Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kaluś, a gdzie zamawiasz tę tabliczkę? To znaczy, u mnie oczywiście pasuje zupełnie inna, ale nie wiem wcale, gdzie takie coś można zamówić, a też powinnam wywiesić... :rolleyes:

sure........tabliczki mozna zamówic na allero......

Podajesz swoją nazwę ulicy, mówisz co chciałabyś mieć na tabliczce i dostajesz 3 projekty do wyboru :)

Bardzo ładna tabliczka. W ogóle skąd taki pomysł? Rewelacja! :)

Nelli.......znalazłam na allegro.......i bardzo zapragnęłam cos takiego mieć ;)

 

Ladny. :)

dziękuje małgoś:)

 

SUPER!!!!psiak, kociak i czytelna nazwa ulicy.....o to biegało:wiggle:

aka..........jestem zadowolona z projektu.........

zobaczymy jak będzie to wyglądało w rzeczywistości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kala, u mnie zastój ze wzgldu na pogodę, ale u Ciebie proszę proszę, miałam pisać w sprawie tablicy, że najbardziej podoba mi się nr 1, ale jak zobaczyłam zmienioną czcionkę na 3 to się zachwyciłam, super pomysł i będzie świetnie pasować do klimatu domku. Ps. Pocieszyłaś mnie tymi płytami gips-karton, znaczy nie wszyscy "balowicze" lubią drewniano tylko i wyłącznie, ja też uważam że fajnie urozmaicić wnętrze, choć podziwiwam też wykończenia typowo drewniane. Gratuluję postępów no i samodzielnego wykonania wileu rzeczy. Bardzo przydatna sprawa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kala, u mnie zastój ze wzgldu na pogodę, ale u Ciebie proszę proszę, miałam pisać w sprawie tablicy, że najbardziej podoba mi się nr 1, ale jak zobaczyłam zmienioną czcionkę na 3 to się zachwyciłam, super pomysł i będzie świetnie pasować do klimatu domku. Ps. Pocieszyłaś mnie tymi płytami gips-karton, znaczy nie wszyscy "balowicze" lubią drewniano tylko i wyłącznie, ja też uważam że fajnie urozmaicić wnętrze, choć podziwiwam też wykończenia typowo drewniane. Gratuluję postępów no i samodzielnego wykonania wileu rzeczy. Bardzo przydatna sprawa!!!

z tymi wnętrzami to jest tak...........że na szczęście każdy ma inny gust !! :).......w przeciwnym razie każdyby identycznie swoje wnetrza urządzał :(

u nas wygląda tak:

ja i mąż - kochaamy drewno

młodsza córka chce go jak najmniej w pokoju

starsza córka zamierza u siebie pomieszać :)

 

Kala tabliczka świetna...:) Czy mogę podprowadzić pomysła...;)

podprowadzajcie do woli:)

przecież każda tabliczka i tak jest inna, robiona na indywidualne zamówienie...

jestem ciekawa jak wyjdzie Wasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kaluś u nas też szaro, buro... :(

Podobno od czwartku-piątku duża poprawa pogody! weekend ma być słoneczny i ciepły , podobnie w przyszłym tygodniu... :rolleyes:

Oby się sprawdziło :wiggle:

A do tego czasu pozostaje nam ogień w kominku, gorąca herbata z cytryną lub kieliszek nalewki ( ja nie mogę ale innym polecam ;) )

 

Pozdrawiam serdecznie!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...