Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak ja UWIELBIAM weekendy !!!!

:):):)

wreszcie człowiek spokojnie może pojechać na budowe......:)

podłoga w korytarzu na parterze jest już położona!

Było ostatnio tak:

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TOAp8XGAB-I/AAAAAAAAGxw/fzSHqCwOm1o/s512/PICT0498.JPG

 

dzis jest tak:

 

http://lh4.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/TOlQ3vj0q5I/AAAAAAAAGzM/BLo17VpLhZI/s512/PICT0522.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kaluś !

 

Widzę twoje "łazienkowe apele" na wątku balowym ...to ci przytaszczyłam moje zbiory ... ;)

Nie piszesz czego oczekujesz ...a wiesz ...ja to strasznie rustykalna jestem i ...wsiowa taka :rolleyes:

 

Ale poogladaj :

 

http://picasaweb.google.com/Jezyk28/AzienkiInspiracjePomysY?authkey=Gv1sRgCPT08-Wxx5eUNQ#

 

A moze znajdziesz bodaj jakiś drobiazg, który zechcesz wykorzystać.

Ostrzegam że baaardzo tam biało ... w tych moich uzbieranych łazienkach ...i dość skromnie ( no takie lubię )

I od razu się przyznam że forumowe złodziejstwo też tam jest :sick: ...pewnie coś rozpoznasz :D

 

A na koniec napisz mi czym rozjaśniłaś bale ...bo nie chce mi się buszować ...a to dość dawno pkazywałaś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś,powiem krótko-pięknie,cieplutko,:)

 

Ale cudnie! Super takie drewniane podłogi wyglądają :)

A ta sypialnia- marzenie!

 

Kala ale się u Ciebie teraz przytulnie zrobiło. Podłogi jednak dużo dają.

 

Kalu, co wkładacie w środek ( pod dechy) i jakie grube są te deki na wierzchu?

Myślałam, że pod dechami, te przestrzenie są czymś wypełnione do końca.

 

Ślicznie u Ciebie :)

 

kala, patrzę na te klimatyczne wnetrza - jeszcze niedokończone a już klimatyczne i obiecuję, że napewno kiedyś Ciebie odwiedzę, bo nie mogę sobie odmówić tak wielkiej przyjemności....:D

 

Kaluś, piekne te drewienko

 

Kaluś nu piknie ;)

PIKNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

Na SYLWESTRA będzie gdzie tańczyć... :D

 

cudnieeeeeee!!!

 

Piękniaste jest to drewno! Kalu juz jesteście coraz blizej końca.Jak podłogi już są to można się wprowadzać:wave:

 

Kalu CODOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yes:

dzięki dziewczyny za pochwały, ciesze sie, że Wam się podoba:):):)

 

Ślicznie już u ciebie się zrobiło:) Na jaki kolor będziesz malować podłogi? Tylko lakier czy jakaś lakierobejca?

Dobrze wiedzieć, że pomiedzy legary wełne można włożyć co by cieplej było :D

emiluś.....będę się starała aby podłogi były jasne..... w odcieniach ścian.......bedę je więc troszke wybielać aby nie były żółte:)

 

 

Cześć Kaluś !

 

Widzę twoje "łazienkowe apele" na wątku balowym ...to ci przytaszczyłam moje zbiory ... ;)

Nie piszesz czego oczekujesz ...a wiesz ...ja to strasznie rustykalna jestem i ...wsiowa taka :rolleyes:

 

Ale poogladaj :

 

http://picasaweb.google.com/Jezyk28/AzienkiInspiracjePomysY?authkey=Gv1sRgCPT08-Wxx5eUNQ#

 

A moze znajdziesz bodaj jakiś drobiazg, który zechcesz wykorzystać.

Ostrzegam że baaardzo tam biało ... w tych moich uzbieranych łazienkach ...i dość skromnie ( no takie lubię )

I od razu się przyznam że forumowe złodziejstwo też tam jest :sick: ...pewnie coś rozpoznasz :D

 

A na koniec napisz mi czym rozjaśniłaś bale ...bo nie chce mi się buszować ...a to dość dawno pkazywałaś ...

Jeżyku kochany.........dziękuje za zdjęcia łazienek.........wiesz, że ja też lubie białe wnętrza!!!!! :):):)

moje bale rozjaśniałam preparatem ROSNER Natureffekt PS Beize nr 91360 /przepisałam z etykiety/

Preparaty do drewna kupuje tutaj: www.legierski.pl

POLECAM !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam dwie złe wiadomości i jedną dobrą...

od której zacząć????;)

 

złe wiadomości to:

1. po położeniu podłogi w kuchni okazało sie, że od podłogi do parapetu mam 90cm.

Natomiast szafka kuchenna ze zlewem, która ma stac pod oknem ma 91,50 zm wysokości .

Zlew wyjdzie więc 1,5 cm nad parapetem :(

..nie wiem co z tym zrobić ?????????:(

 

2. Lakier na dechach podłogowych można kłaść jesli temperatura powietrza wynosi ponad +10 stopni.

a tu zapowiadają atakizimy i pogorszenie pogody :(:(

i mamy problem:(

nie wiemy czy zamawiać faceta do cyklinowania teraz czy poczekac do wiosny i cieplejszej pogody??? :(:(

 

Dobra widomość jest taka, że brałam udział w badaniu rynku na temat mojego pokrycia dachowego i za ten udział dostałam dziś za pośrednictwem poczty bon na kwote 100 zł !!!! :) w wekeend wybieram się do IKEA , dołoże do tego 29,99 i kupie komódke do pokoju gościnnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś - dziękuję za zdjęcia:)

 

Takie niespodzianki zdarzają się niestety. Można skrócić nóżki szafek o te nieszczęsne 1,5 cm???

W temacie lakierowania nie wypowiem sie, bo nie znam się na tym. Przydałoby się podgrzewacz pomieszczenia , a kominka chyba jeszcze nie masz, prawda?

 

Gratuluję nagrody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś - dziękuję za zdjęcia:)

 

Takie niespodzianki zdarzają się niestety. Można skrócić nóżki szafek o te nieszczęsne 1,5 cm???

W temacie lakierowania nie wypowiem sie, bo nie znam się na tym. Przydałoby się podgrzewacz pomieszczenia , a kominka chyba jeszcze nie masz, prawda?

 

Gratuluję nagrody;)

 

no z tym jest problem.....bo jak skróce nóżki szafek to bedą dla nas za niskie.........oboje z mężem jesteśmy wysocy.....nie będzie wygodnie z niższymi szafkami:(

Kominek mam......ogrzewanie rozprowadzone.........ale nie mam kaloryferów na ścianach jeszcze.......najpierw trzeba pomalować ściany i położyć lakier......i koło się zamyka :):):)

Edytowane przez kala67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...