Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Meg.....tam sobie własnie pomyslałam....ile metrów mają Twoje słupki??? :lol: :lol: :lol:

 

Nie wiem czy mogę!!!????

Nasze slupki mają 2metry, ale my nie mamy podmurówki, więc spokojnie 50cm wkopane i wmurowane, wystarczają. Natomiast do płyt podmurówkowych musicie się dokladnie zapytać ( 1,50m-siatka; 30-50cm-podmurówka; no i coś w ziemi - tak w/g mojego rozeznania, ale ja się przecież nie znam :oops: )

megana ja przez 10 lat nie mialam podmurówki i powiem ci, że nic się dzialo, żaden słupek się nie przechylił, choć pies często na nią skakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kami--lla .. własnie blat kuchenny planuje zrobić drewniany :wink:

troche martwie sie czy ta biala kuchnia bedzie praktyczna?? :o

ale jedno wiem....napewno nie chce ciemnej kuchni !!!!

ciemna tez nie jest praktyczna, tez rączki się mogą odbić :wink:

ja tez myśle o jasnej kuchni, zwłaszcza że od północy będzie,

marzy mi się wanilinowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dankaf..... czy na allegro kupowałas siatke powlekaną???

cześc...przepraszam dopiero zauważyłam pytanie :wink:

Nie jeszcze nie zamawiałam.Chciałam popatrzec na ceny.Planujemy po dachu bo wtedy koniec z ciężkim sprzętem na naszej działce.Myślę że we wrześniu lub na wiosnę temat zrobi sie bardziej na topie.Zdecydowaliśmy (a właściwie mąż) że zamówimy siatkę wys.120...............widzieliśmy taką i fajnie wygląda.

 

120cm i jeszcze z 30 cm murka to akurat 150 cm wys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala! Masz znajomych z Zielonej Góry, ktorzy od początku entuzjastycznie podchodzili do pomysłu budowy domu z bali! :lol: I nie pytali, czy się aby nie zapali... :wink: A do tego bardzo chetnie wypiją piwo na ganku, gdy tylko takowy będzie! Co nastąpi pewnie jeszcze w tym roku! Gratulujemy pomysłu, odwagi i trzymamy kciuki za budowę domu z zapałek! :lol: :lol: :lol: Projekt domu bardzo fajny, a budowa idzie w tempie rekordowym - będzie miał piesek gdzie polatać, może zostawi w spokoju sprzęty domowe jak się wylata po ogródku! Pozdrawiamy z Zielonej Góry - Siudki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o kuchnię- baaaardzo fajna!Pasuje do ogólnej koncepcji drewnianego, sielskiego domku... Planujesz drewnianą podłogę czy płytki? Jeżeli płytki to wybieraj takie, żeby nie były gładkie na powierzchni -chyba, że mycie podłogi w kuchni sprawia Ci frajdę! :wink: Najlepiej wybierz takie , ktore udaja stare i są nierówne - na nich nic nie widać... Ja niestety wybrałam prawie gładkie i jasne i teraz codziennie muszę witać się ze szmatą...Tym bardziej, że sierściuch ma miskę z wodą w kuchni i pije jak prosię...Zero kultury ... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana.........juz 10 tyś wyswietlen??? :o

kużwa, jestem w szoku, że ktos to wogole czyta :lol: :lol:

kryszna23....miło mi, że wpadłas do mojego dziennika :wink: Mam nadzieje, że uda nam sie wypić kawke na tarasie :wink: ale to raczej nie będzie w tym roku!!!!

jeżeli chodzi o podłoge w kuchni...to chcę mieć deski na podłodze. Kafli w domku chce miec jak najmniej !!! jedynie nad wanną czy nad umywalką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...