Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Dziś rano odebrałem muratora z kiosku i jakże mi miło było zobaczyć Cie Alicjo, człowiek poznaje fajne osoby, z pozoru takie normalne, a tu zaraz się okazuje, że albo gwiazda muratora, albo strażak roku :wink:

Gratuluję tez oczywiście Meg, nie znam jeszcze osobiście, ale liczę na to, ze kiedyś poznam

 

Sporo roślinek zakupiłaś, ja się na razie wstrzymuję, bo już nie ma gdzie sadzić, jak górkę humusu po budowie się rozplantuje, to coś jeszcze dosadzę.

 

Od wczoraj u mnie tynkują wewnątrz, w końcu coś się dzieje.

:D

Tinek...... :oops: :oops: :oops: dziekuje 8)

z tym muratorem..to takie lekkie zaskoczenie dla mnie, bo nie uprzedzili mnie, że bedę w tym numerze akurat :lol: :lol:

 

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no normalnie muszę zaraz iść po tego Muratora! :wink:

 

I jak, Kalu, wybrałaś ścieżynkę? Też sobie przy okazji pooglądam, ale szukam nie takiej "wejściowej", chcę jakąś zbudować od tarasu do laweczki pod dębem, chyba dla odmiany z plyt kamiennych. Fajna byłaby też z drewna, ale nie wiem, jak to się sprawdzi podczas deszczu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no normalnie muszę zaraz iść po tego Muratora! :wink:

 

I jak, Kalu, wybrałaś ścieżynkę? Też sobie przy okazji pooglądam, ale szukam nie takiej "wejściowej", chcę jakąś zbudować od tarasu do laweczki pod dębem, chyba dla odmiany z plyt kamiennych. Fajna byłaby też z drewna, ale nie wiem, jak to się sprawdzi podczas deszczu? :roll:

to jeszcze nie kupiłaś????????????????? :o :o

jak mogłaś :lol: :lol: :lol:

 

....podczas deszcze napewno bedzie ślizgawka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no normalnie muszę zaraz iść po tego Muratora! :wink:

 

I jak, Kalu, wybrałaś ścieżynkę? Też sobie przy okazji pooglądam, ale szukam nie takiej "wejściowej", chcę jakąś zbudować od tarasu do laweczki pod dębem, chyba dla odmiany z plyt kamiennych. Fajna byłaby też z drewna, ale nie wiem, jak to się sprawdzi podczas deszczu? :roll:

to jeszcze nie kupiłaś????????????????? :o :o

jak mogłaś :lol: :lol: :lol:

 

no nie wiem właśnie (bo przeciez w Obi na pewno był)!... :roll:

 

o rany, jak ja mogłam! :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaluś...

 

Te drzewka to kupiłaś, czy zapisałaś na listę do kupienia???

Glediczja może być też żółta lub czerwona, jeżeli byś potrzebowała jakiegoś urozmaicenia.... żółta szczególnie ładna, właściwie soczysto-zielona...

 

Grujecznik przepięknie przebarwia się jesienią, tylko pamiętaj że ogromniaste drzewo z tego wyrośnie :)

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

ja to się od razu pochwaliłam :oops: koleżankom w pracy, że mam takie słynne koleżanki co je w czasopismach pokazują :D :wink:

jak tylko muratora rozpieczętowałyśmy

Kala ta Twoja psica to jest na tyle charakterystyczna, że ja Was i na dogo namierzyłam: :oops: no to córę w takim razie chyba, albo już nie wiem :oops:

 

jak dla mnie to te kamienne są przepiękne, będę próbowała coś takiego u nas osiągnąć, ale to jeszcze daleka droga :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaluś...

 

Te drzewka to kupiłaś, czy zapisałaś na listę do kupienia???

Glediczja może być też żółta lub czerwona, jeżeli byś potrzebowała jakiegoś urozmaicenia.... żółta szczególnie ładna, właściwie soczysto-zielona...

 

Grujecznik przepięknie przebarwia się jesienią, tylko pamiętaj że ogromniaste drzewo z tego wyrośnie :)

 

Pozdrawiam :p

Arctica.......kupiłam narazie złotokap , sosnę i 2 jodły...

inne zamawiam w szkółce przez internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

ja to się od razu pochwaliłam :oops: koleżankom w pracy, że mam takie słynne koleżanki co je w czasopismach pokazują :D :wink:

jak tylko muratora rozpieczętowałyśmy

Kala ta Twoja psica to jest na tyle charakterystyczna, że ja Was i na dogo namierzyłam a właściwie to poznając Was tutaj skojarzyłam, że już tam Was widziałam :lol:

 

jak dla mnie to te kamienne są przepiękne, będę próbowała coś takiego u nas osiągnąć, ale to jeszcze daleka droga :-?

Kama.......na dogo.. jest Alma z moją córką, mnie tam chyba nie ma ?? :o :o

nasza Alma jest z tej hodowli:

http://www.magiclider.pl/strona-glowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.......a ja mam dylemat z ogrodem......

jesienią wsadziliśmy sobie ponad 100 drzewek wzdłóż granicy działki......teraz planuje podosadzać tam inne roslinki........nawet pierwsze zakupy roslinkowe zrobiłam :wink:

pojechaliśmy dziś na działke.......patrze i oczom nie wierze. :o :o

w zime sarenki poobgryzały nam młode zasadzone jesienia drzewka!!!!!!! :(

i teraz nie wiem co robic?????

dosadzać dalej?? czy najpierw działke ogrodzić???????

........

mąż mówi, że sarenki w zimie spod sniegu jedzenia szukały.....

i teraz już nic mi nie zjedzą :wink:

ale kto je tam wie??? :roll:

co myślicie???? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...