Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie :)

wczoraj nam podłączyli wreszcie ten cholerny internet ;)

Niestety córki nie dopuściły mnie do swoich laptoków...pozwoliły jedynie napisac dwa słowa.....dosłownie !!!!

Zdjęcia porobię, powklejam, wszystko Wam opisze.....powolutku;)

Mieszka się coraz lepiej.....

Przez pierwsze 2-3 dni po przeprowadzce dopadla mnie jakaś depresja pobudowlana.....łaziłam jak głupia po domu, nic nie mogłam znaleść, czułam się fatalnie:(

Nic nie moglam znaleść, latałam ciągle po schodach góra-dół bez sensu.....

Niby czułam sie szczęsliwa, że już mieszkamy.......ale z drugiej strony bylam potwornie zmeczona :(

Przez pierwsze dwa dni rano płakałam przy sniadaniu....mialam wrażenie, że jakaś niemoc mnie ogarnia!!

Na szczęście szybko sie ogarnęlam, doszly do tego wyjazdy na uczelnie i wszczystko wrócilo do normy:)

Buziaczki zostawiam i lece do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś najważniejsze ,ze już jest lepiej, a teraz forum ostatecznie postawi Cię na nogi!!! ;) :D

 

Kochana powoli, wszytko wróci do nowej lepszej normy ;)

Trzymam kciuki, a Ty dorwij się do tego kompa i pisz co i jak.... no zdjęcia.... jakiekolwiek ;)

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...