Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proszę ile się dzieje u Ciebie.:jawdrop: Po długiej nieobecności mam spore zaległości, ale już wszystko nadrobiłam. Podłogi się robią, od razu inaczej wygląda w środku. Teraz to już będzie można urządzać w środku.

Co do ogrodu to masz kobieto przed sobą duże pole do popisu, a trawka jak nie zejdzie na jesień to na wiosnę murowane. Szykuj kobieto kosiarkę.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, 3 miesiące temu kupiłam pralko suszarkę i jestem w niej zakochana :rolleyes:

Załadunek ma na 10 kg suchego prania, więc przy moich 3 dzieciach piorę raz w miesiącu

Suszy wspaniale i ubrania nie są pogniecione

Ma bardzo fajne programy, dobiera ilość wody do załadunku

Jest ogromna

Koooocham ją bardzo.. :D

Jest czerwona w kwiatki i jak skończy program to gra Brahmsa :cool:

 

http://img812.imageshack.us/img812/4585/producty.jpg

 

DAEWOO DWC-U121DC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam doświadczenia z pralkami, ale mogę coś napisać o swojej. My kupiliśmy Whirlpool i po 6 latach użytkowania mogę stwierdzić, że nie był to najlepszy wybór. Po upływie 5 lat gwarancji zaraz nam się zepsuła i trzeba było naprawiać. 130 zł poszło za naprawę a po 2 miesiącach od tego zepsuła się kolejna rzecz i trzeba było zapłacić kolejne 130zł. Części nie są tanie a fachowiec dolicza sobie również za dojazd i montaż.

Szwagierka też kupiła Whirlpoola tylko inny model i jej po 7 latach coś tam wysiadło

Moja mama np.ma Aristona już z 15 lat albo i więcej i nic tej pralce się nie dzieje a pranie robi codziennie.

Teściowej córka kupiła w prezencie pralkę w Biedronce (jakiej firmy nie mam pojęcia, ale nic znanych marek) i już 2 rok hula bez zarzutu.

 

Wydaje mi się, że teraz nie robi się pralek na x lat, bo technologia się zmienia i wchodzą to coraz nowsze modele z rozszerzonymi funkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Candy, każdy mi mówił, że to włoskie i do niczego. Chodziła 11 lat i ani razu się nie zepsuła. W kończu nastąpiło zużycie mechaniczne i nie warto było jej już regenerować. Za namową brata kupiłem pralkę LG z systemem DirectDrive, mam ją od roku i nie narzekam. Brat ma trochę dłużej i też nie narzeka.

 

Pozdrawiam, tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam electroluxa, jestem zadowolona, bo się nie psuje, a ma kilka lat. Myślę o osobnej suszarce, lecz na razie nie mam motywacji, żeby wydać pieniądze, bo wirowanie 1200 obrotów wystarcza, żeby pranie doschło rozwieszone w pralnio - suszarnio - kotłowni. Ale kiedyś sobie kupię suszarkę!

 

dopisuję, bo poprzednio miałam Candy i psuła się co chwilę, karty gwarancyjnej brakło... te nowsze są dużo gorsze podobno! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Suszy wspaniale i ubrania nie są pogniecione

Ma bardzo fajne programy, dobiera ilość wody do załadunku

Jest ogromna

Koooocham ją bardzo.. :D

Jest czerwona w kwiatki i jak skończy program to gra Brahmsa :cool:

 

http://img812.imageshack.us/img812/4585/producty.jpg

 

DAEWOO DWC-U121DC

 

i wcale si Ci nie dziwię....ja tez bym była w niej zakochana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisuję, bo poprzednio miałam Candy i psuła się co chwilę, karty gwarancyjnej brakło... te nowsze są dużo gorsze podobno! :rolleyes:

Może te nowsze kiepskie, ale moja mama ma Candy z suszarką od 15 lat albo dłużej i co prawda parę razy się zepsuła (drobiazgi), ale działa do tej pory. Ja też mam Candy, ale bez suszarki - ponad 9 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jeżeli te cyferki w prawym rogu oznaczaja ilośc wpisów.....

to jest to 5000 wpis w moim dzienniku !!!!!!!!!!!!

..i oczywiście BARDZO wszystkim Wam dziękuje za zagladanie i wpisy w moim dzienniku!!!!

KOCHAM WAS :):):)

 

Kala, to i ja swój wpis dokładam :)

Dom masz Kaluś absolutnie wyjątkowy, a ogród z wielkim potencjałem.

Pomalutku, powolutku zagospodarujesz go i będzie pięknie.

Będzie, bo niby czemu ma nie być.

Na wiosnę obiecuję częściej wpadać, śledzić postępy i służyć radą, jeśli tylko będę umiała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...