Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam serbskie z tych wysokich, jakoś podobnie do Twoich wyglądają (tylko jeszcze małe).

 

...a dzisiaj kupiłam cis Hicksii i irgi karłowe, ale nie posadzę, bo leje! :rolleyes:

no własnie to są chyba serbskie :)

jakoś jeszcze mylą mi się te wszystkie nazwy;)

 

Witam,

ładnie zielono się zrobi za niedługo. Świerki szybko urosną. My wsadziliśmy 2 wierzby płaczące. Podobno się przyjęły. Jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, ale mąż mówił, że od spodu puszczają pąki.

mam nadzieje, że moja wierzba też się przyjmie............o ile mi jej nie ukradną :) bo ogrodzenie tylko z 3 stron mam narazie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropieństwo z tym deszczem. Mam całą ścianę zachodnią domu mokrą. Kierownik powiedział żebyśmy unigruntem ją pomalowali to nie będzie tak chłonąć wody. Ciekawe tylko kiedy bo codziennie leje jak z cebra.

Nie mogę w pokojach malować bo gładź odchodzi razem z farbą taka wilgotność jest. Jakiś obłęd normalnie...... :mad::mad:

Może by tak jakiś taniec szamanów zrobić coby wreszcie przestało lać???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się ucieszyłam, że aż tak sporych zaległości nie mam... ;)

 

Świerki fajnie sie prezentują, ja od dawna choruję na takie ogrodzenie, kiedyś, gdzieś w dzienniku wklejałam. U mnie niestety wąski mam przejazd obok domu.

 

Kaluś te Twoje świerki nie takie małe, nu ten drugi rządek to fakt małe, ale widać je, to trzymam kciuki aby się przyjęły:D. Ja zawiozłam swoją różę przed dom, była tutaj schorowana, za duzo wody miała, tam kupiłam i ziemię jej i chyba nici będą, bo u nas leje i leje, teraz już nie stoi w wodzie, ale sama widzisz co u nas się dzieje. To makabra jakaś. :bash:

 

Kaluś odpoczywaj tam w Kołobrzegu -też pozdrawiam i zyczę dobrej pogody:hug:Buziaki.............;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...