Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy Dogodnego - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 279
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie mialam ostatnio zbyt wiele czasu ,zeby do Ciebie zajrzec :oops: :oops: :oops: ....................a tu takie wspaniale wiadomosci :D :D :D :D :D :D

 

Aniu ogromnie sie ciesze ,ze twoj tatus juz w domku i lepiej sie czuje..................mowilam ,ze musi byc dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

 

Teraz mozesz zajac sie domkiem........pozdrawiam :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK- mam nadzieję, że dalej będziesz zaglądał do nas mimo zakończonego ( prawie ) budowania:)

Słuszna uwaga Aniu proszę zakładać dziennik :)

 

Nigdzie nie uciekam, teraz tylko nie było czasu na siedzenie przed komputerem. Pracy przed nami od groma, za chwilę będę robił pierwsze próbki z budową mebli - zaczynając od kontenerków sypialnianych po szafki pod akwarium, które będzie ważyło z 500kg :) Nadrabiam zaległości na forum, w tej chwili u Ciebie :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMK- mam nadzieję, że dalej będziesz zaglądał do nas mimo zakończonego ( prawie ) budowania:)

Słuszna uwaga Aniu proszę zakładać dziennik :)

 

Nigdzie nie uciekam, teraz tylko nie było czasu na siedzenie przed komputerem. Pracy przed nami od groma, za chwilę będę robił pierwsze próbki z budową mebli - zaczynając od kontenerków sypialnianych po szafki pod akwarium, które będzie ważyło z 500kg :) Nadrabiam zaległości na forum, w tej chwili u Ciebie :p 8)

 

Będę miała do Ciebie parę pytań, ale później napiszę :) u Ciebie w komentarzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tomka i Małgosię,

ten lipiec wykończył mnie psychicznie, ale na szczęście ma szczęśliwy finał w postaci cudownego uzdrowienia taty.

Wiem Tomku, już sierpień a dziennika niet.

Dzisiaj wracając z grilla wstąpiliśmy na działkę zobaczyć czy wyschło. Jeszcze troszeczkę wody zostało, jak nie zacznie padać to do wtorku powinno wyschnąć.

Ale mi ta działka się przestała podobać, cała rozkopana, nie ma nawet gdzie usiąść. Na dzień dzisiejszy lekko wydaliśmy 20tys., a fundamentów jeszcze nie ma.

U Ciebie Tomku już fajnie, domek prawie wykończony - bardzo ładnie. A ONek prawdziwe cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy z tatusiem Twoim, jest tak dobrze jak piszesz??

 

Kurcze, coś długo schnie działka, czy masz tam glinę? Może pisałaś, ale nie pamiętam :(

 

Co do wydatków, to też jestem w szoku, jak podliczyłam, to już wiemy, że na wykończenie , będzie mało i trzeba będzie coś samemu robić i wziąć przykład z TMK :D :D :D :D

 

Zazdrościmy Tomkowi, prawda Aniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, z tatą co raz lepiej, dzisiaj w łazience się sam ogolił. Nabiera sił z każdym dniem, to prawdziwy cud.

A Tomka to ja zawsze podziwiałam i za przykład mężowi podaję. Prawdziwy facet.

Mój to się w ogóle targować nie potrafi, bo zrobić to potrafi dużo rzeczy. Ale w handlu mięciutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, z tatą co raz lepiej, dzisiaj w łazience się sam ogolił. Nabiera sił z każdym dniem, to prawdziwy cud.

A Tomka to ja zawsze podziwiałam i za przykład mężowi podaję. Prawdziwy facet.

Mój to się w ogóle targować nie potrafi, bo zrobić to potrafi dużo rzeczy. Ale w handlu mięciutki.

 

To ciesz się, że Tylko w handlu :wink: :wink:

Tomek pokaż żonie co Ania napisała :D :D :D :D powinieneś dostać dyplom "prawdziwego mężczyzny" - masz załatwione ! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...