Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:wave:Witaj moja droga poświątecznie:D. W nowej odsłonie fm;)

Mówią,że są jeszcze problemy z dodaniem zdjęcia,później spróbuję. Lecę dalej zobaczyć co i hdzie.Niby zaznaczyłam automatyczne powiadamianie ,a że u Ciebie jest nowy wpis ,to nie zostałam powiadomiona:(:mad:.Coś nie do końca jest "halo":no:

 

Udało mi się wgrać zdjęcie róży,tylko jakieś małe

Irena1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooo Matko z córką..................to się porobiło.........jak ja NIENAWIDZĘ takich zmian...........kuźwa........nawet nie chcecie wiedzieć jak trafiłam do swojego dziennika!!!!!!!!!!!!!!!! Przez przypadek sie zalogowałam na końcu ( nawet nie wiem jakim cudem....) bo jak chciałam na stronie głównej to nie wiedziałam gdzie...........i buźki nie wiem jak działają.........

 

 

Abo tu jest cuś nie tak........albo ja jakaś matołowata jestem...............

 

Wrócę jak się uspokoję.........bo chyba teraz tego nie przetrawię........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margay pozwolę sobie wkleić podpowiedź anety,ona pokazuje obrazowo:D

to:

 

http://lh4.ggpht.com/_8Plan52eFtk/S7uEpKA4nMI/AAAAAAAACfk/lWJGqtt8NJU/zaawansowane.jpg

 

 

A potem pisząc posta klikasz zaawansowane edycję i masz po prawej buźki do wstawiania :yes:

 

 

Tak wygląda wtedy okienko edycji:

 

http://lh5.ggpht.com/_8Plan52eFtk/S7uGa0FCy0I/AAAAAAAACfo/-4YWFuk1x0M/emotki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk puk, czy jest tutaj Gosia? :D

 

Gosiu jak tam pisanie na nowym forum teraz? Jak coś nie wiesz, to pisz do mnie - napiszę co i jak...

 

Jak tam zdrówko i samopoczucie?

 

Pogoda znowu nam się psuje, a dzisiaj do wieczorka było tak cieplutko, wiosennie.

 

Jak u Ciebie w nowym domku? Coś robi się, czy będzie się robić?

 

Zaglądałam do dziennika... ale widzę, że nie tylko ja miałam problem z forum.

 

Buziaki Gosiu i zdrówka:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...