Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

PRIMA APRILIS:p

 

tu prawidłowe info

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw 2011

 

Po raz kolejny Centrum Targowe Pomorza i Kujaw przygotowuje wiosenne edycje imprez branży ogrodniczej. Tradycyjnie są to: Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Toruń 2011, który odbędzie się w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (ul. Gagarina 11) w dniach 02-03 kwietnia 2011 roku oraz XVII Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw, który wzorem lat ubiegłych odbędzie się w hali Łuczniczka w dniach 09-10 kwietnia 2011 roku.

 

Szanowni Państwo,

Zaproszenie do wzięcia udziału w tych imprezach kierujemy do wszystkich producentów i handlowców materiału roślinnego, a w szczególności cebul, nasion, krzewów, bylin i innych roślin ozdobnych, kwiatów, drzewek oraz firm zajmujących się architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów, nawadnianiem, nawozami, środkami ochrony, narzędziami i sprzętem ogrodniczym, miodami i wyposażeniem pasiek. Do prezentacji podczas kiermaszów zachęcamy również firmy zajmujące się projektowaniem ogrodów i terenów zielonych.

Jesteśmy przekonani, że nasze wiosenne edycje, które w zeszłym roku odwiedziło ponad 15 tysięcy miłośników ogrodów i na stałe już wpisały się w ogrodniczy kalendarz Pomorza i Kujaw, po raz kolejny cieszyć się będą olbrzymim zainteresowaniem, tak wśród wystawców jak i odwiedzających.

Krzysztof Wodzień

Dyrektor CTPiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam sobotnio :)

jutro wybieram się do Torunia na ten Kiermasz Ogrodniczy.........liczę na to, że uda mi się kupić jakieś tanie roślinki;)

ktos jeszcze się tam wybiera???

 

Dziś planowałam pojechac na działkę i wygrabić trawnik...... ale nie wiem czy mi sie uda.....wiosna przyszła a ja się źle czuje, jestem zakatarzona i chyba grypa mnie rozbiera:(

połknęłam tabletkę.....jeśli zadziala to pojadę na działkę

jesli nie....to wracam do łóżka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się niestety nie wybieram, spędzam ten weekend w ogrodzie (nareszcie). Kalusia, uważaj z zakupami i sprawdzaj ceny. Na podobnej imprezie w 3M zauważyłam, że czasem można było sporo przepłacić za sadzonki, lepiej znać, ile coś kosztuje w innym miejscu. Ale za to wybór był duży... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wg zamierzeń całe do południa i po południu spędziłam na pieleniu...front domu, oprócz zielnika obrobiony i lewe bok dzłaki, przy domu, bo na korę nie mam już siły i zamierzam chemicznie chwasty potraktować:bash:

oprócz tego wymyłam schody, tzn wyszorowałam pozimowo przed domem o kostkę frontową...reszta na jutro!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, Kiermasz zaliczylam :)

Kupiłam na poczatek 3 drzewka owocowe:

jabłoń, gruszę i czeresnie.

 

DSCN0020.JPG

 

oraz krzewy:

takie podstawowe czyli tawułka, forcycja, dwa ostrokrzewy, kolkwicję, kielichowiec wonny i krzew o nazwie SPIRIT ANVI :)

 

DSCN0019.JPG

 

chcialam kupic a nie było: nasiona trawy, nawóz do trawników, brzozy inne niż pospolite, krzewuszki:(

wrzosów nie było wcale:(

a wrzośce były po 12 zl !!!!!!!!!

ale i tak sie ciesze z tego co kupiłam!!!:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety........dziś leże w łóżku :(

Co prawda rano pojechałam do pracy ale czułam się coraz gorzej i już o 11.00 wróciłam do domku, do łóżka!!

za oknem cały dzień u nas pada.......jest brzydko i wiosny nie widać :(

Pokaże Wam za to oznaki wiosny w moim ogródku, zdjęcia zrobione wczoraj:

 

DSCN0541.JPG

 

DSCN0022.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...