Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak dziewczyny macie racje :)

szok termiczny, depresja pourlopowa, dołek finansowy, zarośniety ogród, wszystko do kupy wzięte powoduje, że nie wiem co sie zabrać najpierw :D:D:D

na dodatek nie moge sie przestawić na pobudke o 6.00 rano.....i codziennie po pracy klade sie na godzinke:(

chyba starość przyszla :( nie mam siły na nic :(

 

aron....wyslałam Ci priv.

asia.....witaj u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

dawno mnie nie było na forum, ostatnio zaniedbałam moje tu bywanie :(

przepraszam....

Muszę to zmienić koniecznie..........

 

Dowiedziałam sie o strasznej tragedii jaka spotkała rodzinę naszej kochanej Nelci :(

ich dom spłonął :(

Serce mi pękło !!

Potrzebna jest im nasza pomoc, materialna i finansowa.....szczegóły w wątku załozonym przez Małgoś.

 

dzięki temu wątkowi zobaczyłam ilu dobrych ludzi mamy tutaj na forum, ludzi o dobrych sercach, serdecznych, pomocnych....

wiem, że warto tu bywać, .....wiem, że to zaszczyt być forumowiczem FM .

dziekuje WAM ZA TO KOCHANI :)

jesteście wielcy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno mnie tu nie było, tak jak Ciebie z powrotem na forum przygnała mnie straszna wiadomość o Nelli.

 

Pięknie Ci się porobiło w ogrodzie, nie martw się, wszystko porośnie i będzie super. Tylko widzę, że popełniasz ten sam błąd, co ja - czyli za gęsto sadzisz niektóre roślinki. Ja już po roku część musiałam przesadzać, a teraz będzie ich druga zima i już wiem, że znów wiosną się będą musiały przeprowadzać. Ale uważam, że to nie problem, taka zabawa w przemeblowanie, tylko na świeżym powietrzu :)

 

Co do traw, to ja kupuję je przez internet i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam dwa sklepy: www.ogrodytraw.eu (tylko teraz mają chyba przerwę, bo strona nie działa) oraz www.trawki.pl Kupowałam i tu, i tu, zawsze miałam sadzonki w swietnym stanie, a czasem nawet jakieś gratisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...