Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Arctica.......zaraz będę tam szperać :)

....a tym czasem kładą nam się płytki na podłodze w pomieszczeniu gospodarczym.....

saxo grafit

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TJGgtxbjL5I/AAAAAAAAGio/GYjbvi9gdCg/s512/PICT0170.JPG

 

dziękuje wszystkim odwiedzającym mój dziennik......

Obiecuje , że dzis wieczorkiem NADROBIĘ zaległości w Waszych dzienikach!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!!:)

...dziś nie mogłam pojechac na budowe........mam awarie auta....coś tam z przegubem się stało i mechanik musi sie tym zająć !!

ale pogoda u nas znowu beznadziejna.......padało .......a mieli dziś montowac u nas okna dachowe:(

może jutro się pogoda poprawi........

wszystko się tak ślimaczy ostatnio.......

Ale mam też dobre wieści.......we wtorek idę na rozmowę w sprawie dodatkowej pracy......może uda się dorobic parę groszy ;)

....ale to mówie tak narazie po cichutku.........żeby nie zapeszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam weekendowo :)

w naszym domku przybyły okna dachowe....

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TJTgfYt-NlI/AAAAAAAAGjM/fqMYoMT6cvA/s640/PICT0189.JPG

pogoda nie bardzo dopisuje.......co chwilę pada deszcz.........

ale udało się zamontować pierwsze okno dachowe.........

u pokoju u Jagody odrazu zrobiło się jaśniej!!! :)

http://lh5.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TJTgpfizYkI/AAAAAAAAGjQ/IU0-NcOnk1g/s640/PICT0176.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich fajnych pienkow można zrobic super chodniczek, szkoda do palenia

dorbie...........też już o tym myslałam :)

 

Kalu, a co będzie na tych płytach OSB położone?

Ładnie już wygląda w środku :)

Meganko.........to jest akurat pokój Jagody......która chce mieć u siebie jak najmniej drzewa......

wszystkie ściany ma już obłożone płytami k-g.

ta scianka czekała na montaż okna dachowego i też przyjdzie płyta k-g...........potem gładź........potem jakaś farba............chyba odcienie szarości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kala;)

 

Ja też jeścio nie mam 2 kaloryferów, ale raczej teraz będa zbędne, ponieważ obliczyliśmy piec, bojler i resztę do kotłowni i .... będę ogrzewać tak jak teraz -kózką, ewentualnie dokupimy wkład kominkowy ( ja rozmysliłam się z wodnego, potem z nadmuchem). Gdy rozpalam teraz, to cieplutko w całej chałupce i ocieplony sporo domek;).

 

W zimę zapewne dotrzemy do punktu, czy zimno u mnie itp.:) Też Kalu nie mam jeszcze wszędzie podłogi... mam poprostu dywany, powoli kładziemy wraz z napływem goldenów. Fakt kurzy się... ale nie jest aż tak źle:)

Brak wielu rzeczy, np. zabudowanej kuchni itp. jednak uważam, że nie odrazu Rzym wybudowano i z czasem będzie wszystko.

Deszcze i nas ganiały przy ocieplaniu -oklejaniu domku.

 

Drewienko się zawsze przyda;) Kalu czy pokoje córek, są malutkie?

Okienka fajniutkie i ten dach prezentuje się już teraz super.

 

Pozdrawiam i uciekam lulkać, bo juz padammmmmmmmmmmmmm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...