Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zawsze do usług moja droga :lol: O ile dobrze pamiętam to cena była 25zł/m2 materiał+ robocizna,tynki z agregatu. Tylko to był ten szary tynk,bielszy jest droższy. Cena za mułkowanie lub zacieranie piaskiem kwarcowym to był dodatkowy koszt 6 zł/m2. Po przeliczeniu i zastanowieniu zdecydowałam się na osobne położenie gładzi francuskiej.

Przykro mi z powodu choroby synusia,dużo zdrówka dla niego.

Pozdrawiam,trzymaj się :lol:

 

Dziękuję Asiu, a ja w tym czasie produkowałam sie u ciebie.......czekam na "m jak miłość" więc pomyślałam, że popykam na forum... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Kurczę nie taka tania ta zabawa z tynkami.......kurczę pare razy czytałam na forum ze 12 zł/m2 - 16 zł (może to było bez materiału lub robocizny.......) będę musiała se jeszcze raz skarbonkę przeliczyć :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cieszę się, że pomogłam. :D :D :D :D :D :D :D

Życzę szybkiego powrotu synka do zdrowia, niestety taka chwiejna pogoda nie jest korzystna dla naszych maluszków. Pilnuj się, aby Ciebie nie złapało, dużo odpoczywaj i wykorzystaj jak najwięcej tego zwolnienia. Należy Ci się bezwzględnie.

Jak widać mała ma się dobrze, bo rozrabia. To tylko się cieszyć. Dla takiego dokuczania chce się wstawać. :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Dzięki Aniu

 

Właśnie sie ciut martwię, żeby mnie nie zaraził, on jest takim strasznym maminsynkiem, że jeszcze śpimy razem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: i całą noc na mnie kaszle i prycha :-? :-?

A swoją drogą zastanawiam się ile to jeszcze potrwa :-? chłopisko skończy w lipcu 5 lat i widzę po nim że nie wyobraża sobie spać sam....... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy robią miśki w perukach???????.........bo mój synek od urodzenia :-? śpi z dłonią zaplątana w moich włosach :roll: pół włosów to juz chyba straciłam.......i nawet przez sen potrafi nakręcać kosmyki na palce :-?

No ale jak się urodzi drugie to siłą rzeczy będzie musiał się przenieść do własnego wyrka...........a z małą to chyba będę spała w czepku :lol: żeby jej nie przyzwyczaić do tego samego.....co by nie zapewnić sobie kolejne 5 lat czochrania za włosy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśka :D

Kurcze muszę powiedzieć, ze strasznie zazdroszczę Ci tego stanu :roll:

bo tego co nastąpi za niedługo już raczej nie :lol:

Ciekawe czy robią miśki w perukach???????.........bo mój synek od urodzenia :-? śpi z dłonią zaplątana w moich włosach :roll: pół włosów to juz chyba straciłam.......i nawet przez sen potrafi nakręcać kosmyki na palce :-?

Ja podobno taka byłam.. zawijałam włosy taty na palcu i tak szłam spać :D

Minie to z czasem, nie martw się..

Jeżeli mogłabym Ci coś zasugerować, to zmiany wprowadź jak najszybciej, żeby synek nie miał żalu do małej jak się urodzi "że to wszystko przez nią"

Pozdrawiam wiosennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gannia

 

Kurcze muszę powiedzieć, ze strasznie zazdroszczę Ci tego stanu

 

:roll: :-? :roll: a ja mam juz dość :cry: czuję się jak wieloryb :cry: a będzie coraz gorzej :cry: w nic sie nie mieszczę :x :x i mimo tego, ze sama sobie nie zazdroszczę tego co będzie przez pierwsze dni i miesiące po porodzie to chciałabym już mieć tą ciązę za sobą.....i cieszyć się juz córcią

 

Również pozdrawiam wiosennie (w końcu można to napisać) :wink: bo te śniegi mnie juz dobijały......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Gosiu głowa do góry, już bliżej końca -porodu jak dalej :wink:

 

Napisałam Tobie na priv. wczoraj i nie otrzymałaś tej mojej wiadomości :o :roll:

Tyle wypocin przelanych na klawiaturę i NIC... :o

 

Nic tylko sobie widocznie lata moja wiadomośc w cyber przestrzeni :lol:

 

Gosiu tak jak pisze Asia - koszt tak wychodzi za tynki z materiałem i robocizną, 25 zł tak biorą z materiałem - wsio, zaś bez materiału 15 zł. :-?

 

Zdrówka dla synka zyczę i faktycznie pluszak - maskotka powinna załatwić sprawę. Moja spała z pluszkami -najpierw mała z pieluchą -sama w łóżeczku i kurczę, nieraz to miała pieluchę aż owiniętą (jakby ją ząb bolał). Miała kilka miesięcy, a spała z tą pieluchą, nie wspomnę ile tarmosiła pluszaków - miejsca mało sama miała, a tylko któregoś mogłam zabrać, jak zasnęła. :wink:

Tak z pluszakami jej zostało -do tej pory pełno ich... Lalki nie tyle, co pluszak. Jeszcze z rok temu spała ze swoim Barnabą :lol:

Teraz podkreśla że już jest nastolatką od 11 lat 8) W tym roku skończy 12... i ma wiek buntowniczy :-?

Kurczę przypomniał mi się syn mojej koleżanki, rówieśnik Darii, mieli wtedy po 4-5 lat nie więcej. Zniknał z piaskownicy... a że piaskownica pod oknem to i moja sama chodziła ( miała klapki z piszczałkami to słyszałam gdzie chodzi :lol: ). Idę z córką do domu podbiega blada aż kolezanka i pyta czy nie widziałam jej syna :o Mówię, że tam skąd idę to go nie widziałam.

Znaleźli go... dziecko poszło obok do sklepu, wziął nawet koszyk i powkładał sobie słodycze, nawet stanął w kolejce... tylko nie wiedział, że pieniązki musi mieć. A ludzie zdziwnieni stali, że taki mały z koszykiem sam robi zakupy :lol:

Moja szybko też sama chodziła naprzeciwko po zakupy... tym bardziej, że zawsze mogła sobie kupić Mambę :wink: itp.

I taka już zakupowiczka została. :wink: :D

Gosiu zdrówka i buziaki :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy już czym prędzej bieży

By dołączyć do pasterzy

I ja śpieszę z życzeniami

Bo nie mogę być tam z Wami

Zdrowia, szczęścia, pomyślności

I niech dobroć wśród Was gości

I niech Boga wielka moc

Na was spłynie

W świętą noc

 

http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...