Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

Dawno tu nie zaglądałam , a tu tyle zmian :D

Na początek - gratulacje dla córki - najważniejsze to znależć swoje miejsce w życiu.

 

Bale wspaniałe :D :D :D

Robią wrażenie :D :D :D

 

Muszę częściej tu zaglądać.

U nas gorący okres - płot w trakcie wykonywania przez inwestorów, przygotowania do więżby - początek w poniedziałek.

 

CHYBA (ciągle nie jesteśmy pewni, czy to dobry wybór) wybraliśmy dachówkę - Roben Kasztan plus

Może ktoś też miał dylemat z wyborem koloru???

 

pozdrawiam

 

DOM KASI I MARIUSZA

http://forum.muratordom.pl/post3447251.htm#3447251

 

KOMENTARZE DO DOMKU KASI I MARIUSZA

http://forum.muratordom.pl/post3450437.htm#3450437

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

CHYBA (ciągle nie jesteśmy pewni, czy to dobry wybór) wybraliśmy dachówkę - Roben Kasztan plus

Może ktoś też miał dylemat z wyborem koloru???

 

kamarsz -witaj, też właśnie mam ten sam dylemat. Chociaż wolałabym ciemnobrązową dachówkę, to chyba ze wzgledów kasowych również wybierzemy Średzką Plus kasztan :)

TMK - ma taką dachówkę i sobie chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze troche ochłonąć :oops: :oops: Bo chodze nakręcona od dwóch dni :oops:

Górale przyjechali po godzinie 20.00

Przywiezli własną przyczepe w której będą spać.

Dziś przyjechało dwóch górali, w piątek ma dojechac trzeci.

Główny cieśla, Pan Staszek stawia domy z bala od 10 lat!!!!!!!!!!! co mnie uspokoiło :wink: wiem, że moje bale są w dobrych rękach :lol: :lol: :lol:

Jutro od rana zabierają się do pracy !!!!!!!

 

PS.dziewczyny zdjęcie górali zrobie później bo nie chciałam ich na poczatek wystraszyć tym aparatem :lol: :lol: :lol: jeszcze by mi uciekli z budowy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana.....ale ułożyłaś rym :lol: :lol: :lol:

 

Właśnie umawiałam się dzisiaj na spotkanie z góralami w sprawie dachu- kładzenia dachówki.

Jak oni super mówią :D :D :D - uwielbiam ich słuchać. A Pan Darek jak zapytałam to co umawiamy się na jakieś spotkanie i rozmowę, a on do mnie - no jasna, to kiejdy pani pasi :D

 

Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górale, górale, ostatnio w każdy poście to hasło....czuję się u ciebie jak w domu :lol: :o ja mam może do tatr kawałek, ale górali tych niskopiennych :lol: mam na co dzień 8)

nie wiem jak tam twoi ale u mnie na budowie jak zaczynają rozmawiac, to nawet ja przyzwyczajona do gwary, momentami nie mogę się od chichrania powstrzymac. Np."my zrobiemy jak ty będziesz chcioł", "my już dzisiaj więcej nie urobiemy","uwidzomy jak będzie", "to my już jadomy" :lol: :lol: :lol:

Ale mi się to bardzo podoba, osobiście uwielbiam gwarę, choc sama nie umiem się nią posługiwac. Chociaż jak mąż ostatnio się mnie zapytał:" to jakie w końcu rynny kupujemy" to usłyszał odpowiedź:"a jeszcze uwidzomy" aaaahahahahahaaaaaa

 

A wracając do tematu to dobrze że wzięłaś ten dzień urlopu, bo wszystko dokładnie sfotografujesz - górali też-tylko na razie z przyczajki :lol: :lol: 8) 8)

A jak się górole :D wezmą do roboty to będzie domku w przybywało że hohoho

A na koniec kawał, bo tak mi się przypomniał nie wiem dlaczego :lol: :lol: :lol: :p :p :p

 

Turysta się pyta górala :D :umiesz powiedziec chrząszcz brzmi w trzcinie?"

Góral:"no pewno - robok bąko w trowie" aahahahahaahaaa :lol: :lol: :lol:

 

No to czekamy na dalszą relację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...