Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam:)

 

A ja z tego wszystkiego wpisałam posta u Gosi zamiast u siebie:bash:.

 

Gosiu nu patrz co za uparta kobietka;) Chociaz myślę, że akurat pisząc posta u ciebie, Ty już tulisz i karmisz Niunię.

 

Czekam grzecznie na wieści.

 

Ja od dzisiaj mam net, tylko czasu brak:bash: Pawie 24 a Miska siadła na neta, aby muratora odwiedzić chociaz na moment.:rolleyes:

 

Pozdrawiam i buziaki.

Edytowane przez taka_ja & taki_on:)
no bo tak:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nu przybiegłam sprawdzić, czy są jakies wieści...

 

Z jednej strony się to ja się nie dziwię, bo nocki nie przespane, człek tylko korzysta z czasu wolnego aby na moment zdrzemnąć się.

A drugiej strony nie mogę doczekać się aby zobaczyć Niuńkę...

 

Zdrówka WAM życzę i wypoczywaj tam...

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane jak sie cieszę, że do mnie zaglądacie....dziękuję za cierpliwość, ale rzeczywiście nie wiem w co ręce włożyć.....

 

Zapraszam do dziennika, są tam świeżutkie zdjęcia córci:wiggle::wiggle:

 

Jak pisałam ostatniego posta 08.08. to tego samego dnia wieczorem zaczęły mi się skurcze.....ale były delikatne i bezbolesne więc oglądałam jeszcze 2 filmy zanim ruszyliśmy do szpitala.....w szpitalu byłam o północy a urodziłam o 2.10:wiggle::wiggle: EXSPRESSSSSS:rotfl: takich bolesnych skurczy to miałam niecałą godzinkę:lol:.......lekarka nie spodziewała się takiego tempa, więc na końcu ledwo z położną zdążyły rozłożyć łóżko do rodzenia:jawdrop:.

Nie zmęczyłam się zbytnio tym porodem mimo, że dziecko było duże.......mając w pamięci mój pierwszy niekończący się poród, okupiony ogromnym bólem, ten był dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem:)

 

Córcia w poniedziałek będzie miała 2 tygodnie......strasznie szybko to zleciało......

 

Jest bardzo spokojnym dzieckiem, mało płacze.....dobrze śpi w nocy..... w dzień przeważnie je.....je....je.......i tak generalnie to nie odchodzi od cycka:rolleyes::rolleyes:

 

Oooo właśnie sie domaga więc spadam.....

 

Wybaczcie, ze nie będę miała teraz czasu do Was zaglądać......ale myślami jestem często na forum

 

całuski

 

 

pa

Edytowane przez margay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wspaniałe wieści. W końcu widzimy naszą księżniczkę. Wszystkiego dobrego od formowej ciotki Anki. Jest faktycznie spora, dobrze, że wszystko poszło dobrze a poród krótko. Podobno pierwsze jest najgorzej urodzić, reszta ma iść jak po maśle. U Ciebie się sprawdziło.

Braciszek już opiekuje się siostrą- pięknie- ja zawsze marzyłam o starszym bracie, który się będzie o mnie troszczył.

Ściskam i całuję mocno.:):):):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że urodziałaś Gosiu nie małą babkę;) Moja wydawała mi się spora, 3500 a Twoja Ola to wygląda jak miesięczna:)

 

Jest śliczna........

 

74[1]..jpg

 

Gdy powiększyła Wam się rodzinka,

Cóż Wam przyniesie Wasza dziewczynka?

Da Wam radości uśmiech beztroski,

W dwa warkoczyki splecione włoski,

Dwie ciepłe rączki, lalki, koronki,

Buzie rumianą, misie, pierścionki,

Da pierwsze piątki, da miłość swą.

 

 

152[1]..jpg

 

Życzymy Wam Rodzicom wiele szczęśliwych i radosnych dni, a Waszej córeczce wszelkiego dobra i powodzenia przez całe życie. ;)

 

Pozdrawiam Gosiu cieplutko -buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

Edytowane przez taka_ja & taki_on:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia i komplementy:lol:

Wpadłam na chwilkę, bo strasznie się stęskniłam za forumowymi cioteczkami:wiggle:....żal mi ze mam teraz tak mało czasu i nie mogę na bieżąco śledzić waszych dzienników.....

 

Ślę gorące pozdrowienia i całuski

 

Papaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gośka,dawno mnie nie było,choć czasami bywałam,przy okazji wizyty u siostry przeleciałam pezez pocztę lotem błyskawicy,ale nic nie pisałam:no:. Od wczoraj już mam naprawiony net (spaliła się jakaś tam karta) i jak zwylke obiecuję sobie,że już teraz wszystko nadrobię;),ale czas leci nieubłagalnie. Rozgadałam się ,a przyszłam tu serdecznie pogratulować pięknej córeczki,prześliczny skarbek.Poprosimy o więcej zdjęć pozdrawiam i lecę dalej:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłam zobaczyć małą księżniczkę. Cudowna!!!!!!!!!!! Duża babka z niej, a jakie ma duże oczy. Pewnie po mamie. :D:DŚlicznie wygląda w tej sukience.

Oglądając te zdjęcia stwierdzam, że ja to bym się teraz bała taką kruszynę wziąć na ręce. Już zapomniałam jak to było jak mój synek był taki malutki. Rób jak najwięcej zdjęć, bo dzieci tak szybko rosną a miło jest po latach wziąć album i powspominać.

Pozdrawiam i całuję mocno.

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...