Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

chwilke nie zaglądałem do dziennika, a tu taka dawka nowości

 

gratuluję uruchomienia co i liczę na kolejne fotki

 

co do sterowania to wiem, że masz ambicję na wykonanie i wykonasz pewnie coś fajnego, ale popatrz na stronę firmy elektro-miz, mają fajne rozwiązania

np. MULTI-STER C.W.U.

 

ja mam w swoim opalu z Sekomu Ognik Plus PiD i jest fajny, czy są oszczędności to ciężko wyczuć, napewno jest bezobsługowy i dostosowuje ładnie się do nowych warunków (nowy opał, jak dokładam drewna na palenisko itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... pogratulować ... :D

:oops: nie jest to wszystko takie piękne i proste. Zawsze coś za coś. Znajomi na nartach śmigają, a mnie garb rośnie, oczy od monitora bolą i z rąk skóra schodzi od pakuł i pasty.

 

Ale i tak jesteś szczęśliwy. Znasz się na paru rzeczach a co ważniejsze potrafisz tworzyć. To budujące. Czy uśmiech na twarzy po dobrze wykonanej (skomplikowanej) robocie Ci tych niedogodności nie wynagradza? Nie sądzę abyś chciał to zamienić na narty... Zresztą narty nie zając :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Zastanawiam się, dlaczego nie zamontował Pan w swoim domu rekuperatora. Przy Pana możliwościach (elektronika, majsterkowanie) zrobiłby Pan pewnie rekuperator samodzielnie i to o parametrach lepszych niż nie jeden rekuperator kupowany w sklepie. Czy ma Pan zamiar montować taką instalację? Czy też uważa Pan, że to zbędny i niepotrzebny wydatek - jeśli tak to dlaczego? Bardzo bym prosił o Pana sugestie w tym temacie, sam jestem na etapie fundamentów i cały czas zastanawiam się czy warto instalować taką wentylacyjną mechaniczną z odzyskiem ciepła? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Dzień dobry

 

Bardzo proszę o kontakt, telefoniczny lub mailowy,,,, please,

A mianowicie mam zamiar budować dom z dachem kopertowym i mam bardzo duży problem.

Chcę mieć wylewany dach jak Pan, ale nikt nie chce się podjąć projektu takiego wylania….

Jak Pan to zrobił….

 

 

Bardzo proszę o kontakt

 

 

Pozdrawiam

Adam Szymanek

[email protected]

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik85207.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kasa za prąd :o :o :o my przez okres budowy ciągnęliśmy prąd od życzliwego sąsiada ,dzięki temu rachunki wyszły śmiesznie niskie.Prawdopodobnie jest tak,że dopóki nie będzie odbioru budowy i stałego zameldowania to płaci się dużo więcej .Czytałam gdzieś na FM,że ludzie omijają odbiór i melduja się wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...