Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to szkoda, że przez Grudziądz nie masz po drodze;)

a na jakiej ulicy jest Twój nocleg, jaka to dzielnica?

moja uczelnia APS jest na Grzegorzewskiej, niedaleko Dworca Zachodniego.

Fajnie byłoby sie kiedys spotkac na kawce:)

 

Alu, jeżdżę przez Wąbrzeźno.... od kiedy otworzyli dalszy odcinek autostraty to omijam Grudziądz.Ale oczywiście można to zmienić.

Moja uczelnia jest na Ursynowie.... to niestety dosyć daleko od twojej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś, ślicznie się zrobiło u Was:) tak prawdziwie po domowemu:)

Mam nadzieję że większość gości już przyjęłaś, więc teraz tyko relaksowanie się Ci zostało - no i jak na babę przystało kombinowanie co by to jeszcze dokupić, postawić, przerobić...:D

emiluś........my dopiero ruszylismy z parapetowkami w ten weekend;) więc wszystko przed nami :D:D:D:

 

Hej, ale mi sie udało wpaść, na nowe zdjecia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

 

Teraz już mogę być na bieżąco

 

Wiolka.....tez mam zaległości u Ciebie:(

musze nadgonic!!!

Pięknie u ciebie, oj pięknie........wszystko jak najbardziej pasuje!!!!

Mnie rozbawiła Alma........to tak jak moja Aisha - pod kołderką najlepiej!!!!

meg......Alma jest straaaaasznie rozpuszczona niestety:(

i śpi w naszym łózku codzinnie......ale w nogach;)

 

kalunia, Serdecznie gratuluję przeprowadzki do nowego domku. Pięknie u Was. Cudownie!!! :)

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! :)

Neluś.....też Wam zycze wszysttkiego naj naj w Nowym Roku:)

 

Ślicznie- nic dodać, nic ująć :)

Meganko..dziekuje:)

Kalu jaką farbą malowaliście pokój Jagody i ile razy ?. Wyszedł śliczny kolor.

A tak ma marginesie to ja też mam córke Jagode ,tylko malutka w porównaniu z Twoją ,bo ma 4 latka :)

Kasiu.....to Nobiles, cztery pory roku, zima burzowa.

malowana 2 lub 3 razy

i uściskaj swoja Jagóde :)

 

Alu, jeżdżę przez Wąbrzeźno.... od kiedy otworzyli dalszy odcinek autostraty to omijam Grudziądz.Ale oczywiście można to zmienić.

Moja uczelnia jest na Ursynowie.... to niestety dosyć daleko od twojej :(

Alu....ja mam PKS w piatek po pracy i w Warszawie jestem na zachodnim przed 21.00

wracam w niedziele ok. 22.00 jestem w domu

mam nadzieje, że kiedyś, jak dni beda dluzsze to się umówimy na kawe w stolicy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala witam Cię ciepło w nowym roku! Straszliwie dawno mnie tu nie było, nawet nie złożyłam Ci życzeń...żadnych! O, zgrozo! Usprawiedliwiona się troszkę czuję, bo Synuś dopiero niecałe 10 tygodni ma, więc przy komputerze gościem jestem:)

Ale na szczere życzenia nigdy za późno nie jest, prawda? Wszystkiego wymarzonego dla całej Rodzinki w nowym domku w nowym roku!:)

 

Domek macie niesamowicie klimatyczny, a czas na przeprowadzkę idealny!:) Pięknie, pięknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala witam Cię ciepło w nowym roku! Straszliwie dawno mnie tu nie było, nawet nie złożyłam Ci życzeń...żadnych! O, zgrozo! Usprawiedliwiona się troszkę czuję, bo Synuś dopiero niecałe 10 tygodni ma, więc przy komputerze gościem jestem:)

Ale na szczere życzenia nigdy za późno nie jest, prawda? Wszystkiego wymarzonego dla całej Rodzinki w nowym domku w nowym roku!:)

 

Domek macie niesamowicie klimatyczny, a czas na przeprowadzkę idealny!:) Pięknie, pięknie!

Aniu......ja tez ostatnio malo bywam na FM :)

 

Kaluniu no pięknie u ciebie:).....znowu się powtórzę ,że pokój Jagody przecudny i ten kolor :)

Fajny prezencik dostałaś...podoba mi się !!!

A zwierzaki boskie!!!

Poproszę troszkę zdjęć z łazienki ;)...jak kabina się użytkuje ...zakup trafiony?

Pozdrowionka i całuski:):p

dorka.....kabinie póki co brak bateri ;(

 

chciałas kiedyś Kalu zobaczyć moj domek, teraz wygląda tak :)

Nie wiedziałam jak wgrać zdjecia ,moj 10 letni syn Kacperek to zrobił, nieźle :)

Jagusie pozdrowiłam od Ciebie :)

Kaska.....cudny domek ! co macie na dachu??

Kalu pieknie u Ciebie. Mam wrazenie patrzac na Twoj dom, ze jest taki pachnacy drewnem, u mnie juz tego nie czuje a tu patrzac na zdjecia tylko to widze ZAPACH i piekne, wszystko nowiutkie, udalo sie wszystko wspaniale. Gratuluje i pozdrawiam

agatka.....ja tez nie czuje juz drewna.....ale goście mówią, że czuć nadal.....:)

 

Kalusia, super mieszkacie. Bolesławiec piękny i widzę moje najdroższe, ukochane i uwielbione słoiczki z kogutami! :D:D:D

 

U nas pierwsza parapetówka to Sylwester :o i też czekają kolejne :rotfl: rób, gotuj to pochwalisz się przepisami. I zdjecia rób Kalu!

 

yokasta.....jutro mam wyjazd na uczelnie, ale w przyszły wekeend mamy zaplanowane kolejne parapetówki :)

z nowych zdjęć to nie wiem czy pokazywałam to:

 

DSC_0516.jpg

 

DSC_0521.jpg

 

9%252520010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś ślicznie u Ciebie i podkładki mamy takie same ,i wiem ,że nie dam się mężowi po Twoich zdjęciach namówić na sofy 3+2 bo ostatnio tak coś przygadywał ,że może było by lepiej bo goście mieli by gdzie spać odpowiedziałam ,że do gabinetu możemy kupić sofę rozkładaną.Troszemnie to zaczeło męczyć ,że może ma racje ale narożnik wygląda super i nie dam się to już wiem na 100% .Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...