Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

aka.........właśnie byłam u Toli.......

zobaczyłam Jej piękny ogród, jej obrzeża trawników.........

........i chyba pójde się pochlastać :(:(

 

Kala, ja mam lepszy pomysł od tego pochlastania.

Przyjedź do mnie na weekend na szkolenie. Naumiesz się i będziesz miała ogród jak się patrzy.

I szydełko też weź, nocami przy Żuberku i ploteczkach poszydełkujemy.

Namówiłam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gazetek jeszcze nie przejrzałam, bo pół dnia przesiedziałam na Cepeliadzie (świetna impreza, jeśli ktoś nie był to polecam) ale znalazłam temat o zazdrostkach i są w nim schematy:

http://maranta.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=1356

dziekuje Dorfi:)

 

Kala, ja mam lepszy pomysł od tego pochlastania.

Przyjedź do mnie na weekend na szkolenie. Naumiesz się i będziesz miała ogród jak się patrzy.

I szydełko też weź, nocami przy Żuberku i ploteczkach poszydełkujemy.

Namówiłam? :)

Tolu......z ochotą bym przyjechała ;)..tylko teraz mam terminy za bardzo napiete;)

ale mam nadzieje, że kiedyś zobacze Twój OGRÓD na żywo:)

 

Jak dla mie to podłoga może być co najwyżej za jasna:rolleyes:... ale białe brudzą się tak samo jak ciemne;)... ino nie widać:)

Arctica.........czyli co??

według Ciebie lepiej położyć jasne czy ciemne???

 

..... w piątek jedziemy do Torunia lub Bydgoszczy na przeglad kafli podłogowych............

może tam coś znajde dla siebie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica.........czyli co??

według Ciebie lepiej położyć jasne czy ciemne???

 

Kaluś... w caaałym domu mam Saxo olive. Nawet pół tony piachu może leżeć(:oops:niestety zdarza się) i nie razi...

W sypialniach mam Saxo beż... i już żałuję... każde ziarenko wali po oczach...

 

ale dla maniaków czystości, bezpsowych na dodatek, bo psice kapcióf nie włożą... jasne pewnie przyjemniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala ja optuję za ciemniejszymi .Teraz położyłam jasne w obydwu łazienkach i klnę jak szewc,bo każdy włos ,nie mówiąc już o ziarenkach piasku ,widać.Jak chcesz jasne,na pewno bezie pięknie ,ale na pewno mało praktycznie .Ja już nawet żałuję,że w kuchni położyłam te białe .pomimo czarnych kostek ,nie raz robi się widoczne błocko .nie ma cudów ,żeby Ci coś podczas gotowania na podłogę nie spadło.Natomiast bardzo jestem zadowolona z tego gresu w mazgaje ,nic nie widać .Może być nie sprzątane z miesiąc:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że ja na swoją białą łazienkę wcale nie narzekam? Na podłodze też są białe płytki, fugi czyste i płytki nie brudzą się za bardzo... takie dokładniejsze czyszczenie jest w zasadzie 1x na tydzień i jest ok. Może to zależy od sposobu użytkowania? Prysznic rzadko, tylko jak goście nocują, na co dzień za to systematycznie jako toaleta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetek jeszcze nie przejrzałam, bo pół dnia przesiedziałam na Cepeliadzie (świetna impreza, jeśli ktoś nie był to polecam) ale znalazłam temat o zazdrostkach i są w nim schematy:

http://maranta.livenet.pl/forum/viewtopic.php?t=1356

 

nie otwiera mi się ta stronka:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś jeżeli chodzi o kolor i jego praktyczność bywa różnie... my mamy w wiatrołapiej jaśniutki gres polerowany a moi teściowie chcieli bardzo praktycznie i zrobili sobie taki sam tylko czekolarowy polerowany i u nich jest znacznie gorzej, każda kropla się odznacza... a ja ze swojego jestem bardzo zadowolona, owszem trzeba sprzątać ale jak każdy...

Oczywiście gres polerowany z założenia jest trudniejszy w utrzymaniu niż tradycyjny ;)

 

Ja głosuję za kolorem kremowym, będą się ślicznie komponowały z błękitem :)

Ale jak nie zrobisz będzie dobrze!!!!

 

Pozdrawiam serdecznie :) :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś jeżeli chodzi o kolor i jego praktyczność bywa różnie... my mamy w wiatrołapiej jaśniutki gres polerowany a moi teściowie chcieli bardzo praktycznie i zrobili sobie taki sam tylko czekolarowy polerowany i u nich jest znacznie gorzej, każda kropla się odznacza... a ja ze swojego jestem bardzo zadowolona, owszem trzeba sprzątać ale jak każdy...

Oczywiście gres polerowany z założenia jest trudniejszy w utrzymaniu niż tradycyjny ;)

 

Ja głosuję za kolorem kremowym, będą się ślicznie komponowały z błękitem :)

Ale jak nie zrobisz będzie dobrze!!!!

 

Pozdrawiam serdecznie :) :***

kremowy bardzo mi sie podoba..........ale boje się, że będzie widac wniesiony piach z garażu.....

