Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie:)

....jestem własnie u kolezanki..........i wpadłam powiedzieć Wam, że tesknie za FM :)

jest nadzieje, że może już w poniedziałek nas do netu podłączą!!!!!!!!!!!!

mieszka sie cudnie, ale łatwo nie jest.........nadal część rzeczy mam w kartonach, worach...........ciągle czegoś szukam....wiele rzeczy nam brakuje, karniszy, zasłon...mieszkamy jak cyganie :):):)

Pranie jezdże robic do starego mieszkania.....bo tutaj mam pralke, która cieknie i nie chce zabierac jej do nowego domu....

a na zakup nowej czasu brak;)

Chodzę notorycznie zmęczona.....chociaz chodze teraz spac o 21.00.............co tu robić jak neta nie ma:(

Dodatkowo do tego wszystkiego rozpoczełam studia w Warszawie, bylam już w ten wekeend na pierwszym zjeżdzie....

mam nadzieje, ze dam rade .....

buziaki zostawiam....

kala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Kaluś ,że się odezwałaś:).....kartonami się nie przejmuj będzie czas to sie na spokojnie rozpakujesz;),ale super ,że już mieszkasz w swoim domku:)

chyba to jest najważniejsze:yes: Jak już będziesz miała net to czekamy na fotki z domku;)

Zycze powodzenia na studiach....pozdrawiam serdecznie i przytulam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...