Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DZIŚ SPĘDZIŁYŚMY PIERWSZĄ NOC W NASZYM DOMKU!!!!!!!!!! :):):)

..........A WŁAŚCIWIE ..JESZCZE .....NA NASZEJ BUDOWIE !!!!!!!

było rewelacyjnie........dmuchany materac, śpiwory, pizza na telefon ;):):)

miał byc jeszcze grill.........ale niestety padał deszcz...

 

....jutro rano wyjezdżam na 2 dni na szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSPANIALE !!!!! Co ci się śniło ? Ponoć to ważne !!!!

Dawno cię nie było, WITAJ !

a tak wogóle to mam pytanie - jak się dokładnie i precyzyjnie robi przecierki na meblach i itp..? Coś mi się zdaje , że ty coś w tym stylu już robiłaś> a może nie ty ? Ale może u ciebie zajrzy ktoś kto wie i mi odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu, własnie sobie uświadomiłam, że na temat naszych odwiedzin u Was pisałam tylko u siebie a u Ciebie ani słowa :(

Przepraszam i już to naprawiam :)

BYŁO CUDNIE!!!! MACIE PRZEŚLICZNY DOMEK!!! JESTEŚCIE KOCHANI!!!! Nie mogę się doczekać na "za rok" ;)

 

I potwierdzam, śpiżarnia w błękicie powaliła mnie na kolana. Wyszło ekstraśnie. Tomek świetnie to ujął. Ja myślę tak samo :yes:

 

Pozdrawiam i uciekam w końcu spać, choć nie wiem, czy mi się to opłaca ;)

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSPANIALE !!!!! Co ci się śniło ? Ponoć to ważne !!!!

Dawno cię nie było, WITAJ !

a tak wogóle to mam pytanie - jak się dokładnie i precyzyjnie robi przecierki na meblach i itp..? Coś mi się zdaje , że ty coś w tym stylu już robiłaś> a może nie ty ? Ale może u ciebie zajrzy ktoś kto wie i mi odpowie.

Meg.........nie pamietam co mi się śniło;)

.......budziłam się co chwilę.........dom w nocy strzelał........Alma szczekała........poprostu SUPER było :)

 

przecierkę robiłam tak:

najpierw zeszlifowałam powierzchnie drewnianą, nastepnie pokryłam czarną farbą. W miejscach gdzie chciałam mieć przecierki...posmarowałam powierzchnie świeczką. Następnie malowałam całość białą farbą i po wyschnięciu papierem ściernym przetarłam miejsca pokryte świeczką:)

 

Pewnie nic się nie śniło...

Kala była tak zmęczona, że nic się nie śniło, tak jak większości nam wszystkim w nowym domu po przeprowadzce, albo po ciężkiej pracy....

Arnika.........do przeprowadzki jeszcze u mnie DALEKO!!!

 

Kalu, własnie sobie uświadomiłam, że na temat naszych odwiedzin u Was pisałam tylko u siebie a u Ciebie ani słowa :(

Przepraszam i już to naprawiam :)

BYŁO CUDNIE!!!! MACIE PRZEŚLICZNY DOMEK!!! JESTEŚCIE KOCHANI!!!! Nie mogę się doczekać na "za rok" ;)

 

I potwierdzam, śpiżarnia w błękicie powaliła mnie na kolana. Wyszło ekstraśnie. Tomek świetnie to ujął. Ja myślę tak samo :yes:

 

Pozdrawiam i uciekam w końcu spać, choć nie wiem, czy mi się to opłaca ;)

:hug:

BARDZO się ciesze,żemogłam WAS gościć!!!!!!!

bardzo lubimy gości i oczywiściezapraszamy za rok!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam:)

....czas wyciągnąć mój dziennik z czeluści..........

Wróciłam z urlopu wypoczęta, było poprostu wspaniale:)

Chorwacja jest PIĘKNA!!!

.........okazało się, że mam tam swoją ulicę:

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TGrkVMCHlcI/AAAAAAAAGRc/CHdro-6VixI/s640/PICT0653.JPG

 

oraz Caffe Bar:

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TGrmA7Y6nEI/AAAAAAAAGS8/xIdeAETFwXU/s640/PICT0773.JPG

 

:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...