Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

Proszę o przywrócenie wszystkich zdjęć ! obowiązkowo ... :D

 

Ja też proszę :D

Chociaż wiem, ze to nie będzie łatwe... choćby ze względu na czas...

 

Popieram! Brakuje mi zwłaszcza tych z samego początku budowy. Kilka lat temu, gdy dopiero zaczynałem myśleć o budowie, natknąłem się na dziennik Geda i czytałem go do późnej nocy z zapartym tchem :p Od tego czasu zagladam tu kilka razy w tygodniu. A ostatnio co? No właśnie NIC! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ogrodzenie piękne, elewacja niemal gotowa, jednak... jeśli mogę być szczera... (mogę?) - bardziej do mnie przemawia jaśniejsza elewacja. Oficyna w bieli bardziej mi się podoba. Chyba, że to jeszcze nie jest kolor końcowy? O ile pamiętam, miało być boniowanie na całym budynku? Zrezygnowałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ged, miałam Twój dziennik w ulubionych chyba od samego początku, kiedy jeszcze było widać wszystkie zdjęcia. I mam go oczywiście nadal :oops:

 

Piękny dwór zbudowałeś i bardzo jestem ciekawa jego wnętrz :)

A o wielkość zdjęć się nie martw. Wklejaj duże, pokażą się obcięte z prawej, ale gdy klikniesz prawym w "pokaż obrazek" zobaczymy je w całej okazałości w nowym oknie.

Pomysł super, tylko modki nie dały informacji gdzieś w widocznym miejscu.

 

Zarób wreszcie tę kasę i wracaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, czy się tu ujawniałam, czy nie... bo podglądam od... zawsze :D .

Podziwiałam monstrualność budowy, a taki ładny dwór wyszedł z tego, szczery podziw...

 

Mam tylko pytanie, ta żółć to już docelowa, bo jakoś nie doczytałam w temacie??? :roll:

 

 

Żółć raczej docelowa, ale jaśniejsza będzie bo w tonie glinki z wapiennego kamienia którego u nas w Jurze pod dostatkiem. To co teraz jest to jest barwnik do płytek betonowych dodany do białego kleju do siatki. Zobaczymy jaki kolorek będzie po zimie i po słonecznym lecie. Kolory mają to do siebie, że płowieją. Na kolor trzeba patrzeć jak na całość w otoczeniu roślin, drzew i małej architektury. Tam jeszcze będzie podmurówka z wapienia w cegiełkę, schody, murki w ogrodzie itd - powinno być OK Mnie się ten kolorek podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img695.imageshack.us/img695/8320/crechenoel05ve8.gif

Ged,

życzę Ci, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, radości i refleksji, a także niezapomnianych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie.

Na te dni oraz na każde kolejne życzę wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęscia i pogody ducha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis24

 

Trudno mi jest sobie wyobrazić jak można tyle przeczytać... i nie widzieć :D Jak to w ogóle można przeczytać! Zdjęcia się powolutku pojawią - wszystkie. Zastanawiam się czy by nie przeredagować trochę dziennika i dopisać brakujące fragmenty - szczególnie te kiedy dużo się działo i nie miałem czasu pisać.

 

Nefer

:D będzie odjazdowo rustykalnie - tak na XVII - XVII w, ale puki co kupiłem dwie paczki paneli po 14 zł do garderoby hihihi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...