Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Ani i Bartka


Recommended Posts

:):):):):)

Dzięki za Wasze słowa Joan72 i Justa+:)

 

No i witam na Forum! Ja niestety nie mam już tyle czasu co kiedyś na nałogowe czytanie Dzienników i dyskusji, ale staram się wpadać tu często.

 

My też mieliśmy troszkę dosyć wenge, choć i tak część starych mebli jest w tym odcieniu.

 

A kuchnia na żywo jest bardzo...subtelna. Jesteśmy w trakcie ożywiania jej dodatkami w różnych odcieniach fioletu.

Najmocniejszym akcentem będzie ścianka, do której jest przymocowany stolik - w tym tygodniu nabiera barwy ametystu, pokrywamy ja stiukiem weneckim.

 

Zamówiłam też taki bieżnik na wyjątkowe okazje:

http://sklep.piogiadecorativa.pl/produkt_min4/2658.jpg

 

Podobno przed chwilą przywiózł go kurier, więc już od dziś będzie cieszył moje oko:) Bardzo spodobały mi się filcowe dodatki, a podobny bieżnik wypatrzyłam u arcobaleno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zamówiłam też karnisze do pokoju Marysi, do naszej sypialni:

http://www.nikadekor.by/MarcinDekor/karnizy/seria16/Kwadro%20karnisz.jpg

 

do kuchni:

http://www.nikadekor.by/MarcinDekor/karnizy/seria16/Sigma%20karnisz.jpg

 

Namierzyłam też firany, które MUSZĘ mieć w kuchni i jadalni:) Tylko te i żadne inne:)

Pokazywałam je juz wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ją na przypadkiem na stronie pracowni z Leszna, szyjącej firany, zasłony i dekoracje okienne.

 

Zajrzyj - choćby dla inspiracji - na te okna i wnętrza!

 

http://www.berdesign.pl/

 

A firanka pojawiła się już w 5 oknie przy trasie, którą codziennie jadę do pracy. I coraz bardziej mi się podoba!

 

Dziś przywiozą karnisze, a ja po pracy jadę do pracowni zobaczyć ja na żywo. W weekend wymierzę i poprzymierzam w wyobraźni, a potem tylko kupić!

Nie chcę żadnych udziwnień, marszczeń, tylko prosty gładki panel z delikatnie obrzuconymi brzegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy mi się dobrze wydaje, że te fronty kuchenne to kolor Woodline Cream? Bo na stronie Eggera wyglądają niebezpiecznie jasno? Czy byłabyś tak miła i wkleiłabyś kilka zdjęć kuchni w śwetle dziennym? Jestem zachwycona!!

 

Nasze fronty kuchenne to Egger modrzew górski. Woodline cream i brown mamy w łazience pod zlewem. Zrobię więcej aktualnych zdjęć.

Woodline cream jest jasniutki, ale też wyjątkowo ładny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są karnisze Marcin Dekor 16-ki.

Ja kupowałam na allegro od im style.

 

Mam już ze starego mieszkania te z okrągłymi końcówkami, nazywają się sigma.

 

Ciekawa jestem tych żabek wyciszonych, wyglądają tak jak na zdjęciu.

Jak wrócę do domku sprawdzę moja przesyłkę i opowiem więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam wczoraj aktualne zdjęcia naszej kuchni, ale już wieczorem.

Okazja była niemal niepowtarzalna, a na pewno "rzadko powtarzalna", bo mieliśmy gości, więc domek lśnił ładem i porządkiem:) Odwiedzili nas sąsiedzi z naszego byłego mieszkania. Super było się spotkać i poplotkować:) Dzieciaczki biegały, szalały, Marysia na początku oszołomiona, ale za chwilę pokazała, co potrafi:)

Nie wspomnę oczywiście jak nam było miło słyszeć, że domek się podoba, a komentarze typu: "kto wam projektował wnętrze" i że "nie chce im się wracać teraz do ich mieszkań"... buzia sama się uśmiecha:)

 

Postaram się bardzo zrobić dziś zdjęcia przed domkiem oraz zdjęcia kuchni jeszcze za dnia i wrzucę do Dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...