Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Stare dobre czasy się przypomniały .... czereśnie zakwitły, wygląda na to że gruszek będzie sporo. Kupiłem 20 nowych. stare maja 8 lat. Za następne 8 będą miały 16. stare się wytnie i dosadzi nowe. Zdobyłem Lipcówkę Kolorową ciekawe czy to jest ta odmiana o której pisałem kilka lat temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
Zima idzie siódma :-) ... we własnym domu ... zaczęły się awarie ... bez przerwy awaria goni awarię ... a to pompa, a to przepływowiec, a to zimne luty na sterowniku kotła - teraz się okazało że mój STALMARK ma niedoróbkę - szuflada przesuwa się na 4 sporych łożyskach ... fajnie - tyle że te łożyska są przykręcone w otwory które ktoś wywiercił 3 mm za nisko i szuflada zamiast na łożyskach ślizgała się po jakichś wzmocnieniach ... po 6 latach się to wszystko zatarło... na tej płycie czasem jest 250 kg miału! - jak ten biedny silniczek to uciągnął ?... już mu niewiele zostało. Największy problem jest ... z kranami ... rozlatują się w rękach - dziś w łazience odpadła ta rurka z której wycieka woda - tak po prostu odpadła :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ged: Twój projekt, a zwłaszcza jego wizualizacje, skłoniły mnie do rejestracji na tym forum. Dużo się tu od tamtego czasu zmieniło - zwykle na gorsze - nawet ged rzadziej pisze ;-) Ale dobrze wiedzieć, że ciągle jesteś... ;)

 

I przyjdzie kryzys ... Za kilka lat ludzie wyjdą na ulicę ... z głodu.

 

Zawsze jest nadzieja, że gdy się to wreszcie stanie (bo że się stanie raczej nie ma wątpliwości), to potem będzie normalniej, a może nawet lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...
  • 7 months później...

Ja, ja poproszę. Pamiętam wszystkie fotki i miło byloby do nich wrócić.

Choć przyznać muszę, że jeden post na rok, to wyjątkowa wstrzemięźliwość.

Gedzie, pokaż dom z dalszego ujęcia. Rośliny przepięknie Ci się rozrosły, nie licząc tej upartej lipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak miło was widzieć !!!

Fotki domu zrobię na wiosnę jak to wszystko się zazieleni.

U mnie od lat nic się nie zmieniło, walka z kryzysem, ale jest światełko w tunelu i może coś od wiosny ruszy. Na razie wykończyliśmy 1/3 domu, reszta czeka na lepsze czasy. Z ciekawostek :-) kilka lat temu zaczęliśmy hodować drób, kury, kaczki, mamy średnio 15 jajek dziennie, trochę sprzedajemy sąsiadom, ale większość zjadamy - zerowy koszt utrzymania takiej gromadki, ba za 10 sprzedanych jajek tygodniowo pszenicy od chłopa można kupić sporo, i jest czym nawozić grządki. Na wiosnę planuję kupić kilkadziesiąt małych królików i wypuścić ja do ogrodu, niech sobie robią co chcą - będzie mięsko :-) do tego od ponad 2 lat pieczemy chleb na własnym zakwasie - z kilograma żytniej mąki za którą daję jedno jajko, wychodzi tyle chleba na, że nie trzeba kupować :-) Tak sobie myślę... gdybyśmy mieli kozę ... Tanie jest życie na wsi :-)

Do jutra.... może coś napiszę i jakąś starą fotkę wlepię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zimowe zdjęcia tak dla porównania z przyszłymi wiosennymi :D

 

 

Króliki..... niedawno słyszałam od pewnego pana, że gdy trochę je hodował trzymał je w ,,klatce", takiej dość dużej i przestawiał gdy już wyskubały trawę spod siebie na kolejne miejsce. Dzięki temu nie uciekały, nie rozłaziły się i ciągle miały świeżą trawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 6 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...