A wiecie, że ja na swoją białą łazienkę wcale nie narzekam? Na podłodze też są białe płytki, fugi czyste i płytki nie brudzą się za bardzo... takie dokładniejsze czyszczenie jest w zasadzie 1x na tydzień i jest ok. Może to zależy od sposobu użytkowania? Prysznic rzadko, tylko jak goście nocują, na co dzień za to systematycznie jako toaleta.

w łazience nie chodzisz w butach:)

a ja bedę z garażu w butach wychodziła przecież....

 

Kala ja optuję za ciemniejszymi .Teraz położyłam jasne w obydwu łazienkach i klnę jak szewc,bo każdy włos ,nie mówiąc już o ziarenkach piasku ,widać.Jak chcesz jasne,na pewno bezie pięknie ,ale na pewno mało praktycznie .Ja już nawet żałuję,że w kuchni położyłam te białe .pomimo czarnych kostek ,nie raz robi się widoczne błocko .nie ma cudów ,żeby Ci coś podczas gotowania na podłogę nie spadło.Natomiast bardzo jestem zadowolona z tego gresu w mazgaje ,nic nie widać .Może być nie sprzątane z miesiąc:):)

no właśnie........chyba ciemniejsze bedą praktyczniejsze........

 

Kaluś... w caaałym domu mam Saxo olive. Nawet pół tony piachu może leżeć(:oops:niestety zdarza się) i nie razi...

W sypialniach mam Saxo beż... i już żałuję... każde ziarenko wali po oczach...

 

ale dla maniaków czystości, bezpsowych na dodatek, bo psice kapcióf nie włożą... jasne pewnie przyjemniejsze:)

i chyba jutro pójde kupic te SAXO grafitowe............

jesli się sprawdzą w tym pomieszczeniu gospodarczym............to położe takie same we wiatrołapie!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łazience nie chodzisz w butach:)

a ja bedę z garażu w butach wychodziła przecież....

No, czasami też chodzę w butach. Ogólnie to nie traktuję podłogi z wielkim nabożeństwem! ;)

Ale jeśli wybierasz grafit, to nie protestuję. Resztę domu mam wszak w grafitach, antracytach i innych szarościach! Obydwa są ładne! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czasami też chodzę w butach. Ogólnie to nie traktuję podłogi z wielkim nabożeństwem! ;)

Ale jeśli wybierasz grafit, to nie protestuję. Resztę domu mam wszak w grafitach, antracytach i innych szarościach! Obydwa są ładne! :rolleyes:

 

sure.......nie protestuj.........bo ustaliłam, że biorę jutro grafit....... nie chcę, żeby mi sie znowu koncepcja zmieniła.........już mnie łeb boli od myslenia o kaflach podłogowych....... jutro kupuje, żeby miec ten tamat z głowy!!!!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png
Napisał
Zby5
http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png

Zacząłem czytać dziennik z zainteresowaniem, ale mi przeszło. Dziennik chaotyczny komentarze razem z dziennikiem to jest bez sensu

 

 

 

Zby5...............
tak mi napisaleś rok temu..........26.06.2009 roku !!!!!!!!!!
:)

 

 

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png
Napisał
Zby5
http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png

próbowałem prześledzić wasz dziennik ale z powodu komentarzy w dzienniku się nie da, to błąd

 

 

 

Zby5............
skoro rok temu nie dałes rady przeczytać mojego dziennika...............to w tym roku napewno..było Ci jeszcze trudniej !!
;)

ale pozdrawiam Cie serdecznie i dziękuje za zainteresowanie
:)

 

 

 

 

komentarze w dzienniku budowy to zły pomysł, byłem zainteresowany samym dziennikiem ale ni byłem w stanie go przeczytać, ze względu na komentarze

 

Zby5..........widze, że poraz trzeci robiłeś podejście do mojego dziennika!!!!!!!:)

..........może zapisz sobie gdzieś.........że mój dziennik jest RAZEM z komantarzami i nie warto go czytać już więcej :):):)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak Kala, nie odmieniło Ci się przez sen? ;)

nieeee :):)

nadal chcę mieć grafitowe kafle.......

 

Kalu, jak kupisz, zrób koniecznie fotki "na żywo", ciekawa jestem, jak wygląda!

w tym miejscu musze przyznac, że jestem BARDZO naiwna.......

myślałam,że po pracy pojadę i kupie wreszcie wybrane kafle......

a tu ZONK!!!!!!!!

kafle moge conajwyżej zamówić............bedą do odebrania za tydzień!!!!!!!

.........więc zdjęcia też będą za tydzień :)::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas cały tydzień była pogoda do dupy:(

zrobiło sie zimno, wiało, a teraz od 2 dni leje deszcz:(

.........wkurza mnie to.......bo chciałam zabrać sie za moje obrzeża przy trawniku.......

za to trawka rośnie........w u góry po prawej stronie widać nieudaną próbę obrzeża rabaty :(

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/THgK467nvhI/AAAAAAAAGbY/wpuOA1kE4UM/s640/PICT0081.JPG

 

deszcz natomiast nie przeszkadza strażakowi w dalszym szlifowaniu bali............

aktualnie wyszlifował bale na poddaszu w sypialniach córek.........jutro będzie lakierował..

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/THgLOI8nBZI/AAAAAAAAGbc/GArSGIh8k4k/s640/PICT0080.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/THgLXaWQh_I/AAAAAAAAGbg/qLrUzIalnKI/s640/PICT0068.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...