Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :) Oj niedobrze,niedobrze,że ta ziemia taka droga:eek:. A jak pomyślę ile ja będę musiała dokupić,to od razu drobne w kieszeni mi się nie zgadzają;). Może kupimy 20arów na spółę i każda weźmie ile potrzebuje do siebie;):rolleyes:

 

zależy ile za każdy ar dacie.... może jeszcze na tym zarobicie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje postepy na naszej budowie...........mam nadzieje, że zauważycie zmiany!!!!!! ;)

wejście do domu, wiatrołap wyglądał jeszcze niedawno tak:

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/Ssdr7L4apKI/AAAAAAAAEnU/nPSazHNdJ3E/s512/PICT0135.JPG

 

a dzis tak wygląda:

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9CAg96TF2I/AAAAAAAAF7E/K9EBdpB_X7s/s512/DSCN4119.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dzielnie zajmuje się ściankami działowymi ..........

CUDNIE Mu to wychodzi, jestem z NIEGO dumna !!!!!!!!! :)

tak wyglądają efekty Jego pracy:

 

pokoik gościnny:

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9CAlvOnShI/AAAAAAAAF7I/qpfg9S7P0KU/s640/DSCN4120.JPG

 

kuchnia:

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9CApnMdomI/AAAAAAAAF7M/ua7xsrwBTBY/s512/DSCN4125.JPG

 

spiżarka za kuchnią:

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9CAvCcujKI/AAAAAAAAF7U/IS4b1hM-pJM/s512/DSCN4128.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu :hug:

 

szkoda, ze nie masz kogoś kto by sobie ta działeczkę obrabiała z bliskiej rodziny...tak jak u mnie teściowa...

mimo, ze za często na niej nie jestem to jednak z swentymentem idę na nią...

kupowałam ją będąc z Kubulą w ciąży, potem wózkiem codziennie jeździłam...

 

ale przyznaję Ci rację, że przy natłoku obowiązków związanych z domem ,pracą nie miałabyś czasu, aby zachowac i jedno i drugie w należytym stanie...

 

Ogród domowy pewnie też tak wypieścisz jak tamten, działkowy.....:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo !!!!!! :)

chciałabym w jednym poście odpowiedzieć kilku osobom..........czy ktoś mi powie jak się wkleja kilka cytatów po sobie????

POMOCY !!!! :)

eeeee .... bo nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna .... ale jeśli tak to:

Pod każdym postem znajdują się bodaj cztery ikonki. Interesuje nas tylko skrajna prawa, która się zwie "Muli-Cytat Tego Posta" i wygląda jak komiksowy dymek z plusikiem. Jak już zlokalizujesz posty na które chcesz odpowiedzieć cytując to klikasz pod każdym w tę właśnie ikonkę. Powinno się odfajkować. Jak już zaznaczysz w ten sposób wszystkie które chciałaś, zjeżdżasz na sam dół strony i klikasz "+Odpowiedz na ten temat". Dalej już sobie poradzisz ... pod warunkiem, że nowe forum nie wywinie jakiegoś kozła złośliwego. A to się niestety zdarza.

Edytowane przez tomkwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działki trochę ,żal,ale kaska się chyba bardziej przyda! Fajnie tak mieć taką "złotą rączkę" pod reką:yes:Zazdraszczam:yes:

 

eeeee .... bo nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna .... ale jeśli tak to:

Pod każdym postem znajdują się bodaj cztery ikonki. Interesuje nas tylko skrajna prawa, która się zwie "Muli-Cytat Tego Posta" i wygląda jak komiksowy dymek z plusikiem. Jak już zlokalizujesz posty na które chcesz odpowiedzieć cytując to klikasz pod każdym w tę właśnie ikonkę. Powinno się odfajkować. Jak już zaznaczysz w ten sposób wszystkie które chciałaś, zjeżdżasz na sam dół strony i klikasz "+Odpowiedz na ten temat". Dalej już sobie poradzisz ... pod warunkiem, że nowe forum nie wywinie jakiegoś kozła złośliwego. A to się niestety zdarza.

 

sprawdziłam!!! DZIAŁA!!!

 

dzieki Tomkwas:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłam!!! DZIAŁA!!!

 

dzieki Tomkwas:-)

 

eeeee .... bo nie wiem czy sprawa jeszcze aktualna .... ale jeśli tak to:

Pod każdym postem znajdują się bodaj cztery ikonki. Interesuje nas tylko skrajna prawa, która się zwie "Muli-Cytat Tego Posta" i wygląda jak komiksowy dymek z plusikiem. Jak już zlokalizujesz posty na które chcesz odpowiedzieć cytując to klikasz pod każdym w tę właśnie ikonkę. Powinno się odfajkować. Jak już zaznaczysz w ten sposób wszystkie które chciałaś, zjeżdżasz na sam dół strony i klikasz "+Odpowiedz na ten temat". Dalej już sobie poradzisz ... pod warunkiem, że nowe forum nie wywinie jakiegoś kozła złośliwego. A to się niestety zdarza.

to ja też sprawdzam jak to działa.........

Widać,że nie tylko strażak roku,ale też i złota rączka inwestora domu z bali:yes:. Taki zdolny mąż to skarb,a ile przy tym guldenów budowlanych zaoszczędzonych:yes:. A zmiany od razu zauważalne :lol2:. Trzymam kciuki za dalsze postępy.

i pod każdym cytatem mozna coś napisać..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...