Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotodziennik Lawendy - komentowanie


aspect

Recommended Posts

trzymam kciuki!! :) jak już pierwsze malowanie będzie to już koniec bliski :)

a co ci brakuje do załatwienia papierów? może już mógłbyś je mieć?

 

to takie malowanie sprawdzajace nierównosci szpachlowania, daleko jeszcze do "pierwszego malowania" :-)

musze oddac dom do uzytkowania a nie mam jeszcze przyłacza pradu i moge szybko nie mieć. prad miał byc juz w lipcu ale okazało sie że włąsciel działki na której mieli postwic stacje trafo ot tak sie rozmyslił i 1,5 roku projektowania i uzgodnień szlag trafił. nie wiem co teraz bedzie :-( może vattenfall cos wymysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 months później...
no proszę :) kto to się zjawił :) :)

 

prąd jest?

kiedy przeprowadzka?

 

pozdrawiam serdecznie :)

 

 

No prosze kto mnie odwiedził :-)

 

prąd jeszcze budowlany ale skrzynka juz stoi i transformator też. Właściciel działki zgodził sie na postawienie transformatora i wszystko było ok do czasu podpisania aktu notarialnego. Przy akcie znowu sie rozmyslił. normalnie jaja na maxa. Ale z tego co wiem do vatenfall ma go juz serdecznie dość i zrobią swoje a z gościem będą sie sądzic jak nie zmądrzeje. Do przeprowadzki jeszcze daleko. Jeszcze pare miesięcy temu myślałem że na te świeta ale nie dam rady. Więc pewnie na Wielkanoc na spokojnie. Nie chce mi sie w zimie wozic tego całego bajzlu i z drugiej strony wolę troche odczekać i wprowadzic się bez konieczności mieszkania na budowie. Duzo rzeczy planuję zrobic sam (kasa i gwarancja dobrego wykonania :-) ) więc trochę czasu mi to zajmnie. Co u Ciebie przybyło w tym roku? Może czas uzupełnic album :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak upierdliwy sąsiad :bash:

 

a u nas.. pomału pchamy wszystko do przodu :) od pewnego czasu też przerzuciłam się na własną siłę roboczą - powód ten sam: kasa i gwarancja dobrego wykonania.. czasem załuję, że nie zdecydowałam sie na to wcześniej, chociaż to trochę opóźniłoby naszą przeprowadzkę, bo mąż nie ma za dużo czasu ;)

właściwie to nie zrobiliśmy w tym roku jakiś spektakularnych postępów, ale powoli domek się zapełnia i uzupełnia :) z dużych tematów została nam kostka, taras i malowanie elewacji.. mam nadzieję, że w przyszłym roku się wyrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...