Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pisz, pisz, ostatnio twoje odmrażanie rury kanalizacyjnej kosztowało mnie zadławienie się poranną kawą, wiem że to tragedia ale opis był tak realistyczny, że wyobraziłem sobie ciebie w tych kaputkach ganiającego z tą zamarzającą rurką dookoła tej dużej kanalizacyjnej, czysty kosmos, krążenie planet ;)

PS.

Tylko pisz o ludzkiej porze cobym miał rano do kawki co poczytać, bo zaraz ci z 1000 odsłon odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca powie wszystko aby sprzedać. Ja robię parkiet 15 mm wszędzie - nawet w łazience :D Za jakieś półtora roku będę wiedział czy zbłądziłem.

 

Zbłądziłeś ? :wink:

 

A tak powąznie, to napisz jak się sprawdza podłogówka pod taką warstwą drewna. Nie ma problemu w czasie mocnych mrozów i czy robią się duże szpary?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ja mam kończyć ? A co ja będę robił gdy skończę :o

 

Cały dach małego budynku był robiony dwa razy... dół dużego budynku tylko jeden raz, a góra dużego dwa razy, bałem się o zdrowie psychiczne majstra i nie zażądałem rozebrania i zrobienia po raz trzeci... chyba tego nie opisywałem w dzienniku ... szkoda mi było mojego zdrowia... teraz przyszedł czas na tę historię ... cd w dzienniku :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja z podczytujacych takze :) Taki sam problem z zamarznieciem mielismy, tyle ze dom caly ocieplony i ogrzewany, ale sam cokol niewykonczony, wiec zima przyszla i od dolu zmrozila... I tak przy okazji w sprawie cokolu wlasnie - czy ja tez moge namiar na pw te tanie wapienki Twoje? I czy wystepuja one tam w jakiejsc formie cienszej, nadajacej sie na cokol wlasnie? Bo lupanka to chyba za gruba bedzie, nie? Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, przeczytałem, ale ja już wiem czego chcę, wszystko zaplanowane - teraz tylko czas i kasaka :-) Piwonie po które miałem jechać aż pod Skierniewice jakoś wyleciały mi poprzedniego lata z głowy - pomimo, że byłem tam przejazdem kilka razy. Ale o Rosarium myślę nadal i jeśli pojawią się w Twojej zaprzyjaźnionej szkółce daj mi znać, może przy okazji zrobię rewizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, przeczytałem, ale ja już wiem czego chcę, wszystko zaplanowane - teraz tylko czas i kasaka :-) Piwonie po które miałem jechać aż pod Skierniewice jakoś wyleciały mi poprzedniego lata z głowy - pomimo, że byłem tam przejazdem kilka razy. Ale o Rosarium myślę nadal i jeśli pojawią się w Twojej zaprzyjaźnionej szkółce daj mi znać, może przy okazji zrobię rewizytę.

Super :D :D :D :D

Już zapraszam :D

Jak tylko się pojawią (myślę, że w drugiej połowie marca), to dam znać :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...