Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

...

Jesteś w trakcie budowania. Dzieci są jeszcze dość młode. Czy przewidujesz, ze Twoj dom stanie się wielopokoleniową siedzibą rodu? Tak ongiś bywało. Czy będziesz chciał je zatrzymać? Nie obawiasz się pustych pokoi za jakies kilkanaście lat? Czy też budowanie samo w sobie jest pasją tak wielką, że to będzie bez znaczenia.

 

Gdy za kilka lat skończę budowanie tego domu wezmę się za drugi - identyczny. Dzieci zostają tam gdzie jest im dobrze i gdzie mają warunki do lepszego życia. Moi rodzice zapewnili mi wykształcenie, ale start w samodzielne życie musiałem zaczynać od sprzedaży aparatu PRAKTICA ciężko zapracowanego na obozach OHP - takie były czasy. Dzisiaj są inne. Jeśli zamieszkają gdzieś indziej to też nie problem :D "budowanie (czegokolwiek) samo w sobie jest pasją tak wielką, że to będzie bez znaczenia." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

HAHAHAHhahaha!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Madmegs ma rację :) Ty na pewno masz fabrykę amfetaminy. Bo faktycznie skąd na to wszystko brać czas, środki i pomysły! :p Kto Cię tam wie co Ty tam jeszcze masz w tych przepastnych piwnicach. No i jeszcze te ogromne zbiorniki - niby na deszczówkę ;) hahaha

No i znowu miło się dzień rozpoczął.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 tys litrów odstanej nalewki ... paliwo ... energia ... zadowolenia sąsiada przesiadującego ciągle w okolicy rury odpowietrzającej ... co on tam bez przerwy robi ?

 

Nie wiem co Ty tam odpowietrzasz, ale może to niezły towar jest i koleś się inhaluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO LIP,TO POLECAM WIĘKSZE I LEPIEJ Z GRUNTU NIZ Z DONIC.SAM KIEDYS KUPILEM LIPY TRZY METROWE -50 SZT I KASZTANOWCE TRZY METROWE -50 SZT.KORZENIE Z DONICY NIE ROZRASTAJA SIĘ DOBRZE I DRZEWA NIE ROSNA TAK SZYBKO.OSTATECZNIE POZBYLEM SIE JUZ LIP I JESLI POZBĘDE SIĘ KASZTANOWCÓW,TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZAINWESTUJE W LIPY LUB PLATANY Z GRUNTU ALE TAKIE DUZE.NIE WIEM,CZY TO DOBRE CENY,ALE JESLI CHODZI O DRZEWA ALEJOWE,TO W RZERZĘCZYCACH POD CZĘSTOCHOWĄ BYLY PIĘKNE I OGROMNE. http://www.ekobrass.com.pl/oferta.php

 

POZDRAWIAM ICE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałaś i kiedy najlepiej kupować i sadzić bukszpany.

Na Cezarówce (Jaworzno)w ogrodniczym - teraz nie ma w sprzedaży, ale będą jesienią takie kopane z gruntu (możesz zadzwonić, to może będą wcześniej :wink: i zamówić). Kupowałam też część na Allegro. Wsadzać można w każdej chwili, jesli są doniczkowane. Takie kopane to tylko wczesną wiosną i jesienią. Namiary na sklep wysłałam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, ale się nie da :cry: :cry: :cry: :cry: nie mam czasu siąść do kompa i nad tym popracować. Jutro niedziela planujemy wyjazd rodzinny do Łopusznej. Jest tam piękny dwór i Muzeum Kultury Szlacheckiej - może wieczorem coś się znajdzie czasu, ale nie na pewno :cry:

 

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=%22dw%C3%B3r+w+%C5%81opusznej%22&sll=49.687328,20.101194&sspn=2.469826,3.603516&ie=UTF8&t=h&z=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...