Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Psina wie jak się urzadzic tylko drinka i okularow jej brakuje :D

heh....nie może mieć za dobrze ;) i tak jest nieźle rozpieszczona ;)

 

Kalu jak fajnie ,że się odezwałaś ;)

W domku u ciebie jak zwykle cieplutko i przytulnie :) te dodatki i dekoracje super współgrają z klimatem twojego domku.

Z Almy mądra psinka wpadła na fajny pomysł z chłodzeniem się w upalne dni ....super zdjęcia w tym baseniku :yes:

A w ogrodzie pięknie sie wszystko rozrasta ...superowo masz :)

Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)

je też Cię pozdrawiam Dorka :)

mam zamiar teraz częściej bywać tutaj !!

:lol: Ale Psia wypoczywa

 

 

Ogród szaleje.. za rok, daw będziesz miała busz...

Arnika....a Ty gdzieś nad morze nie jechałaś wczoraj???? ;)

 

:rotfl:

 

No to zdjęcie to tylko moje nurkujące w brodziku kaczory mogą przebić... CUDO!!!

Tylko drinka z parasolką jej brakuje i szmatławca jakiegoś:lol2:

 

Psinka cudo oczywiście:D

Cieszę się, Arctica, że zajrzałaś do mnie :) a ja Twoje kaczory nadal mam w planach osobiście obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalu, ale Ty masz mądrą psinę...ale podejrzewam, że ktoś jej ten pomysł podsunął ;)

 

Pięknie wszystko się rozrasta.....Właśnie skojarzyłam, że mam też przetaczaka, ale niebieskiego. Czy kwiaty które przekwitły od razu obcinasz?

Amtla , wczoraj byłam w ogrodniczym i kupiłam niebieskiego :)

ech, zaleglabym na tym lezaczku i pobyczyla sie troszke :) tak klimatycznie u Ciebie Kaluniu :)

Taria, zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalu, cudownie u Ciebie! Ogród jest piękny i na każdym kroku widać, ile w to wszystko wkładasz serca :)

Neluś, dziekuje :)

lubię prace w ogrodzie i jestem nieszczęśliwa, że nie mam na to za dużo czasu !!

Kala jest CUDNIE

czy to są lawendy ???? OLBRZYMIE .... co Ty im robisz że takie są ??????

DSC_0015.JPG

 

mugatko, oprócz cięcia 2 x w roku nic szczególnego z nimi nie robię.

Chyba odmiana jest jakaś bujna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle powtarzam, ze w odpowiednim cieciu nie ma nic zlego :D ono tylko pobudza nasze roslinki do lepszego wzrostu :D musze w weekend troche podgolic moja brzozke youngii, bo tak zarosla, ze niedlugo po ziemii bedzie sie czolgac i przeszkadzac tym co pod nia rosna :D

 

Kalunia buziaki, na pewno kiedys wpadne pobyczyc sie na lezaczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

kaluś, jak zwykle cudnie!!!

I ten gliniaki sa piekne i lawenda tez. Zeby pachniała trzeba ja ciąc jak tylko zacyzna kwitnąc, czyli nawet w połowie lipca zalezy która odmiana. a ja lawendy nie tne w ogole, chyba, ze kwiaty na zime

Tez mam ta odmianę w długimi kwiatami to jest chyba Hidcote Blue i mam ta klasyczną Mustead i Mustaead Strain, wszystkie cudne, na pewno ta druga lepsza na obwódki, a ta wyskoa jak poletko lawendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...