Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Ani i Bartka


Recommended Posts

Dziękuję pięknie:)

lootek cieszę się, że się ujawniasz. mówisz, że czytasz...a w moim Dzienniku taka cisza z mojej strony:oops:

Praca pochłania mnie kompletnie, po pracy nadrabiam stracony czas z Maluszkami. Mam taaaakie zaległości jesli chodzi o opisanie zmian u nas:)

Niestety nie wiem kiedy uda mi się to nadgonić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

lea dziękuję bardzo:)

 

Jestem, żyję, ale co to za życie:(

Abstrahując od tego, że wszyscy zdrowi i nie mam żadnych absolutnie powodów do narzekania, ostatnio moje życie kręci się nieznośnie wokół pracy. Wracam z niej coraz to później, co oznacza, że czas spędzany z Maluszkami kurczy się okrutnie.

 

Zazdraszczam aktywnym Forumowiczkom i Forumowiczom czasu spędzanego w sieci, czasu w ogóle.

 

Jak nigdy o tej porze w grudniu nie ma u nas zbyt wielu ozdób, żadnych nowości. grrrr...... zdjęcia ściągnięte z aparatu czekają na wrzucenie tutaj, może dziś wieczorem się uda?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja bym dała żeby moje dziecko było zdrowe.Non stop choruje:( w tamtym tygodniu dostał wysypki na rekach :sick:nie wiem od czego;)znowu biegunki i nasilił się kaszel.Dziś widze poprawe:)

Na szorstką i delikatnie zaczerwienioną skóre twarzy lekarz polecił MUSTELA Stelatopia Krem Emolient natłuszczająco-nawilżający:)

Fajnie ,że pracujesz,zazdraszczam:cool:.Ja cały czas pracowałam jak tylko skończyłam szkołe,a jak urodził się syn niestety albo stety musiałam byc z dzieciątkiem.

 

U Nas tez będzie skromniutka choinka,nawet w domku nie bedzie żaluzji-nie wiem jak przeżyje bez tego;)stołu z krzesłami tez chyba niet:(.Ale miejmy nadzieje ze juz w Świeta,a jak się nie uda to w Nowy Rok bedziemy już w naszym domku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek nie wiem czy pozdrawiasz mnie czy Leę i Jej Maluszka:) ale dziękuję.

Lea wiem, najgorsze są te nieustanne choroby, u nas chwilowo w porządku, tylko małe katarki. Johnny niemal już samodzielnie chodzi. No i wsuwa wszystko co napotka na swojej drodze. Generalnie je dwa razy więcej, niż jego 3,5 letnia Siostrzyczka.

uwaga, właśnie Mała wybiera uśmieszki.....:D:cool::mad::D:sick::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję Wam Dziewczyny!

 

Monika obudowę kominka w całości robił nam fachowiec. Ważne, żeby ta podstawowa obudowa, szkielet, był zrobiony poprawnie ze wszystkimi komorami, wentylacją itp. A płytki łubkopodobne pewnie można kłaść już samemu. Kwestia zabawy w układanie, jak klocki:) Fuga tylko na zewnętrznych krawędziach, więc wystarczy dobrze przykleić. CHoć z drugiej strony pamiętam, że trochę pracy musiał nasz fachowiec w to układanie włożyć, bo płytki były dość krzywe.

 

Aniu co u Was? Piszesz, że czekasz na wiosnę? Ja po troszku cieszę się z zimy i przerwy w inwestycjach domowo-ogrodowych. Sezon letni wycisnął z nas wszystkie oszczędności, więc teraz staram się nacieszyć chwilą spokoju.

 

lea bardzo mi przykro!:( Trudno mi sobie wyobrazić co czujesz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Witam serdecznie. Przejrzałam Pani dziennik i jestem zachwycona podłogą. Sama myślę o takiej jasnej i ciepłej kolorystyce, ale obawiam się czyszczenia. Czy te Stonewody są trudne w utrzymaniu czystości? A fuga? Jaką Pani zastosowała: zwykłą czy epoksydową (i jaki kolor) żeby się nie brudziła? Z góry dziękuję za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:). Ja znowu w związku z tą nieszczęsną fugą. Dotarłam w dzienniku (str. 40) do spisu z fugami. Te jasne płytki wg niego mają fugę koloru toffi z firmy sopro, a ciemne - umbrę. Czy to możliwe, że pomyliła się pani przy tej informacji? Może jest odwrotnie? Albo mój komputer przekłamuje kolory:~, bo na zdjęciach Pani domku nie widać żeby ta fuga była aż tak ciemna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć:) pojawiam się i znikam, co?:)

 

cała wnęka z szafkami wiszącymi ma 130cm, więc same szafki mają po ok. 65cm (błagam nie przypatrujcie się temu czemuś co wisi na ich wysokości...)

w szafce narożnikowej jest półka, ale w przyszłości, jak będę miała za dużo pieniędzy, zrobię karuzelę albo cargo

zaletą półki miała być łatwość czyszczenia i max wykorzystanie przestrzeni, ale uważam, że przestrzeń jest owszem wykorzystana, ale na pierdoły i rzeczy nieużywane=niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...