Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Lawendy - komentowanie


aspect

Recommended Posts

ciężko mi powiedziec.....bo to wszystko nam na składach budowlanych z projektu dachu wyliczyli.....a u każdego wyjdzie inaczej.....raczej nie zostało nam nic :-? .....jak już to trzeba było dokupowac :roll:np. blachy na okucia brakło dwa arkusze, a to dziś zgłosili że na kosze braknie tam jakiejś taśmy czy cuś takiego :oops: nie wiem dokładnie....a rynny to jak się zdecydowaliśmy na konkretne to też facet kserował rzut dachu z projektu i zrobił wycenę, bo w projekcie dokładnie jest narysowane ile tych części do rynien trzeba....a było tego trochę :o tych kolanek, rurek uchwytów i innych gratów.....

Powierzchni dachu też nie wiem dokładnie :oops: - wstyd.....

jedyne co wiem to ile nas materiał wyszedł......napiszę ci na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Daszek cudny....ale u Was. U mnie jeszcze nie zaczeli. Powinni być w czwartek. Mam nadzieje.

Znalazłem Lawende w Tychach. Całkiem, całkiem.

Teraz walczę z pomysłem na kominy. Ostatecznie wygrała cegła z CRH Nuths 06 Zwart Mangaan, recznie formowana. Cena tez znosna.

A jak tam u Was? Ruszyliście z pokryciem dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękii :oops: :)

 

 

 

:evil: nie , my też dalej czekamy na murarzy do kominów i reszty ścianek żeby móc ruszyć z tym dachem dalej , jeśli w pon ich nie będzie musimy wziąść kogoś innego no bo ile można czekać czy miesiąc to mało , ekipa była fajna i troche ich będzie szkoda ,ale cierpliwość nam się już skończyła ,,

 

 

ładna ta cegiełka, ale ona chyba rzeczywiście jest dużo ciemniejsza niż na zdjęciu prawda , bo ja ją chyba kojarze , mnie sie bardzo podoba mąż jednak wolał coś jaśniejszego więc uległam :) , tak to juz jest :D czasami ja a czasami on , oby wystarzcyło siły na te budowlane kompromisy

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, gratulacje. "ŚLEDZĘ CIĘ" a dokładnie budowę ;) Chce zacząć na wiosnę, to może i Twoja ekipa by mi się "wpasowała". Obecnie mam pierwszą wycenę na domek 80 tys. Wydaje mi się to bardzo dużo. ok 220 metrów w obrysie (z tarasem i garażem) projekt "Domek z kamienną werandą w Otrębusach z pracowni http://www.soprojekt.pl (projekty indywidualne-chociaż nie robiony na indywidualne zamówienie). Jak to wygląda u Ciebie? Szukam czegoś tańszego ale może tylko się łudzę ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

wpadłam na chwilkę popodglądać jak tam u was prace no i widzę że znowu idziemy łeb w łeb ,:)

u nas jutro rynnują wszytsko co się da a dachóweczka od wt , bo górale w pon świętują Dzień Zadusznych , musze ich namówić chyba na pracę za ten wolny dzień w następną sb , choć nie wiem czy mi się to uda bo generalnie w sb robić nie chcą, a teraz każdy z nas wie że liczy się każdy "pogodny" dzień

pzdr

Natka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , zdjęć nie ma , nigdzie , ale może się wproszę znowu do Izy choć narazie niewiele widać ,może jak dachówka się pojawi ,

w pt zaczęli nam robić rynny są piękne , nawet nie miałam pojęcia, że takie cuda nam zrobią :D wszytko w jednym kawałku i bardzo ładne zupełnie inne

 

pzdr no i życzmy sobie pogody , mogłoby być tak jak dzisiaj mroźny, ale piękny dzień

Natka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem ciekawa wymiarów pokoju, garderoby i lazienki na parterze po zmianach, kuchnia chyba tez pomniejszona, czy moglabym prosic o metraz ?

 

Lawenda jest moim faworytem w projektach, ale ciagle sie zastanawiam co jeszcze w niej przerobic, aby do mojej licznej rodzinki byla funkcjonalna, troche tych dzieci sie ma ;)

 

czy pomieszczenie nad garazem bedzie pokojem ?

czy ewentualnie bedzie mozliwa wizyta na budowie ? widze ze grupa slaska tu liczna :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzieki za odwiedziny

 

odpowiadając:

- garderoby nie będzie, kuchnia wg oryginalnego projektu o pow 12,6m2

- pokój (nasza sypialnia) ma ok. 20 m2 (bedzie w nim garderoba wzdłuz tylnej ściany-tej naprzeciw ściany z kuchnia)

- łazienka na parterze 10 m2

- pomieszczenie nad garażem będzie pokojem gościnno-rekreacyjnym ponad 40 m2, strop nad garazem obnizony o 21 cm

 

oczywiście zapraszam z wizytą, prosze wczesniej o kontakt na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza dobra wiadomość dzisiaj, dachówki dalej nie mam, i prądu też

dzieki, mnie tez sie podoba :D

u Ciebie widze (albo raczej czytam bo zdjęć jak na lekarstwo :D ) przeprowadzka zbliża sie wielkimi krokami, co ja bym dał żeby juz był listopad 2010, ale z drugiej strony jeszcze tyle "frajdy" z budową przede mną :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...