Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i ja wszystkich witam...........

Szukamy czarnoziemu......bo póki co mam straszny piach na działce :((

 

hej Kalus u nas tez duzo trzeba bedzie nawieżc ziemi ,ale z tym to juz nie mamy problem bo mamy faceta z okolic co nam nawiezie ziemi na działke, może jakos w wakacje jak juz domek bedzie gotowy to przywieziemi kilka wywrotek ziemi ,bo trzeba przekopac całą działkę i wyrównać ;):D:D,a troszkę do przekopania mamy :)

w maju planuje troszke porządków porobic bo wiadomo w czasie budowy pełno się gromadzi rzeczy ;)

pozdrawiam cieplutko mam nadzieje ze chociaz u Ciebie ładna pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...........o ile jeszcze ktoś czyta mój dziennik :(:(

.........

udało nam sie załatwic ziemie............300 zł za wywrotke 22 ton !!

chyba drogo......ale nie znalazłam nic taniej niestety...

maja przywieśc ziemie we wtorek.....

 

Mąz ociepla poddasze, położył wełne, folie, teraz kładzie płyty................

zabiera się tez powoli do ścianek działowych............

Kurcze.....nie mam żadnych nowych zdjęć :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstawiałam tak: jest takie okienko "dodaj grafikę"..... np przy szybkiej odp. jest jako jako 7 znak ..klikałam i zaznaczałam "From URL" potem wstawiałam w to skopiowany adres zdjątka...nast. dodaj grafikę ponieżej i zdjatko już było......

 

mama nadzieje, że pomogłam

 

sąsiadka dzisiaj załatwiła piękny czarnoziem za 100...ale to super okazja była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klikam w zaawansowaną edycję,pisze komentarz,potem zjeżdżam na dół do "Dodatkowych opcji" i klikam w "zarządzaj załącznikami",następnie przy opcji "prześlij plik ze swojego komputera" jest przeglądaj,klikam,szukam zdjęcie,a następnie je po kolei wgrywam. Mam nadzieję,że pomogłam;). Ta funkcja w nowym fm jest zdecydowanie lepsza,gdyż nie trzeba korzystać z żadnych fotoszoków> Czy ja cos pomyliłam,tak dawno nie wklejałam nowych zdjęć,że być może mi się porymbało;):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj...! Ja tam wstawiam fotki po staremu .. i już !!! jeśli masz nadal zdjęcia w albumie, to to jest najprostsze, oczywiście dla laików takich jak ja. Próbowałam w/g metody podanej przez forumowiczów, ale ja niekumata jestem i już. Więc robię to po staremu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma być ziemia pod trawę..........więc chyba ogrodnicza???????

.......jak się tutaj wstawia fotki?????????????????:bash::bash:

 

Dokładnie tak jak pisze Meg - czyli po staremu - kopiujesz adres zdjęcia ze swojego albumu na Picasa Web i wklejasz pomiędzy a

czyli piszesz tu wklejasz adres zdjecia

Ale i metoda aka z Ina jest też prosta. Skopiuj sobie najpierw adres zdjęcia z albumu a następnie kliknij na ikonkę "dodaj grafikę" i tam wklej link. Działa

Metody kamlotek jeszcze nie próbowała, ale jeśli takowa faktycznie jest to fajnie bo nie trzeba bedzie najpierw wrzucać fotek do wirtualnych albumów !!

Dasz radę :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kala.

Wydaje mi się że niedrogo za tę ziemię dałaś, a ona z transportem w cenie czy bez? Ja za płukany piasek dałam za 20 ton 300 zł ale nie wiem czy to jest porównywalne?

Teraz czekam na wiadomości w sprawie ziemi. Może coś mi znajdą ci co wozili piaseczek?

Tylko że ja to na leniwca chcę iść i nie kopać działki bo ręcznie to się uchechłamy na śmierć a żadna maszyna przy tym co już tam mamy nie ma pola manewru więc po prostu sypniemy wyrównamy i zasiejemy ;) i ........................... ZOBACZYMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu, to Twój ogród??

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SJWuBmDDoCI/AAAAAAAAB7k/lk2IyyeOi5s/s640/PICT0012.JPG

 

Witam!!

To moja działka ROD , która mamy od ponad 10 lat.........

niestety musimy ją sprzedać bo odkąd rozpoczelismy budowe....nie mam czasu tam nic robić ......

.......dzis właśnie przyjdzie kupiec oglądać ta działeczke.......

żal mi ją sprzedawać, bo duzo pracy tam włożyłam.......ale nie mam innego wyjścia niestety!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...