Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Alu widzę, że ogrodzenie zaczyna się robić. Ładnie chłopcy dają radę. Należy im się porządna pochwała. Drzewka piękne.

My ziemię tez nawieźliśmy i to sporo i jeszcze nam mało. Nawet nie jestem wstanie policzyć tych wywrotek, ale suma, jaką już na ten cel wydaliśmy dalej mi się czkawką odbija. Niestety u mnie jeszcze mnóstwo trzeba nawieźć, aż mnie ciarki przeszły jak sobie pomyślę o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmmmmmmmm;)

 

Boshe zaraz jadę do pracki do domku, ten już mnie pogania a ja musiałam zajrzeć i popatrzeć co to u Ciebie słychać...

 

Tak jak myślałam, ziemia dalej nawozona - ciut roboty teraz macie, ale wygląda SUPER....

 

Oczywiście patrząc na te podjazdy, co wklejacie idzie się zakochać w nich;)

 

Kalu u mnie dzisiaj słonko za oknem, cieplutko, a widząc te fotki z Chorwacji czuję już LATO... pieknie tam - ja mogę w tym roku pomarzyć;):D. Ależ widokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

 

Uciekam i powodzenia w pisaniu pracy -kolejnego rozdziału:)

 

Buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sipatka................narazie nie dziekuj ;)

..podziękujesz jak zadowolona wróciśz!!!!!!!!!!!! :):):)

.... a tak na poważnie...to chyba zrobię Ci małą liste miejsc, które warto zwidzić tam ...chcesz??:)

 

W ubiegłym roku byłam z rodzinką w Omisiu... było cudnie. Napewno powtórzymy:yes:

 

Tak wogóle to chciałam powiedzieć,że masz Kaluś ( Alu- moja imienniczko) bardzo fajny domek:eek:

Mogę zaglądać częściej ?;)

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...