Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o kurcze.....tylko troche mnie tu nie było, a tu tyle zmian...fiu, fiu !!!! kala ty naprawdę niedługo skończysz - swietnie !!!!! taki mąż to SKARB !!!! Uważaj na niego !!!! Oj uważaj ! ;)

A jeśli chodzi o tabliczki to mnie podoba się nr 2 , nie robiąc przykrości Almie, ale jak nikt o niej nie bedzie wiedział - to jakie zaskoczenie jak wejdzie.........nie proszony !!! hi, hi juz to widzę..... 8 na setkę.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziekuje za oddane głosy i wyrażenie swojego zdania w sprawie tabliczki!!!!

Jak tylko dostanę gotową tabliczke.......pochwalę się Wam i wstawie fotke:)

A tymczasem..........dziś przyjechały do nas: podłogi, legary, dechy elewacyjne do kuchni, boazeria do pokoi, dechy do obicia bram garażowych, dechy na płot oraz listwy wykonczeniowe........było tego cały TIR :)

W domu się ruszyć nie mozna.......wszystko zawalone:

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TH_juW7OYII/AAAAAAAAGe8/8yQ-A_yBw5s/s640/PICT0132.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TH_j1_lEP7I/AAAAAAAAGfA/HswjXZn4-2k/s640/PICT0128.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TH_kbSF7dmI/AAAAAAAAGfE/LRpIUaSaCVE/s512/PICT0135.JPG

 

mąż będzie miał co robić !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nr. 3,

na 2 to faktycznie jakby wichura szła....

 

a 1 strasznie zabudowana

 

a skąd TY taki pomysł wziełaś? jak to sie robi? czy docelowo też będa czarne litery, na czym? na jakiejś tablicy?

ANNNJA........allegro :)

stal 2 mm malowana proszkowo...

Wieki mnie nie było u Ciebie

a tu prosze jakie wielkie zmiany ,gratuluje!!!:jawdrop:

ciesze sie, że wróciłaś jessi :)

 

Kaluś dla mnie 1 troche za mało czytelna, 2 i 3 podbają mi się bardzo :)

Jak Wy pędzicie :jawdrop:.... i to .... SAMI !!!! Rewelacja :) :) Co chwile robi się bardziej domowo, a przprowadzka pewnie szybciej niz myślisz ;) Na kiedy planujecie???

Pozdrawim serdecznie!!!

Karolinko......no właśnie nie planujemy żadnego terminu.......żeby sie nie stresować:)

mieszkać mamy gdzie, na głowe nam nie kapie, tylko ciasno się zrobiło ;)

 

Witaj Kaluś :)

Teraz to dopiero mnóstwo pracy przed Wami - zagospodarować całe to drewno :)

Ale będzie super:wiggle:

Miłego dnia :)

Aniu.....mąż ma teraz ręce pełne roboty :)

 

Witanko powakacyjne:)

 

Ale Wam tego drewna zazdroszczę....napisz na priv, gdzie kupowaliście podłogowe dechy i z jakiego drewna.

 

Wnętrza robią się prawdziwie domowe.

wysyłam priv Amtelko!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...