Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy Dogodnego - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 279
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...

Założę dziennik, ale 2 tygodnie padł nam dysk C na komputerze, a tam miałam zdjęcia. Od tego czasu korzystam z laptopa, mąż wraca późno do domu i ma zdjęcia na swojej komórce. Jak tylko on znajdzie więcej czasu to wszystko uzupełnię.

Tak dzieci poszły do szkoły, ale lekcje muszę dopilnować, bo mi świadectw z czerwonymi paskami zachciało :wink:

 

U nas budową zajął się całkowicie Sławek, on wszystko zamawia, kupuje. nawet nie wiem za ile. Zdecydowaliśmy się na dachówkę czarnobrązową średzka falista plus z robena. To jak na razie pierwszy zakup, którym się interesowałam. Następne będą okna i drzwi. Jak na razie pogoda wszystkim dopisuje, co?

Małgosiu, wyzdrowiałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę dziennik, ale 2 tygodnie padł nam dysk C na komputerze, a tam miałam zdjęcia. Od tego czasu korzystam z laptopa, mąż wraca późno do domu i ma zdjęcia na swojej komórce. Jak tylko on znajdzie więcej czasu to wszystko uzupełnię.

Tak dzieci poszły do szkoły, ale lekcje muszę dopilnować, bo mi świadectw z czerwonymi paskami zachciało :wink:

 

U nas budową zajął się całkowicie Sławek, on wszystko zamawia, kupuje. nawet nie wiem za ile. Zdecydowaliśmy się na dachówkę czarnobrązową średzka falista plus z robena. To jak na razie pierwszy zakup, którym się interesowałam. Następne będą okna i drzwi. Jak na razie pogoda wszystkim dopisuje, co?

Małgosiu, wyzdrowiałaś?

 

No wreszcie jakieś wieści od Ciebie ( od Was).

Aniu, a formatowaliście już dysk ( instalowaliście od nowa), bo jeśli nie, to może Michał pomoże odzyskać zdjęcia?

 

A kolor dachówki wybraliście - bardzo ładny ( podobny do naszego) :) :)

 

Pogoda, rzeczywiście piękna i wcale nie na chorowanie :). Chętnie poszłabym na spacer, a nie siedziała w mieszkaniu, ale Michałowi z nosa się jeszcze leje, niestety :(

Ja już czuję się lepiej i u Michała ( porównując wczorajszy i przedwczorajszy dzień ) również dzisiaj widać poprawę, jednym słowem jest dobrze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chyba szybciej spotkamy się na inspekcji na budowie niż ja zdjęcia wkleję. Kasiu jeszcze nie wiem, bo muszę się dokształcić w tym zakresie. A poza tym zdjęcia są na komórce męża, który ostatnio jest niedostępny, wraca zbyt późno do domu by mu tym głowę zawracać. Ale obiecuję, że w tym tygodniu nadrobię zaległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I melduję że dziennik przeczytałam. Czekam na resztę :wink:

zwłaszcza zdjęcia :D

Pozdrowienia dla Sławka.

Ale Ci dobrze z tymi zakupami budowlanymi. U nas to ja wydzwaniam i targuję się. Pod koniec budowy jak będę dzwonić do hurtowni to po przedstawieniu się usłyszę titt titt titt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czekam na ciąg dalszy :D

 

A przy okazji mam pytanie: planując podłogówkę na całym parterze rozważam położenie płytek lub paneli (które niby są przystosowane do podłogówki). Czy mogłabyś spytać męża, jakie jest jego zdanie na temat paneli na ogrzewaniu podłogowym? Siedzę w wątkach na forum, ale ilu dyskutantów, tyle opinii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...