Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuje dziewczyny:)

..................

a teraz trochę informacji nie zwiazanych z budową:

1. moja starsza córka niestety nie zaliczyła roku na studiach:(

od pażdziernika rozpoczyna walke od nowa!!!!!!!!!!

2. młodsza córka wczoraj odebrała wyniki testu gimnazjalnego :)

spisała się bardzo dobrze: polski 44 pkt, matma 36 pkt :)

3. dobrze, że mam tylko dwoje dzieci......bo nadmiar emocji może zabić!!! :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala ... trzymam kciuki za obie dziewczyny....

I nie ważne, że nie zaliczyła... może jest możliwość poprawek... a jak nie to zrobi jeszcze raz.... Dłużej będzie młoda...

Wiem, wiem... nasze nerwy... Ja reż mam dwóch synów, a starsze dozuje nam naprawdę niezłe emocje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala ... trzymam kciuki za obie dziewczyny....

I nie ważne, że nie zaliczyła... może jest możliwość poprawek... a jak nie to zrobi jeszcze raz.... Dłużej będzie młoda...

Wiem, wiem... nasze nerwy... Ja reż mam dwóch synów, a starsze dozuje nam naprawdę niezłe emocje....

 

dzięki Arnika!!:)

...niestety nie zaliczyła warunku :( i już jest po wszystkim!!

ale pocieszajace jest to, że ma juz zgode na powtórke roku!

może tym razem się uda......mówią, że człowiek uczy sie na błędach??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć widząc po moim starszaku, młodzież na błędach się nie uczy... - niestety... Czasami wydaje mi się, że młodzież pozjadała wszystkie rozumy i wcale, ale to wcale się z naszym zdaniem i opiniami, czy wiedzą nie liczą... Oni żyją chyba w innym świecie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kala! Jestem tu nowa i nie zdążyłam przeczytać wszystkiego ale zdjęcia przeglądałam uważnie. Piękny Twój dom! Żałuję, że nie trafiłam tu rok temu. Wtedy zaczęłam fundamenty pod mój dom z bala. Pewnie łatwiej byłoby mi przejść przez to wszystko i nie straciłabym tyle nerwów, u Was bardzo wesoło. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu, całuski dla obu córeczek...Gratulacje dla młodszej, a słowa otuchy dla starszej.Niech się nie załamuje,jeden zawalony rok to nic w ciągu kilkudziesięciu lat życia.Głowa do góry!

Może za bardzo spalił ją stres pierwszego roku i teraz będzie jej łatwiej.Zyczę tego z całego serca.

 

A mm...tylko pozazdrościć ! Niezwykle pracowity człowiek:) A przy tym jeszcze wykonujący taki zawód! Super! Nie mówiąc już o trzech kobitkach dla których to robi.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu, moja córka tez "kiedyś" nie zaliczyła, przerwała pojechała do Anglii, wróciła po prawie 2 latach , poszła znowu na studia, ale stwierdziła, że jednak dzienny to nie dla niej, poszła do pracy i studiuje zaocznie, teraz został jej jeszcze jeden rok. nie ma złego co by na dobre nie wyszło. Pomału dojdzie do celu :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, kala spokojnie,ja dwa razy tak miałam. Widocznie tak musiało być - pierwszy rok pedagogiki jest bardzo trudny, wiele ciężkich i jakże niepotrzebnych później, przedmiotów. Teraz będzie jej łatwiej. Jeśli pierwszy semestr ma zaliczony, a w drugim większość, to od października ma luzik - nie musi chodzic na zajęcia, a egzaminy przepisują - będzie mogła skupić się na tych z którymi miała kłopoty. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! Słowa wsparcia dla córci.

A młodszej pogratuluj !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać, że takiego Pracusia, to Tobie zazdroszczę :) ...i szlifuje i rąbie jednocześnie :)

 

A córcia starsza to najważniejsze, żeby miała chęci...tak jak piszą dziewczyny - teraz jej będzie łatwiej, tylko żeby nie twierdziła, że nie chce....skupi się na jednym przedmiocie ...i już :rolleyes:

\

\pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...