nim... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia,jednak zima nie boi się złości ciężarnej,wróciła do mnie :cry: Wyszłam zapalić na balkon i co? Sypie :evil: . Ale Gannia pisała,że od 15 marca bedzie ciepło,zobaczymy :roll:

 

Asiu, u nas całą noc sypało :evil: :evil: :evil: i dziś też :x :x rano znowu trzeba było podwórko odśnieżać bo autem by nie wyjechał :x

 

Wyszłam zapalić na balkon
przez tą wrednotę zimę też mam ochotę :oops: :oops: :oops:

Przyznam że już piąty miesiąc jak nie palę i nie ciągnie mnie tak bardzo :D czasem nawet kilka dni nie pomyślę o papierosie :o :D ale wiem że jakbym nie była w ciąży to nie było by tak łatwo :-? Jednak jest to ogromna motywacja.....mam nadzieję, ze jak urodzę i skończę karmić to będę umiała się obronić przed powrotem do nałogu........

 

Asiu, życzę Tobie, sobie i wszystkim budującym i nie tylko, żeby prognozy się sprawdziły i w połowie marca zawitała do nas piękna, cieplutka i pachnąca WIOSNA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko (Misia)

 

mi też bardzo podoba się to imię 8) ale jeszcze nie zdecydowałam.......stwierdziłam, że będę się martwiła później czy Asia czy Oleńka bardziej mi się podoba :wink:

Gorzej bo jak mój syn z trudem :-? przetrawił, że to będzie dziewczynka to uparł się na: Karolina........ :roll:

 

Jak na dziewczynkę z podstawówki Twoja córcia czyta bardzo ambitne lektury, na twoim miejscu byłabym BARDZO dumna, bo w dzisiejszych czasach ciężko dzieci w jej wieku odgonić od komputera a co dopiero kazać czytać "Medaliony" :o A tu Daria sama wykazuje taką chęć i to jest godne podziwu, szacunek ogromny......

 

 

PS. melduję że dziennik został odkopany z najgłębszych otchłani forum i został uzupełniony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas jest trójka i każdy ma swój komputer, aby jedno nie wchodziło drugiemu. O dzieleniu nie było mowy, bo by tylko mój mężuś korzystał. Pomimo tego, że nawet mój syn ma już komputer to i tak rzadko z niego korzysta raz lub dwa w miesiącu. Ma tak rozplanowany dzienny plan zajęć, że nie ma czasu, kiedy do niego usiąść. Zresztą jest teraz na takim etapie, że woli gry planszowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękny z ciebie Frankenstein, dałaś domkowi żyły i tylko patrzeć jak w nim życie zagości.

http://emoty.blox.pl/resource/509.gif http://emoty.blox.pl/resource/509.gif

 

 

Tak na poważnie to dobrze, że się nie daliście zimie i prace ruszyły. Chłopcy dzielnie sobie poradzili, w takie mrozy.

 

Ja w takie mrozy to byłam na budowie pomierzyć wymiary pomieszczeń, i nanieść je na papier, ale palce mi z zimna tak drętwiały, że zmierzyłam raptem 2 pomieszczenia i trzeba było wracać, bo myślałam, że zamarznę.

 

Widzę, że palety euro u was też jeszcze goszczą. My jak zrobi się ciepło, oddamy je do skupu, bo podobno przyjmują a to zawsze jakaś kaska. Mała, bo mała, ale na jakiś drobiazg na budowę się przyda. Jak na razie pomagają mi w aranżacji pomieszczenia robią za mebelki. Ustawiam je mniej więcej tak jakbym chciała mieć w przyszłości meble i patrzę ile to miejsca zajmuje i projektuje sobie gdzie chcę mieć pstryczki elektryczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...