Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Lawendy - komentowanie


aspect

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 165
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no witamy witamy , kurcze my tutaj dobić sie do pani nie możemy :) , przy tej naszej expresowej budowie to ja nie wiem czy nam się uda na jakis urlop wyskoczyć , także narazie sobie marze o urlopie ,,

myślałam że po stropie będzie chwila przerwy, ale od poniedziełku coś przy dachu zaczynaja robić więc mam kolejny turnus górali

właśnie dzisiaj przyjechała więźba ...

 

a my budujemy bardzo blisko Mikołowa także cieplutko :D

 

fajnie że powiększyłas sobie ten salon i garaż ja również miałam na to ochotę ale mąz stwierdził że jak tak dalej będziemy wymyślać to do grudnia z budową nie ruszymy bo znowu wszytsko musielibyśmy przeliczać na nowo no i zostało po staremu , bardzo jestem, ciekawa jak u ciebie to wszystko wyjdzie także wpraszam się z Izą na wizyte :) :wink: no i zapraszam do siebie was również :) u nas dach chyba będzie troszke szybciej

 

pzdr

Natka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie...

Wypoczęty, zrelaksowany to trzeba się brać za robotę...:)

To ja czekam cierpliwie na tą fotorelację......

 

 

PS mozesz do mnie pisac w rodzaju meskim

 

:lol: :lol: też tak właśnie czytam i myślę boshe, a cały czas myślałam że facet prowadzi ten dziennik, wystraszyłam się nie na żarty :o lecę parę postów wyżej potem do dziennika i ufffffff....nic nie pokręciłam.....a już myślałam bo ja trochę zakręcona jestem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka.sm nie przejmuj się aspect na pewno nie będzie się gniewał :wink:

ostatnio chyba za dużo przebywam w towarzystwie kobiet ,

 

Nooooo....fakt na Forum Muratora same prawie Kobity siedzą :lol: :lol: :lol: ....no cóż ktoś musi te domy budować.....Faceci siedzą po budowach a mu to wszystko opisujemy i ich wychwalamy....

a aspect to wogóle jest zorganizowany bo ma czas i no to i na to... :wink:

 

Pozdrawiam

 

tempo w miare ale i tak daleko mi do Ciebie

 

kwestia 3 - 4 tygodni i już mnie dogonisz :wink: a później to ja zostanę na dłuuuuuugo w tyle :-? bo kasa się skończyła :cry: ...

i w tym roku SSO....ae dla mnie to i tak dużo.....

nie od razu Rzym zbudowano :wink:

 

Miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No fakt, troche go zapusciłem, ale dzisiaj nadrobie braki. Strop sie robi, jutro maja skonczyć i w czwartek rano zalewamy. I potem tak jak u Ciebie dwa tygodnie przerwy :( Górale ida na druga budowe.

Wieźbę mam miec przegotowaa w tartaku na poczatku wrzesnia więc myśle że do połowy października będzie SSO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam dzięki za odwiedziny u mnie :D

Wpadłam, choć ten temat był ostatnio u mnie w dzienniku często wałkowany. Po pierwsze gratuluje wyboru dachówki :D Fleming jest naprawdę piękny.....choć najpierw mieliśmy bornholma dopiero później zamieniali nam na fleming :-?

Czekam z niecierpliwością na układanie dachu u Ciebie......bo jestem ciekawa jak to będzie wyglądało u was.....też macie dach czterospadowy i jaskółki no i okna dachowe a u nas największy problem był z dopasowanie dachówki przy oknach (nie chcieliśmy ciąć dachówek)......więc uprzedzam lojalnie sprawdź sobie jak masz w planie dokupować dachówki dwufalowe do okien dachowych, bo są drogie a technicznie bez docinania nie do ułożenia :-? pasują tylko do okien "118".....dachówki "połówki" też według nas nie pasują za bardzo........przedstawiciel robena twierdzi że mają troszkę złą formę :o

Ale reszta ok :D gąsiory, dachówki skrajne prawe i lewe, dachówki wentylacyjne już ładnie się zgrywają :D

Ogólnie po tych wszystkich przebojach i zwrotach jestem zadowolona :D dach wygląda pięknie.....ale to też zasługa majstra bo nieźle się tam musi nagimnastykować żeby ładnie zgrało

 

pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...