Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

No cóż-stało się i niech się dzieje-byle do przodu,byle w Miłości i zdrowiu,byle z Pasją,Szczęściem i wszelką pomyślnością-i nigdy nie przestawajcie marzyć-i spełniajcie nadal Swoje nawet te Najdziwniejsze marzenia-a marzenia się spełniają wiemy coś o tym-co?powodzenia na Nowym Domku i niech opiekują się Wami Dobre Aniołki i Dobrzy Ludzie,bo Wam się to należy!Kocham Was wasza Krynia i Fanka!Braaaaaaaaawo,braaaaaawo i 100 lat!Ukłony i Szacun!Ażeby być szczeęśliwym-wystarczy nauczyć się słuchać siebie-bądżcie SZCZĘŚLIWI!!!!A Szczęście-to Stan Naszego umysłu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze chciałam coś dopisać!

Jeśli człowiek ma poczucie własnej wartości,wtedy,to co potrafi robić przynosi mu szczęście i pieniądze,za które może kupić ziemię,po której się chodzi-stąpa i wybudować DOM, w którym się mieszka i żyje-a no właśnie cały czas Was obserwowałam,podziwiałam i podziwiam Wasze dokonania-pasję w dążeniu do celu.W żołędziu drzemie dąb;z jajka wykluje się ptak,a w najwznioślejszej wizji duszy budzi się Anioł.Marzenia są nasionami rzeczywistości!i nie trzeba rozumieć Świata,ale trzeba tylko znależć w nim swoje miejsce!I życze Wam wewnętrznej równowagi,a jest to równowaga czterech ENERGII:RADOŚĆ,MIŁOŚĆ,OCZYSZCZENIE Z niepotrzebnych,emocji,Stabilizacja-bo one sprawiają,że Człowiek żyje w HARMONII ze Wszystkim-kto prosi-ten dostaje!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Alicja

z niecierpliwością czekam na dzien w ktorym powiesz nam ze juz mieszkacie :)

coraz ladniej u Ciebie !!!

te poduszki tez mam zapamietane i juz od dawna zabieram takie koronki...może własnie nadszedl czas żeby sobie to wszystko uszyc......zainspirowalas mnie :)

 

a co z kredensem ? malujecie ?

mam coś dla Ciebie ;) pamietasz ten kredens ? jutro jedzie juz do nowego domku, ślicznie wyszedl co ?

 

http://img412.imageshack.us/img412/2074/dsc0271x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ale cudeńko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu,

życzę Tobie i całej Twojej rodzinie,

samych szczęśliwych chwil w nowym domku,

miłości, zrozumienia i aby każda spędzona chwila w nim,

przypominała Wam, że w rodzinie siła i dom byłby tylko domem,

bez Was i waszego uśmiechu :)

 

Nie zapomnij postawić w najdalszym lewym rogu domu -

czerwoną rybę. Słyszałam, ze przynosi szczęście i kasę ;)

http://systemc.pl/domek/2011/11/ryba.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...