Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

Ja lubię w domu brązy i wszelkie ich odcienie, pewnie mój dom będzie nudny, ja nie jestem taka odważna biorąc pod uwagę kolory :D

Meganko.........dlaczego pisze, że nudny.....skoro będzie w brązach to będzie ciepły i przytulny!!! :p

 

Napisałam tak, gdyż widząc meble w kuchni, w kolorze czerwonym ( co zresztą bardzo mi się podoba), to sama nie jestem tak odważna, a czasem szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie!!!! A ja chciałam być oryginalna i chciałam mieć .....czerwoną kanapę lub chociaż fotele :roll: :roll: a tu proszę. W większości domów w których bywałam, są kanapy lub komplety ze skóry. Dlatego ja postanowiłam ich nie mieć!! Ale chyba nie tylko ja!! Teraz powtórka z rozrywki - w każdym domu będzie czerwona kanapa !!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Trzeba chyba zmienić koncepcję !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie!!!! A ja chciałam być oryginalna i chciałam mieć .....czerwoną kanapę lub chociaż fotele :roll: :roll: a tu proszę. W większości domów w których bywałam, są kanapy lub komplety ze skóry. Dlatego ja postanowiłam ich nie mieć!! Ale chyba nie tylko ja!! Teraz powtórka z rozrywki - w każdym domu będzie czerwona kanapa !!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Trzeba chyba zmienić koncepcję !!!

 

Heheheh, to ja nie będę każdy, bo mam już narożnik - zgadnijcie jaki...................brązowy :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co Mały wkleił na Dowcipach :

 

 

 

Posadził niedźwiedź w lesie poletko konopi. Kiedy już konopie obrodziły, postanowił je pilnować noc i dzień.Wlazł na drzewo i czeka. Szedł sobie po lesie jeżyk.... - Oczom nie wierzę, uszom nie słyszę! - wykrzyknął uradowany gapiąc się na dorodne konopie. Zerwał jedną, spróbował. posmakowało więc zaczął zbierać bukiecik. Niedźwiedź nie zdzierżył. Zlazł z drzewa, podszedł cichutko do jeżyka i walnął go łopatą przez łeb. Jeżyk upadł ogłuszony. Po chwili otrzeźwiał, wstał, pokręcił głową z niedowierzaniem- Co za konopia!!! Ale daje kopa!!! I pobiegł do domu po kosę. Wraca szybko z kosą i dalej - tak szybko jak może, zaczyna kosić niedźwiedzie poletko. Niedźwiedź zgłupiał. Ale po chwili zlazł z drzewa i potraktował jeżyka łopatą. Ten zwalił się na glebę, ale zaraz wstaje i kosi dalej. Niedźwiedź znowu go łopatą! Jeżyk znowu poległ ale jeszcze szybciej się pozbierał i dalej kosi. Znowu dostał łopatą, znowu szybko wstał i uśmiechnięty mruczy pod wąsem - Nie spać! Nie spać, K***a! Kosimy, kosimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ...takie ...jakby

 

http://lh3.ggpht.com/_mj9sER9pfg0/S04QfrGStII/AAAAAAAADPk/1dc3VVz6Di4/shutters_s898.jpg

 

?

 

Ale się namieszało !!!!! :p :p :p

Aga, u kruszona rozmawialiście o ......drzwiach i ja tam wtrąciłam swoje trzy grosze!!! A u kali rozmowa była o okiennicach, których nie będę miała w swoim domku, niestety nie będą pasowały. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...