Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze.........dziś dostałam pisemne zawiadomienie o egzaminie :(:(:(

....wyznaczyli mi termin egzaminu w Warszawie na 7 listopada !!!!!!!

nic nie umiem, czasu mało, a chęci do nauki nie mam żadnych:(

RATUNKU !!!!!!!!!!:(

...liczyłam na to, że egzamin wyznaczą na koniec listopada......:(

 

Będzie dobrze ,zobaczysz.

Wszyscy będziemy kciuki trzymać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaluś;)

 

No proszę i tawka sie pojawiła:wave:.

 

Jak ta Wasza sypialnia ładniutko już wygląda.

 

Nic się nie martw, będziemy trzymać kciuki za egzamin, szybszy termin -mniej czekania, mniej nerwów. :D

 

Te białe sypialnie fajniuśkieeeeeeeeeee....

 

Buziakiiiiiiiii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę balowiczów wstawiam fotki poglądowe....na temat "jak u mnie płynie prąd w balach"

:):):)

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TC7t8haTJxI/AAAAAAAAGKs/3H0ZdIGtlsk/s512/PICT0316.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SsuLb7MtXGI/AAAAAAAAEoE/fcKNZ88L4eQ/s512/PICT0142.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/THgLOI8nBZI/AAAAAAAAGbc/GArSGIh8k4k/s640/PICT0080.JPG

jeżeli chcecie to moge porobić więcej fotek !!!

Edytowane przez kala67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..właśnie próbowałam ogarnąć materiał którego mam się nauczyć.....i jest tego TYLE, że nie wiem jak ja dam rade:(

a poza tym......jak tylko zaczynam się uczyć, odrazu ziewam i chce mi sie spać :):):)

 

Spij na książce , to kiedyś pomagało.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kala za zdjęcia. Mam jeszcze jedno pytanie. U mnie problemem jest tylko jak prowadzić kable w ściance działowej, która jest zrobiona z pojedyńczego balika 7cm, i chodzi mi o wyłączniki. Bo żeby było estetycznie trzeby by wwiercić się od góry i to na sprą odległość. Edytowane przez telewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kala za zdjęcia. Mam jeszcze jedno pytanie. U mnie problemem jest tylko jak prowadzić kable w ściance działowej, która jest zrobiona z pojedyńczego balika 7cm, i chodzi mi o wyłączniki. Bo żeby było estetycznie trzeby by wwiercić się od góry i to na sprą odległość.

u mnie bale były wiercone w środku nieraz wzdłóż bala metrowym wiertłem;) dało rade!!

 

a ścianki działowe przecież musisz z jakiejś strony wygłuszyć wełną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...