Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

Kala jak znajdziesz tanią i dobrą wełnę,to daj znać 8) Też się rozglądam za nią :roll:

 

mąż własnie jest na budowie z jakims fachowcem i obliczja ile nam tej wełny potrzeba!!! :p

a Ty już wiesz ile potrzebujesz??

 

nie,jeszcze nie wiem :oops: chyba pójdę na skróty i poproszę o wyliczenie kilku posiadaczy Skrzata,którzy już ocieplali :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pozdrawiam Ziomkinię :). Od dosyć dawna śledzę Waszą budowę z racji, że sporą część swojego życia spędziłem w Grudziądzu, a że dom piękny i z bala więc jest na co patrzeć.

Też o takim dachu myślałem, ale te z posypką są trochę drogie, ostatnio sobie odpuściłem i na razie skupiam się na bardziej przyziemnych sprawach, czyli fundamentach

 

Pozdrawiam, tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj telewy u mnie!! :p

przeglądałam Twój blog....ale niestety nie udało mi sie zamieścić tam komentarza:( nie wiem dlaczego:(

bardzo fajny projekt domku wybraliście, ..troszka podobny do naszego;))

nasza działka przed budowa też była taka zarośnięta....sporo pracy przed Tobą...ale warto!!!!!! :lol: :lol: :lol:

jaka firma będzie stawiała Twój domek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tez jest piekny dach........chociaz chciałabym jeszcze ciut ciemniejszy!! :p

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SoB9n5wYoMI/AAAAAAAAEKM/61TB4DmH500/s640/DSCN1410.JPG

 

 

:o :o :o :o wow ale ten daszek sicznie sie prezentuje ,i powim że u Ciebie na na dachu rewelacyjnie by sie prezentował ,wręcz idealnie bo domek nawet podobny do Twojego :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

dachy sliczne ale wydaje mi sie ze ten pierwszy ktory pokazalas jest duzo ladniejszy niz ten drugi ale wszystko to jest kwestia gustu .kalus decyzje powinnas podjac sama oczywiscie pytaj sluchaj odpowiedzi itd to jest pomocne ale tak naprawde to jest i bedzie twoj i tylko twoj domek wiec dobieraj wszysto tak aby ci sie podobalo i sprawialo przyjemnosc.wszystkie domki ktore budujemy czy chcemy budowac (tak jak ja) to sa domki naszych marzen ,nie wazne co powiedza znajomi czy rodzina to maja byc nasze spelnione marzenia pozdrawiam kamanda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj telewy u mnie!! :p

przeglądałam Twój blog....ale niestety nie udało mi sie zamieścić tam komentarza:( nie wiem dlaczego:(

bardzo fajny projekt domku wybraliście, ..troszka podobny do naszego;))

nasza działka przed budowa też była taka zarośnięta....sporo pracy przed Tobą...ale warto!!!!!! :lol: :lol: :lol:

jaka firma będzie stawiała Twój domek??

 

Teraz już powinno się dawać dodawać koemtarze, trzeba tylko wybrać profil "Anonimowy". Co do firmy to dom będą mi stawiać http://www.drewno-dom.pl/, mała, rodzinna firma z mojej okolicy. Jutro jadę podpisać wstępne umowy :) i zapłacić pierwszą zaliczkę :(

Zgadza się, nasze domy są lekko podobne do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kaluś

 

a jak tam okienka dachowe juz dostałaś wycenę na nie ??? ,podobne ceny maja :wink: ,a co z dachem juz wybrałaś czy dalej sie zastanawiasz u nas bedzie kolor antracytowy , bardzo mi się podobaja ciemne dachy :wink: :D :D

jessi.........tak naprawde to od tygodnia łaże do pracy z gorączką, a po powrocie do domu wchodze prosto do łózka :cry:

okienek dachowych jeszcze nie wyceniałam, myśle, że poczekam z tym do czasu akcjiz dachem :-?

póki co dostaliśmy wycene wełny mineralnej do ocieplenia poddasza , ścianek działowychi podłogi.

Oczywiście cena powalająca:((

 

A ja nadal jestem chora :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...