Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

........no skoro umiem już wklejac zdjęcia..........to pokaże co nowego się dzieje na naszej budowie ;)

Mąż ocieplił poddasze, nabija teraz płyty na sufit i ścianki działowe. Powoli pomieszczenia się zamykają i widać pokoje wreszcie :))

Tak wygladał w marcu pokój Jagody:

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S6pc0AI_aCI/AAAAAAAAF0E/UFVM6XdEmDk/s512/DSCN4077.JPG

 

a dziś wygląda już tak

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S8nXIWLH1wI/AAAAAAAAF04/EpSnUPlRrCM/s640/DSCN4090.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne domowe widoki:)

 

Taki cieplutki wydaje się ten drewniany domek, wykańczNY WEWNĄTRZ DREWNEM. a CO BĘDZIE NA TYCH PŁYTACH osb ?

 

Dobrze masz, że mąż sam wziął się za poddasze.....iLE OSZCZĘDNOŚCI i jaka rzetelna robota...tylko zazdrościć:)

Amtla..........w większości pomieszczeń będą deski świerkowe....

tylko chyba u córek w pokoju przyjdą płyty k-g, bo chcą miec kolor na ścianach, tapety itd.........:)

 

Mąż.......bardzo dużo rzeczy robi sam........potrafi to zrobić i sprawia Mu to przyjemnośc.......

trwa to ciut dłużej.........ale jest zrobione porządnie, taniej i mąż ma satysfakcje!!!!!!!:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kala!

 

Gratulujemy kolejnych postępów na placu boju .. oj przepraszam, placu budowy :)

Przekaż od nas wielki szacun dla męża, bo ciężko nam sobie nawet wyobrazić jakich trzeba umiejętności, żeby samemu te wszystkie prace pociągnąć! I te płyty OSB też sam samiuśki na sufit wciąga i montuje? :jawdrop:

A co do kolorów to prawdę mówiąc nie rozumiemy Twojego punktu widzenia, bo przecież deski też spokojnie każdy kolor na siebie chętnie przyjmą :p .. patrz zdjęcia u nas :)

 

To jaki planujecie następny etap prac? Od razu do desek i g-k przechodzicie, czy jeszcze coś innego wciśniecie w harmonogram pomiędzy?

 

przesyłamy moc wiosennych pozdrowień!

mypinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorfi, Zbigniew100, Karolina i Artur:), meg..............dziekuje za pochwały:) ciesze się, że i Wam się podoba ;))

 

mypink..............oj chyba nie zrozumiałaś mojego ostatniego postu??......... To nie jest "mój punkt wiedzenia"..........tylko córki chcą mieć w swoim pokoju kolorowe gładkie ściany, tapety,żadnej boazeri nie chcą, itd.............. a z dziećmi się nie dyskutuje;) i nie mam zamiaru im nic narzucać!!!!!!!

...w końcu to, że buduje dom z bali , nie znaczy, że i u córek w pokoju ma być wszystko z drzewa !!!!!!!!

Trzeba zachować we wszystkim umiar i brac pod uwagę zdanie innych domowników;))

 

Mąż juz od rana pojechal na budowe........kończy zakladanie płyt na ściankach działowych.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu ,ale macie(czy mieliście?) piękną działkę .Jaka soczysta roślinność .Nie szkoda Ci sprzedawać .A na niej nie można było chatki budować .?

 

A co do upodobań domowników ,to masz rację ,trzeba liczyć się z ich potrzebami i gustami .Mój syn chciał mieć w pokoju nowocześnie i ma ,zresztą ja też daleka jestem od ścisłego trzymania się jakiś reguł .W końcu dom nie jest na pokaz ,tylko każdy musi czuć się w nim dobrze.AAAAAAA i gratulacje dla Pana Strazaka.!! I on to wszystko tam siam?Niesamowicie zdolnego masz Męża Kalu:jawdrop::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Beauty :)

....niestety nie moglismy sie budowac na tej działce :( to działka ROD, ma 500 m kw i mozna tam stawiac tylko altany o powierzchni 20 m :(

Bardzo jest mi żal ją sprzedawać..............jest w naszym posiadaniu od ponad 10 lat.......wiele wspomnień jest związanych z tą działką......ale cóż.......życie toczy się dalej....budujemy dom na działce 2600 m kw.........i choćbym chciała nie dam rady ogarnąc dwóch działek ;)

Tą dziłke niestety MUSZE sprzedac !!

a przede mną nowe wyzwanie..........stworzyć od podstaw nowy " SWÓJ WŁASNY OGRÓD" !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaluniu!!!:D:D

Piękną macie działeczkę, śliczny ogród, aż żal sprzedawać:eek:.... no cóż i tak bywa, ale myślę, że przed nowym domkiem też będziesz miała pięknie i superancki ogród ;);)

Ja też jeszcze nie umiem wstawiać zdjęć:(:(, myślę że w końcu się nauczę hi hi hi....

Pozdrawiam!!!!:cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helllllo Kalus ,ale ta twoja działeczka sliczna ,tak tam zielono ,szkoda że musisz sprzedawać tak piękny kawałek ziemi ,ale wierze ze w nowym miejscu stworzysz jeszcze piekniejszy ogródek ,bo widząc ile włożyłaś serduszka w ten co sprzedajesz to wierze że i ten nowy będzie równie piękny !!!:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

To moja działka ROD , która mamy od ponad 10 lat.........

niestety musimy ją sprzedać bo odkąd rozpoczelismy budowe....nie mam czasu tam nic robić ......

.......dzis właśnie przyjdzie kupiec oglądać ta działeczke.......

żal mi ją sprzedawać, bo duzo pracy tam włożyłam.......ale nie mam innego wyjścia niestety!!!!!

Na pewno stworzysz piękny ogród na swoich 2600 metrach (jejku, strasznie dużo do obrobienia). Tylko, że tutaj już masz piękny gotowy, rzeczywiście żal sprzedawać!

Ja dziś próbowałam wyrównać część z mojego 1000m, napracowałam się! A ziemia zanieczyszczona różnymi pobudowlanymi śmieciami, część ziemi musieliśmy wywieźć, bo bałam się, że roślinki na tym nie będą rosły. Dobra rada - pilnować budowlańców, gdzie i co wylewają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...