Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Lawendy - komentowanie


aspect

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 165
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

znalazłam! w końcu się udało! :)

witam po powrocie :) co u was? pewnie z dziennika się dowiem... idę czytać :)

 

cud, cud, cud a juz myślałem że zapomniałaś o forum :) welcome back

 

u nas jak widac w dzienniku cos sie ruszyło, dopiero wczoraj uzupełniłem zdjęcia. Czytałem, że mieszka sie rewelacyjnie, gratulki :)

Czekam na Twoje zdjęcia, zwłaszcza kuchni, bo bardzo mnie interesuje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się witam jako sąsiadka z okolicy (powiedzmy... bo moja budowa po przeciwległej stronie Opatowic). Niesamowicie się tam u Was domów namnożyło, z drogi już Was prawie nie widać ;)

Pozdrawiam i będę podglądać :)

 

Witam Sąsiadkę :)

namnozyo sie namnozyło i ciągle nowych przybywa. A ta druga strona Opatowic to okolice Polarnej?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cud, cud, cud a juz myślałem że zapomniałaś o forum :) welcome back

 

u nas jak widac w dzienniku cos sie ruszyło, dopiero wczoraj uzupełniłem zdjęcia. Czytałem, że mieszka sie rewelacyjnie, gratulki :)

Czekam na Twoje zdjęcia, zwłaszcza kuchni, bo bardzo mnie interesuje

 

pozdrawiam

 

mówisz i masz :) zdjęcia kuchni w dzienniku :)

 

widze, że ruszyliście z kopyta :) świetnie!!

kiedy do nas wpadniecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz i masz :) zdjęcia kuchni w dzienniku :)

 

widze, że ruszyliście z kopyta :) świetnie!!

kiedy do nas wpadniecie?

 

Kuchnia super, salon super, sypialnie super wogóle wszystko super :)

 

Bardzo chętnie Was odwiedzimy, tylko nie wiem kiedy :( Na starość wziąłem sie jeszcze za studiowanie i z czasem to teraz beznadziejnie. Jak będę miał mieć wolny weekend to zadzwonie wcześniej i jak Wam będzie pasowało to z przyjemnościa wpadniemy na chwilkę w sobotę lub niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz juz dobrze trafiłam :) ,, no nieźle , wam robota idzie, masz jedną ekipę czy różnych fachowców do różnych rzeczy ?

 

widzę że wszyscy powoli sie budzą z zimowego snu :)

ekipy mam różne, osobno wylewki, tynki, elektryka, odgromówka, pozostałe instalacje

do wykończeniówki biorę jedna ekipę (ocieplenie dachu, zabudowa kg, płytki, parapety, malowanie itd)

 

a jak postepy u Ciebie? pewnie za chwilke przeprowadzka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga strona, to okolice Wiśniowej :) nasz domek na środku pola (jakby w dole), niski, parterowy z grafitowym dachem. Jak się jedzie Wiśniową, to widać :)

 

wiem który :) to chyba jest "ulica" pastuszki jesli się nie mylę. Jak jeździłem tam rowerem w tamtym roku to pamietem że chyba jest z ytonga lub silikatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia super, salon super, sypialnie super wogóle wszystko super :)

 

Bardzo chętnie Was odwiedzimy, tylko nie wiem kiedy :( Na starość wziąłem sie jeszcze za studiowanie i z czasem to teraz beznadziejnie. Jak będę miał mieć wolny weekend to zadzwonie wcześniej i jak Wam będzie pasowało to z przyjemnościa wpadniemy na chwilkę w sobotę lub niedzielę

 

dzięki :) ale do "super" to jeszcze bardzo daleko.. prowizorka na prowizorce prowizorką pokryta :)

 

proszę.. proszę.. edukacja :) wiem jak to jest :) czekam na telefon i dowiedziny :)

pozdrowienia dla rodzinki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem który :) to chyba jest "ulica" pastuszki jesli się nie mylę. Jak jeździłem tam rowerem w tamtym roku to pamietem że chyba jest z ytonga lub silikatów

 

to jest droga prywatna, na razie bez nazwy i wszędzie piszą Wiśniowa-Słomianka... a pierwsze domy przy naszej ulicy mają w adresie Wiśniowa.. Więc w sumie sami nie wiemy... :/

A budowaliśmy z silikatów :)

Czekamy na jakichś sąsiadów gdzieś w pobliżu (jedni mają zacząć w czerwcu), choć w sumie taka pusta przestrzeń z zajączkami, bażantami, kuropatwami i łasiczkami nam bardzo odpowiada... I mimo, że w okolicy obwodnica, to jest tam niesamowicie spokojnie i cicho... Ech, kocham mój domek :p

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadzka , ha ha pomarzyć można , tobie to się chyba uda prędzej niż nam , bo jesteś dalej , a u nas tynki skończone , zostały jszcze łazienki, w tym tyg zaczną instalacje ogrzewania podłogowego , odkurzacz centralny , i wylewki , czekamy też na bramę powinna być lada chwila , więc sam widzisz że jesteśmy jeszcze w pokrzywach :)) ,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam

chciała zapytać o dachówkę, jaki ro rodzaj??? Roben monza plus, czy średzka falista??? zastanawiamy się nad tą samą (kolor czarno-brązowy), nie wiemy na którą z tych dwóch się zdecydować........

pozdrawiam i gratuluję pięknego domu!!!

 

średzka falista, Tobago obydwie są ładne :-)

 

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
aspect gdzie ty się podziewasz? proszę nam tu donieść co i jak.. :)

 

juz donosze, że poddasze ma być skończone w tym tygodniu (mówie o zabudowie kg, elektryce i pierwszym malowaniu na biało) Strasznie sie to slimaczy, czasu mało, bank sie upomina o papiery o oddaniu do uzytku a ja w lesie, zeby nie uzyc bardziej dosadnego stwierdzenia. Nowych zdjęc nie ma co wrzucac bo niewiele sie zmieniło. Trzeba sie ostro zabierac do roboty

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...